Webinar

VMware Anywhere Workspace

Czyli platforma pracy w świecie mobilnym dla pracownika biurowego, terenowego lub produkcyjnego

Poznaj rozwiązania: Workspace ONE UEM & Horizon VDI

Start: czwartek, 09.12.2021

Partnerzy spotkania

Anywhere Workspace to nowa koncepcja firmy VMware, która łączy istniejące narzędzia ze swojego portfolio w celu uproszczenia zarządzania urządzeniami i aplikacjami pracowników zdalnych. Zapewnienie bezpiecznego dostępu do kluczowych aplikacji było zasadniczym wyzwaniem dla firm zmuszonych do przystosowania się do pracy zdalnej podczas pandemii. Zmiana ta ujawniła słabości w operacjach IT i infrastrukturze biznesowej, zwłaszcza w zakresie obsługi obszarów roboczych lub środowisk roboczych użytkowników końcowych. W odpowiedzi na te wyzwania firma VMware uruchomiła platformę Anywhere Workspace, aby pomóc firmom w dostarczaniu wydajniejszych i bezpieczniejszych środowisk pracy swoim pracownikom, bez względu na to, gdzie się znajdują. Tego rodzaju platforma jest unikalną na rynku

Agenda

10:00 – 10:45

Workspace ONE – nowoczesna platforma do zarządzania urządzeniami mobilnymi, przemysłowymi, przenośnymi oraz komputerami jak i ochrony danych firmowych w jednym

VMware Workspace ONE w oczach wielu ekspertów to najlepsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku, zarówno w obszarze biurowym jak i produkcyjnym. Workspace ONE jest doskonałą bazą do wdrożenia architektury Zero Trust integrując w sobie mechanizmy do zarządzania oraz rozwiązania VMware, jak np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Analityka Bezpieczeństwa a także rozwiązaniami innych dostawców na rynku.

10:45 – 11:30

VMware Horizon – rozwiązanie obniżające koszty utrzymania i zarządzania IT dzięki wirtualizacji stacji roboczych (VDI) oraz aplikacji (VDA)

Horizon to platforma do dostarczania różnego rodzaju systemów operacyjnych na dowolne urządzenie. Wykorzystując to rozwiązanie, użytkownicy mają dostęp do swoich pulpitów i aplikacji za pośrednictwem jednego obszaru roboczego. Dodatkowo optymalizacja kosztowa rozwiązania oraz jego możliwości technologiczne i biznesowe znajdują uznanie wśród w coraz większej ilości firm. Firma VMware ze swoją platformą Horizon daje jednocześnie właściwe narzędzie do budowania środowisk multi-cloud oraz zaawansowane narzędzia zarządzania środowiskiem VDI.