Webinar

Bezpieczeństwo w chmurze według nowej kategorii Gartnera – Security Service Edge

Czyli jak zoptymalizować działanie Microsoft 365 i innych aplikacji.

Poznaj rozwiązanie Zscaler

Start: środa, 8 czerwca 2022 r.

Partnerzy spotkania

Szanowni Państwo,

Sprostanie wyzwaniom jakie stawia przed nami transformacja cyfrowa, przenoszenie danych i biznesu do chmury a także zmiana organizacji pracy biurowej i przejście na model hybrydowy, wymaga zastosowania zupełnie nowych narzędzi informatycznych. Ten nowy obszar został również zauważony przez analityków Gartnera czego przykładem jest pojawienie się nowej kategorii w raportach – Security Service Edge.

Na naszym webinarze pragniemy przybliżyć Państwu rozwiązania SSE oraz jej liderów. Pokażemy również na przykładzie, jak zwiększyć bezpieczeństwo pracy w chmurze i transformacji cyfrowej oraz optymalizację pracy z aplikacjami Mircosoft 365 z zastosowaniem platformy Zscaler.

Paweł Smejda
Business Development Manager w obszarze bezpieczeństwa IT

Agenda

10:00 – 10:15

Security Service Edge  

Nowa kategoria cyberbezpieczeństwa wg Gartnera. Zbiór zintegrowanych, skoncentrowanych na chmurze funkcji bezpieczeństwa, które ułatwiają bezpieczny dostęp do stron internetowych, aplikacji dostępnych jako usługa (SaaS) i aplikacji prywatnych.

10:15 – 10:40

Zintegrowane usługi bezpieczeństwa w chmurze firmy Zscaler

Platforma Zero Trust Exchange: Zscaler Internet Access (ZIA), Zscaler Private Access (ZPA), Zscaler Digital Experience (ZDX).

Współpraca z Microsoft 365 i wsparcie procesu transformacji cyfrowej

Case Study – Przykłady rozwiązania konkretnych wyzwań współczesnego środowiska IT

10:40 – 11:00

Live Demo

Prezentacja działania platformy Zscaler

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

 • Czego dotyczy nowa kategoria Gartnera Security Service Edge i jacy są jej liderzy.
 • Na czym polega unikalność platformy Zscaler i dlaczego warto ją stosować.
 • Jak można poprawić satysfakcję użytkowników Microsoft 365 przy użyciu Zscaler.
 • Jak zwiększyć bezpieczeństwo dostępu do aplikacji firmowych z dowolnego miejsca.
 • W jaki sposób szybko lokalizować źródła problemów w rozproszonej architekturze.

Platforma Zscaler

Zscaler ze swoim rozwiązaniem typu Secure Web Gateway przebojowo wszedł na rynek tego typu rozwiązań, konsekwentnie utrzymując tytuł lidera przez 10 lat z rzędu według firmy analitycznej Gartner. Rozwijając soją platformę i dodają nowe funkcjonalności i systemy został również liderem w nowej, szerszej kategorii rozwiązań – Secure Service Edge.

Zscaler udostępnia pełny zestaw narzędzi do zabezpieczenia pracy w środowiskach chmurowych jak pełna inspekcja ruchu do sieci internet z każdego miejsca na świecie czy kontrola dostępu i ochrona przed wyciekiem danych. Zastosowanie tego rozwiązania poprawia również wydajność pracy z coraz bardziej powszechnym środowiskiem i aplikacjami w ramach platformy Microsoft 365 co wpływa bezpośrednio na podniesienie poziomu satysfakcji użytkowników w organizacji. Umożliwia również szybkie znalezienie źródła potencjalnych problemów jakie mogą wystąpić w gąszczu rozproszonej infrastruktury sieciowej a tym samym zminimalizować czas potrzebny na usunięcie źródła tych problemów i rozmiary ich potencjalnych skutków.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz indywidualny link do spotkania on-line. Webinar będzie prowadzony przez platformę Getreponse. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub w darmowej aplikacji mobilnej GetResponse dostępnej na urządzenia z IOS lub Android. (Platforma automatycznie wykrywa kiedy uczestnicy dołączają do wydarzenia z telefonu lub tabletu, korzystając z linka podanego w e-mailu potwierdzającego udział w webinarium.) Pobierz aplikację: Getreponse.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane