VOD Webinar

Transformacja Cyfrowa – bezpieczne środowisko pracy z VMware

Ustaw i nawiguj z rozwiązaniem Anywhere Workspace

Poznaj rozwiązania: Workspace ONE UEM | Horizon | SD-WAN | CarbonBlack

Partnerzy spotkania

Szanowni Państwo,

W następstwie pandemii praca rozproszona stała się realną, długoterminową strategią — stwarzającą nowe sposoby współpracy, wprowadzania innowacji i wspólnego osiągania celów biznesowych. Jednak dotarcie do miejsca, w którym praca może z łatwością przydać się w dowolnym miejscu, jest podróżą, która wiąże się z wieloma wyzwaniami.

Dzięki VMware organizacje mogą zapewnić swoim stacjonarnym i mobilnym użytkownikom niezawodny, optymalny i bezpieczny dostęp do dowolnych aplikacji w dowolnym miejscu – on-premise centrum danych, chmura publiczna lub SaaS. 

Rafał Staś
Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa
Prezes Zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Anywhere Workspace

Pojęcie Anywhere Workspace to ostatni z trendów i haseł marketingowych pojawiające się w nagłówkach prasy z branży IT. Czy jest to coś nowego, czy jednak jest to ponownie inna odsłona tych samych dobrze znanych technologii tylko pod inną nazwą? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Dzisiejsze wdrożenia rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa podążają za wyzwaniami biznesowymi dotykającymi  współczesne organizacje. Architektura technologiczna organizacji się zmienia i istnieje potrzeba konwergencji chmur sieci i chmur bezpieczeństwa ze względu na wzrost adopcji aplikacji i usług chmurowych przez organizacje oraz to, że coraz częściej praca jest wykonywana z dowolnego miejsca (rozproszeni pracownicy). Przez co również systemy np. bezpieczeństwa muszą znajdować się jak najbliżej krytycznych zasobów i pracowników.

Całość prezentacji zostanie oparta o rozwiązania firmy VMware. Rozwiązanie VMware Anywhere Workspace zostało zaprojektowane tak, aby wykorzystać moc chmury i minimalizować złożoność całego systemu. VMware Anywhere Workspace, rozwiązanie to zapewnia klientom nieodłączne elementy bezpieczeństwa niezbędne do skutecznego działania w cyfrowym świecie.

W czasie sesji pokażemy również na krótkim demo jak może działać środowisko wykorzystujące te technologie i architekturę oraz jakie korzyści z tego wynikają dla firm.

Anywhere Workspace – kompleksowe podejście do pracy hybrydowej w nowoczesnych organizacjach

VMware Anywhere Workspace to kompleksowe podejście do wszystkich zagadnień związanych z pracą w hybrydowym świecie dzisiejszych organizacji . Architektura, która wiąże w całość technologie zarządzania tożsamością i urządzaniami użytkowników końcowych – WorkspaceOne UEM, wirtualizacji desktopów – Horizon, budowaniem sieci rozległych z wykorzystaniem technologii SD-WAN/SASE – VMware Velocloud oraz bezpieczeństwa punktów końcowych przy zaimplementowaniu rozwiązania Endpoint Detection and Response – VMware CarbonBlack. Jest również jedną z niewielu adresujących wiele aspektów technologicznych i biznesowych w tak pełny sposób. Przystawimy w przystępnym skrócie zalety każdego z tych elementów oraz jak tworzą tak złożoną architekturę wraz z krótkim pokazem działania kluczowych elementów.

 

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

 • Na jakie aspekty należy zwracać uwagę podczas transformacji cyfrowej organizacji i jakie elementy rozwiązań warto brać pod uwagę implementując nowoczesne mechanizmy dla pracy hybrydowej w organizacjach od strony szerokiego IT i bezpieczeństwa
 • W jaki sposób rozpocząć drogę do budowania środowiska pracy rozproszone tzw. Anywhere Workspace aby móc być innowacyjną i zwinną organizacją, przed którą są stawiane nowe wymagania
 • Dlaczego VMware jest liderem rozwiązań technologicznych w obszarze Anywhere Workspace, który jest jednym z pionierów kompleksowego adresowania wyzwań, które stoją przed współczesnymi organizacjami
Prowadzący:

Rafał Staś

Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa
Prezes Zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Rafał Staś posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego IT oraz bezpieczeństwa. Pracował przy wielu projektach informatycznych, w których pełnił rolę inżyniera systemowego, konsultanta rozwiązań czy projekt menedżera. Pracował w Polsce jak i poza granicami kraju dla dużych światowych korporacji. W Polsce prowadził projekty dla klientów z różnych obszarów rynku od finansów, poprzez sektor energetyczny, telekomunikacyjny projekty dla małych i tych największych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w szerokiej gamie rozwiązań, obecnie rozwiązania mobilne i bezpieczeństwo a wcześniej rozwiązania sieciowe i systemowe. Posiada udokumentowane kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami firm z którymi współpracuje. Obecnie poza dalszym poszerzeniem wiedzy technologicznej jest również osobą zarządzającą firmą Greeneris Sp. z o.o. w której jest odpowiedzialny za rozwój części technologicznej i dobór odpowiednich rozwiązań.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

Webinar Transformacja Cyfrowa – bezpieczne środowisko pracy z VMware

  OBEJRZYJ WEBINAR

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  Zobacz także webinar:

  Nowoczesna ochrona urządzeń końcowych

  Zarządzanie Uprawnieniami w Microsoft Active Directory
  i pełna ochrona z Endpoint Detection and Response

  Poznaj rozwiązania: Active Roles One Identity i EDR CrowdStrike