VOD Webinar

Poznaj nowe sposoby ochrony przed zagrożeniami mobilnymi. Mobile Threat Defense przy wsparciu rozwiązań VMware

Poznaj rozwiązanie VMware Workspace ONE Mobile Threat Defense

Partnerzy

Szanowni Państwo,

Zwiększający się udział wykorzystania urządzeń mobilnych związanych ze zmianą systemu pracy stwarza nowe luki w systemie bezpieczeństwa firmy. Na spotkaniu przedstawimy nowoczesne rozwiązanie VMware Workspace ONE Mobile Threat Defense (MTD), które powstało dzięki integracji technologii Lookout Mobile Endpoint Security ze środowiskiem roboczym VMware Workspace ONE.

Zapraszam serdecznie na webinar, na którym przedstawimy rozwiązanie pozwalające zarówno zarządzać urządzeniami mobilnymi jak i zautomatyzować ochronę w celu zapobieżenia kradzieżom i infiltracji danych firmowych.

Piotr Staś
Dyrektor Operacyjny Greeneris
Roch Malinowski
EUC Sales Specialist VMware

Urządzenia mobile to dziś główny cel do przechwycenia danych osobowych i firmowych. Każdy z nas doświadczył lub słyszał o popularnych aplikacjach zawierających złośliwy kod, phishingu, otrzymał fałszywe wiadomości, łączył się z niezabezpieczonymi sieciami WiFi, czy też o lukach w systemach operacyjnych pozwalających zainstalować złośliwe oprogramowanie.

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarze – odpowiedz na pytania.

t

Czy Twoi pracownicy korzystają z prywatnych urządzeń do łączenia się z aplikacjami i zasobami firmowymi?

t

Czy chciałbyś aby urządzenia mobilne firmowe i prywatne wykorzystywane przez pracowników do celów służbowych posiadały jeden z najlepszych systemów ochrony przed cyberzarożeniami?

t

Czy chciałbyś za pomocą jednej konsoli mieć pewność i kontrolę, że pracownicy mają włączone i aktualne systemy operacyjne i chroniące przed atakami?

t

Czy chciałbyś otrzymywać na bieżąco informacje na temat każdego zidentyfikowanego zagrożenia, pozwalającą na podjęcie odpowiedniego działania?

Agenda

10:00 – 10:10

Wprowadzenie – Zarządzanie urządzeniami mobilnymi w nowoczesnej firmie.

Workspace ONE w architekturze Zero Trust – nowoczesna platforma, pozwalająca administratorom za pomocą jednej konsoli zarządzać wszystkimi urządzeniami mobilnymi, przemysłowymi i komputerami oraz kontrolować dostęp do danych firmowych.

10:10 – 10:35

System MTD (Mobile Threat Defense) – ochrona urządzeń mobilnych

Automatyzacja zabezpieczeń w oparciu o inteligentną i mobilna ochronę przed zagrożeniami, która służy dynamicznemu wykrywaniu i usuwaniu ataków na urządzenia mobilne.

10:35 – 11:00

Demo

Prezentacja działania Workspace ONE Mobile Threat Defense

Po zakończeniu webinaru, uczestnicy będą mogli zamówić wersję Trial – Workspace ONE Mobile Threat Defense

Uczestnicząc w webinarze poznasz:

 • Specjalistyczne zabezpieczenie przed zagrożeniami charakterystycznych dla urządzeń mobilnych
 • W jaki sposób łatwo i wygodnie wdrożyć Workspace ONE Mobile Threat Defense
 • Jak uprościć przestrzeganie zasad bezpieczeństwa urządzeń mobilnych w całej organizacji, aktywując wykrywanie aplikacji, urządzeń i zagrożeń sieciowych w Workspace ONE Intelligent Hub.
 • Dlaczego VMware jest liderem rozwiązań technologicznych w obszarze Anywhere Workspace, który jest jednym z pionierów kompleksowego adresowania wyzwań, które stoją przed współczesnymi organizacjami

VMware Workspace ONE

W oczach wielu ekspertów to najlepsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku. Workspace ONE jest doskonałym narzędziem do wdrożenia architektury Zero Trust, integrując w sobie mechanizmy do zarządzania VMware, jak np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Analityka Bezpieczeństwa.

Rozwiązanie Workspace ONE Mobile Threat Defense jest obsługiwane przez firmę Lookout, lidera rynku, który wykorzystuje sztuczną inteligencję i zachowania behawioralne wygenerowane z ponad 200 milionów urządzeń, 150 milionów aplikacji i 4,5 miliarda elementów internetowych.

Lookout Mobile Endpoint Security

Lookout jest systemem, który wyłapuje i rozpoznaje zagrożenia, oznacza jego stopień złośliwości i dostarcza administratorom w przejrzysty sposób instrukcje radzenia sobie z problemem. Powiadomienia o zagrożeniach są natychmiast wysyłane do użytkownika jak i do administratora, który otrzymuje wszystkie potrzebne informacje na panelu administracyjnym.
W platformie Workspace ONE można szybko zidentyfikować, przeglądnąć cyberataki i naruszenia bezpieczeństwa oraz w łatwy i szybki sposób podejmować odpowiednie środki zaradcze. Dzięki platformie MTD wszystkie dane na urządzeniach mobilnych ( z systemami iOS, Android i Chrome OS) są chronione.
Integracja platformy Lookout z Workspace ONE uzupełnia zabezpieczenia urządzeń mobilnych, a ich implementacja jest łatwa do wdrożenia i zarządzania.

Integracja Lookout z VMware pozwala organizacjom na:

 • Rozszerzenie zasad bezpieczeństwa punktów końcowych na urządzenia mobilne.
 • Łatwy do wdrożenia i prosty w konfiguracji interfejs sieciowy do zarządzania platformą i zasadami.
 • Stałą analiza zagrożeń na urządzeniach mobilnych i szybką możliwość wprowadzenia środków zaradczych przy pojawieniu się ryzyka.
 • Wprowadzenie zautomatyzowanych scenariuszy rozpoczynających się zaraz po uruchomieniu triggera poprzez rozwiązania trzeciej strony jak np. ServiceNOw, Slack.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  OBEJRZYJ WEBINAR

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  Nagranie z dnia 17 stycznia 2023 r.