LIVE Webinar

Nowość! Zoom Events
Zaawansowana platforma do wielosesyjnych konferencji online

Start: czwartek, 16 lutego 2023 r. godzina 10:00

Partnerzy

Szanowni Państwo,

zapraszamy na bezpłatny webinar na temat platformy Zoom Events i sposobów jej wykorzystania przy organizacji dużych, wielosesyjnych eventów. Poznacie Państwo różnice między organizacją wydarzeń za pomocą Zoom Pro, Zoom Webinar oraz Zoom Events oraz korzyści jakie niesie za sobą korzystanie z platformy.

Agenda

Start: 16 lutego 2023 r, godzina 10:00
  • Wprowadzenie – Zoom Meetings, Webinars, Events
  • Czym jest Zoom Events?
  • Jaka jest różnica pomiędzy Zoom Webinars a Zoom Events?
  • Jakie korzyści daje Zoom Events?

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

  • o rodzajach licencji i różnicach między nimi,
  • o tym jak zaplanować wydarzenie w Zoom Events,
  • jak poruszać się po rozbudowanej konsoli moderatora.

Zoom Events

to kompleksowa platforma do zarządzania wydarzeniami, która umożliwia organizowanie wielosesyjnych i wielodniowych wydarzeń, w tym sesji równoległych. Zoom Events, sprawdzi się jeśli pracujesz w zespole i organizujesz wydarzenia obejmujące wiele sesji lub dni oraz chcesz uwzględnić w nich networking uczestników lub sponsoring. Jest to doskonały produkt na konferencje, rozpoczęcie sprzedaży oraz interaktywne wydarzenia hybrydowe. Platforma zapewnia lobby wydarzeń, solidną rejestrację i sprzedaż biletów, analizę wydarzeń, konfigurowalne wiadomości e-mail i branding wydarzenia.

Zoom Webinars

to platforma do transmisji jeden do wielu, która umożliwia łączenie się z dużymi grupami odbiorców oraz udostępnianie materiałów wideo, audio i treści. Zoom Webinars jest idealny dla osób, które same organizują webinaria i potrzebują prostych narzędzi do ich skonfigurowania i zarządzania nimi. Zarządzanie webinarami Zoom odbywa się za pomocą portalu internetowego. Pojedyncza licencja pozwala na organizację jednego webinaru jednocześnie.

Zoom Sessions

to platforma do zarządzania pojedynczymi sesjami, która pozwala na zorganizowanie pojedynczego spotkania lub webinaru Zoom w ramach platformy Zoom Events. Jest to świetny produkt dla zespołów zajmujących się marketingiem i komunikacją wewnętrzną, które chcą mieć możliwość organizowania sesji wideo na żądanie i na żywo w jednym miejscu. Platforma zapewnia sprawną rejestrację i sprzedaż biletów, analizę wydarzeń, dostosowywane wiadomości e-mail oraz branding wydarzeń wraz z katalogiem wydarzeń, w którym organizatorzy mogą współpracować i udostępniać treści.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Rejestracja odbywa się w aplikacji Zoom Events. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji oraz link do pokoju webinarowego na platformie Zoom Events, na której będzie prowadzone spotkanie. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android.

Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.