VOD Webinar

Jak łatwo i tanio zrobić nowoczesne Data Center połączone z chmurą Azure

Technologia hiperkonwergencji z zastosowaniem Microsoft Azure Stack HCI oraz rozwiązaniami Lenovo

Partnerzy

Hiperkonwergentna infrastruktura (HCI) to połączenie i zintegrowanie w jednym, modularnym, prekonfigurowanym i zoptymalizowanym systemie komponentów IT wcześniej funkcjonujących oddzielnie.

Dzięki hiperkonwergencji możemy uprościć całą infrastrukturę IT. Wszystko to dzięki integracji serwerów, pamięci masowej oraz wirtualizacji. HCI jest łatwe do wdrożenia i umożliwia szybkie skalowanie zasobów IT. Wdrożenie rozwiązań hiperkonwergencji także minimalizuje ryzyko związane z utratą lub awarią danych. Dodatkowo rozwiązanie można szybko wdrożyć w organizacji.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hiperkonwergencji? Zapisz się na webinar.

Zobacz jak można łatwo wdrożyć hiperkonwergencję dzięki Microsoft Azure Stack HCI oraz rozwiązaniom Lenovo.

Agenda spotkania

 • Nowoczesne software-owe Data Center za pomocą Microsoft Azure Stack HCI.
 • Integracja Azure Stack HCI z chmurą Azure, czyli hybrydowe Data Center.
 • Demonstracja zarządzania hybrydowym Data Center w wariancie on-prem i cloud.
 • Platforma sprzętowa Lenovo dla Azure Stack HCI. Dlaczego infrastruktura naprawdę ma znaczenie?

Prelegenci

Marcin Czerwinski

IT Consultant
Lenovo Infrastructure Solutions Group (ISG)
Od 20 lat związany z branżą IT. Do Lenovo dołączył w styczniu 2015 r. wraz z całym zespołem x86 przejętym od firmy IBM, gdzie spędził ponad 16 lat biorąc udział w największych wdrożeniach realizowanych w tamtym okresie. Zajmuje się projektowaniem oraz wdrożeniami innowacyjnych, wysokodostępnych rozwiązań infrastrukturalnych. Posiada olbrzymie doświadczenie zdobyte przy projektach u największych klientów w Polsce jak i Europie. Specjalizuje się w rozwiązaniach wysokiej dostępności typu Cloud Computing, SAP HANA, HCI oraz HPC. Prywatnie miłośnik nowych technologii, szybkich komputerów i samochodów.

Igor Sikorski

Hybrid Cloud & HCI Lead CEE at Microsoft
Wcześniej pracował dla znanych korporacji IT , m.in. Cisco. Igor Sikorski jest pionierem nowoczesnych, definiowanych programowo Data Center i koncepcji Private Cloud. W 2015 roku otworzył w regionie CEE oddział amerykańskiego startupu Simplivity, a misję tę kontynuował z innym renomowanym dostawcą HCI – Nutanix. Igor Sikorski ukończył Politechnikę Łódzką, a tytuł MBA uzyskał na University of Illinois.

Azure Stack HCI

to rozwiązanie klastra infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI), które hostuje zwirtualizowane obciążenia systemu Windows i Linux oraz ich magazyn w środowisku hybrydowym, które łączy infrastrukturę lokalną z usługami w chmurze platformy Azure.

Lenovo

Lenovo jest firmą z listy Fortune Global 500 o obrotach sięgających 47 miliardów USD i światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji cyfrowej. Dział Lenovo Infrastructure Solutions Group oferuje rozwiązania z serii ThinkSystem i ThinkAgile, które stanowią najbardziej solidny, spośród dostępnych na rynku, fundament technologiczny dla wydajnego, niezawodnego i bezpiecznego centrum danych. To kompleksowe portfolio serwerów, pamięci masowych, rozwiązań sieciowych i oprogramowania, które bezproblemowo integrują się i współpracują w dowolnym środowisku umożliwiając szybkie wdrożenie i krótszy czas oczekiwania na osiągnięcie dodatkowych korzyści biznesowych. Więcej informacji: https://www.lenovo.com/pl/pl/data-center/

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  Nagranie z 30 marca 2023 r.