VOD Webinar

Jak unowocześnić środowisko pracy i zabezpieczyć pracowników przy wsparciu rozwiązania Microsoft 365

Partnerzy

Zapisz się na nasz BEZPŁATNY webinar i odkryj to czego jeszcze nie wiesz o rozwiązaniu Microsoft 365.

Używasz pakietu biurowego od Microsoftu, ale masz przeświadczenie, że nie znasz wszystkich jego możliwości? Chciałbyś zautomatyzować pewne codzienne obowiązki, żeby nie tracić na nie czasu? Wiele słyszysz o tym, że klikanie w złośliwe linki może wyrządzić wiele szkód, ale nie wiesz co dokładnie? Może boisz się, że Twój pracownik przypadkiem wyśle listę najważniejszych kontaktów poza firmę? Nie martw się, zespół Greeneris zebrał wszystkie obawy klientów. Znaleźliśmy na nie rozwiązania i TY również zapisując się na nasze wydarzenie, możesz z nich skorzystać.

W programie spotkania

 • Zaprezentujemy, jak możesz bardziej wydajnie pracować ze swoim pakietem Office.
 • Pokażemy jakie zagrożenia niesie za sobą klikanie w niezabezpieczone linki i pobieranie załączników.
 • Pomożemy Ci zwiększyć użytkowanie pakietu, który już masz w swojej firmie.
 • Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące zagadnień, których nie miałeś okazji wcześniej omówić.

W trakcie spotkania dowiesz się:

 • Ile znaczy zabezpieczenie urządzeń firmowych w czasach, kiedy złamanie hasła może zająć kilka sekund a większość prostych haseł już dawno wyciekła – w tym haseł, które używają Twoi pracownicy.
 • Jak wygląda szyfrowane dysku przez szkodliwe oprogramowanie i w jaki sposób można się z tym ryzykiem skutecznie rozprawić, nie zaburzając przy tym wygody użytkowania urządzenia pracownika.
 • Co oznaczają dobre praktyki postępowania z danymi wrażliwymi, zasobami naszych pracowników i informacjami, które nie powinny być nigdzie udostępniane – wszystko po to, aby nie narazić się na gigantyczne kary i nie stracić twarzy.
 • Jak wykorzystywać narzędzia biurowe w sposób nieoczywisty, ale nie niepotrzebny. Czyli jak oddelegować męczące zadania inteligentnym programom od Microsoftu.

Microsoft 365 Business

To rozwiązanie, dzięki któremu masz dostęp do swoich aplikacji i plików niemal z każdego miejsca — komputera Windows, Linux i Mac, telefonu iPhone czy Android oraz innych urządzeń mobilnych. Dostępność aplikacji, bezpieczeństwo i elastyczność pracy oferowane przez Microsoft poprawiają wydajność oraz wygodę pracy firm na całym świecie!

W pakiecie aplikacji otrzymujesz aplikacje jak Word, Excel czy PowerPoint, przestrzeń na pliki w chmurze OneDrive, aplikację poczty Outlook oraz nowoczesny komunikator Microsoft Teams. Wszystkie aplikacje i narzędzia Microsoft 365 są zsynchronizowane z zasobami Twojej organizacji, dzięki czemu możesz wygodnie współpracować online i szybko udostępniać dokumenty.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane