LIVE Webinar

Jak łatwo i tanio zrobić nowoczesne Data Center połączone z chmurą Azure

Technologia hiperkonwergencji z zastosowaniem Microsoft Azure Stack HCI oraz rozwiązaniami Lenovo

Start: czwartek, 30 marca 2023 r. godzina 10:00

Partnerzy

Hiperkonwergentna infrastruktura (HCI) to połączenie i zintegrowanie w jednym, modularnym, prekonfigurowanym i zoptymalizowanym systemie komponentów IT wcześniej funkcjonujących oddzielnie.

Dzięki hiperkonwergencji możemy uprościć całą infrastrukturę IT. Wszystko to dzięki integracji serwerów, pamięci masowej oraz wirtualizacji. HCI jest łatwe do wdrożenia i umożliwia szybkie skalowanie zasobów IT. Wdrożenie rozwiązań hiperkonwergencji także minimalizuje ryzyko związane z utratą lub awarią danych. Dodatkowo rozwiązanie można szybko wdrożyć w organizacji.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hiperkonwergencji? Zapisz się na webinar.

Zobacz jak można łatwo wdrożyć hiperkonwergencję dzięki Microsoft Azure Stack HCI oraz rozwiązaniom Lenovo.

Agenda spotkania

 • Nowoczesne software-owe Data Center za pomocą Microsoft Azure Stack HCI.
 • Integracja Azure Stack HCI z chmurą Azure, czyli hybrydowe Data Center.
 • Demonstracja zarządzania hybrydowym Data Center w wariancie on-prem i cloud.
 • Platforma sprzętowa Lenovo dla Azure Stack HCI. Dlaczego infrastruktura naprawdę ma znaczenie?

Prelegenci

Marcin Czerwinski

IT Consultant
Lenovo Infrastructure Solutions Group (ISG)
Od 20 lat związany z branżą IT. Do Lenovo dołączył w styczniu 2015 r. wraz z całym zespołem x86 przejętym od firmy IBM, gdzie spędził ponad 16 lat biorąc udział w największych wdrożeniach realizowanych w tamtym okresie. Zajmuje się projektowaniem oraz wdrożeniami innowacyjnych, wysokodostępnych rozwiązań infrastrukturalnych. Posiada olbrzymie doświadczenie zdobyte przy projektach u największych klientów w Polsce jak i Europie. Specjalizuje się w rozwiązaniach wysokiej dostępności typu Cloud Computing, SAP HANA, HCI oraz HPC. Prywatnie miłośnik nowych technologii, szybkich komputerów i samochodów.

Igor Sikorski

Hybrid Cloud & HCI Lead CEE at Microsoft
Wcześniej pracował dla znanych korporacji IT , m.in. Cisco. Igor Sikorski jest pionierem nowoczesnych, definiowanych programowo Data Center i koncepcji Private Cloud. W 2015 roku otworzył w regionie CEE oddział amerykańskiego startupu Simplivity, a misję tę kontynuował z innym renomowanym dostawcą HCI – Nutanix. Igor Sikorski ukończył Politechnikę Łódzką, a tytuł MBA uzyskał na University of Illinois.

Azure Stack HCI

to rozwiązanie klastra infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI), które hostuje zwirtualizowane obciążenia systemu Windows i Linux oraz ich magazyn w środowisku hybrydowym, które łączy infrastrukturę lokalną z usługami w chmurze platformy Azure.

Lenovo

Lenovo jest firmą z listy Fortune Global 500 o obrotach sięgających 47 miliardów USD i światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji cyfrowej. Dział Lenovo Infrastructure Solutions Group oferuje rozwiązania z serii ThinkSystem i ThinkAgile, które stanowią najbardziej solidny, spośród dostępnych na rynku, fundament technologiczny dla wydajnego, niezawodnego i bezpiecznego centrum danych. To kompleksowe portfolio serwerów, pamięci masowych, rozwiązań sieciowych i oprogramowania, które bezproblemowo integrują się i współpracują w dowolnym środowisku umożliwiając szybkie wdrożenie i krótszy czas oczekiwania na osiągnięcie dodatkowych korzyści biznesowych. Więcej informacji: https://www.lenovo.com/pl/pl/data-center/

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane