LIVE Webinar

Od Multi-factor do Passwordless Authentication

Poznaj rozwiązanie OneLogin – innowację w technologii Identity Access Management

Start: wtorek, 28 marca 2023 r. godzina 10:00

Partnerzy

Wraz ze wzrostem liczby ataków typu brute-force i phishing, wdrożenie silnego uwierzytelniania z pewnością oznacza skuteczną blokadę potencjalnych ataków vs. stanie się ofiarą niszczącego naruszenia bezpieczeństwa danych jeśli nie wykorzystujemy takich zabezpieczeń. Dziś nie wystarczy polegać na nazwie użytkownika i haśle do weryfikacji tożsamości użytkownika, gdyż nie zapewnia to odpowiedniej ochrony aplikacji i danych, które są krytyczne dla prowadzenia firmy.

OneLogin Multi-Factor Authentication (MFA) zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do krytycznych danych firmowych, wyświetlając monity użytkownikom o dodatkowy czynnik uwierzytelniania, zanim uzyskają dostęp do kluczowych aplikacji. Dzięki temu można szybko i bezproblemowo włączyć bezpieczne uwierzytelnianie poprzez egzekwowanie odpowiednich zasad bezpieczeństwa, takich jak złożoność haseł i ograniczenia adresów IP, oraz przyjazne dla użytkownika czynniki uwierzytelniające, takie jak OTP push, Yubikey czy SMSy. Dzięki rozwiązaniu organizacja może wymuszać silne i zaawansowane uwierzytelnianie dla różnych użytkowników i aplikacji.

OneLogin to wiodące i znane na całym świecie narzędzie do zarządzania tożsamością i dostępem (IAM z ang. Identity and Access Management), które ma na celu uproszczenie logowań biznesowych w połączeniu z wydajnością i bezpieczeństwem. OneLogin pomaga we wdrożeniu jednego uniwersalnego poświadczenia logowania, aby uzyskać dostęp do różnych usług biznesowych, aplikacji i narzędzi.

Główne cechy rozwiązania OneLogin:

 • uniwersalna tożsamość
 • wydajność w czasie rzeczywistym
 • prosta obsługa
 • najwyższa integralność
 • innowacyjne rozwiązania

Agenda spotkania

 • One Identity jako dostawca bezpieczeństwa tożsamości cyfrowej
 • OneLogin – ochrona i bezpieczne uwierzytelnianie pracowników i klientów
 • Mechanizm SSO dla aplikacji w chmurze
 • Inteligentne rozwiązanie MFA dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych
 • Praktyczne przykłady użycia OneLogin
 • Pokaz systemu od strony użytkownika i administratora

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Pobierz aplikację: Zoom.

Po wypełnieniu krótkiego formularza na platformie Zoom, otrzymają Państwo wiadomość na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do pokoju. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane