VOD Webinar

Jak zarządzać mobilnymi terminalami logistyczno-magazynowymi w firmie

Poznaj: Workspace ONE dla Rugged Device Management

Partnerzy spotkania

Zapraszamy na Webinar, na którym przedstawimy kompleksowe rozwiązanie do zdalnego zarządzania specjalistycznymi urządzeniami logistyczno–magazynowych pracujących na systemach operacyjnych Windows i Android. Od wytrzymałych komputerów przenośnych po urządzenia noszone na głowie. Dowiedz się jak szybko i łatwo skonfigurować, zarządzać i zapewnić wsparcie dla urządzeń dzięki rozwiązaniu Workspace ONE dla Rugged Device Management.

Agenda

– Wprowadzenie do platformy VMware

– Omówienie możliwości zarządzania urządzeniami logistycznymi

– Zdalna pomoc użytkownikowi końcowemu z wykorzystaniem funkcjonalności Workspace ONE Assist

– Demo/Pokaz rozwiązania

Uczestnicząc w webinarze poznasz:

 • możliwości zarządzania urządzeniami typu Smartphone, PDA czy RFID między innymi takich firm jak: Motorola, Getac, Dell, Zebra, Panasonic, Lenovo, czy Honeywell;
 • możliwości konfiguracji urządzeń;
 • w jaki sposób pomóc użytkownikowi rozwiązywać problemy na urządzeniu końcowym.

VMware Workspace ONE

W oczach wielu ekspertów to najlepsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku. Workspace ONE jest doskonałym narzędziem do wdrożenia architektury Zero Trust, integrując w sobie mechanizmy do zarządzania VMware, jak np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Analityka Bezpieczeństwa. Workspace ONE UEM jest odpowiedzią na problemy departamentów IT z efektywnym zarządzaniem aktywacją, bezpieczeństwem, aplikacjami, wsparciem dla użytkowników oraz cyklem życia urządzenia mobilnego w przedsiębiorstwie. Używając jednej, centralnej konsoli, Workspace ONE UEM dostarcza narzędzi, które są gwarantem bezpieczeństwa urządzeń mobilnych niezależnie od systemu operacyjnego (Android, Apple iOS, Mac OS, Windows, Windows Mobile, Chrome).

Workspace ONE: Unified Platform for Management and Security

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane