LIVE Warsztaty

Jak unowocześnić środowisko pracy i zabezpieczyć pracowników przy wsparciu rozwiązania Microsoft 365

Modern Work and Security Workshops

Umów się na indywidualny termin warsztatów on-line

Partnerzy

Modern Work and Security Workshops

W ramach programu popularyzacji i szkoleń z rozwiązań Microsoft przygotowaliśmy darmowe warsztaty dla managerów IT w firmach zatrudniających od 100 do 300 pracowników biurowych.

 

Zapisz się na bezpłatne warsztaty
on-line i odkryj to czego
jeszcze nie wiesz o rozwiązaniu Microsoft 365.

 • Używasz pakietu biurowego od Microsoftu, ale masz przeświadczenie, że nie znasz wszystkich jego możliwości?
 • Chciałbyś zautomatyzować pewne codzienne obowiązki, żeby nie tracić na nie czasu?
 • Wiele słyszysz o tym, że klikanie w złośliwe linki może wyrządzić wiele szkód, ale nie wiesz co dokładnie?
 • Może boisz się, że Twój pracownik przypadkiem wyśle listę najważniejszych kontaktów poza firmę?

Nie martw się, zespół Greeneris zebrał wszystkie obawy klientów. Znaleźliśmy na nie rozwiązania i TY również zapisując się na nasze wydarzenie, możesz z nich skorzystać.

W trakcie spotkania dowiesz się:

 • Ile znaczy zabezpieczenie urządzeń firmowych w czasach, kiedy złamanie hasła może zająć kilka sekund a większość prostych haseł już dawno wyciekła – w tym haseł, które używają Twoi pracownicy.
 • Jak wygląda szyfrowane dysku przez szkodliwe oprogramowanie i w jaki sposób można się z tym ryzykiem skutecznie rozprawić, nie zaburzając przy tym wygody użytkowania urządzenia pracownika.
 • Co oznaczają dobre praktyki postępowania z danymi wrażliwymi, zasobami naszych pracowników i informacjami, które nie powinny być nigdzie udostępniane – wszystko po to, aby nie narazić się na gigantyczne kary i nie stracić twarzy.
 • Jak wykorzystywać narzędzia biurowe w sposób nieoczywisty, ale nie niepotrzebny. Czyli jak oddelegować męczące zadania inteligentnym programom od Microsoftu.

W programie warsztatów

 • Zaprezentujemy jak możesz bardziej wydajnie pracować ze swoim pakietem Office.
 • Pokażemy jakie zagrożenia niesie za sobą klikanie w niezabezpieczone linki i pobieranie załączników.
 • Pomożemy Ci zwiększyć użytkowanie pakietu, który już masz w swojej firmie.
 • Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące zagadnień, których nie miałeś okazji wcześniej omówić.

Microsoft 365 Business

To rozwiązanie, dzięki któremu masz dostęp do swoich aplikacji i plików niemal z każdego miejsca — komputera Windows, Linux i Mac, telefonu iPhone czy Android oraz innych urządzeń mobilnych. Dostępność aplikacji, bezpieczeństwo i elastyczność pracy oferowane przez Microsoft poprawiają wydajność oraz wygodę pracy firm na całym świecie!

W pakiecie aplikacji otrzymujesz aplikacje jak Word, Excel czy PowerPoint, przestrzeń na pliki w chmurze OneDrive, aplikację poczty Outlook oraz nowoczesny komunikator Microsoft Teams. Wszystkie aplikacje i narzędzia Microsoft 365 są zsynchronizowane z zasobami Twojej organizacji, dzięki czemu możesz wygodnie współpracować online i szybko udostępniać dokumenty.

Zarejestruj się na warsztaty

Zapraszamy do zarejestrowania na warsztaty. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Po weryfikacji zgłoszenia skontaktujemy się Państwem w celu uzgodnienia dogodnego terminu. Warsztaty będą prowadzone na platformie Microsoft Teams. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android.

  ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane