Greeneris Security Summer Ending 2023

Warszawa, 31 sierpnia 2023 r.

Ogród Greeneris

ul. W. Korfantego 5, w Warszawie

Szanowni Państwo,

31 sierpnia 2023 zapraszamy na pożegnanie lata z Greeneris!
Jak zawsze chętnie porozmawiamy o rozwiązaniach bezpieczeństwa urządzeń końcowych razem z naszymi partnerami Exclusive Networks, CrowdStrike oraz Proofpoint.

Spotkanie odbędzie się w naszym nowym biurze na warszawskim Bemowie, dlatego będzie to także świetna okazja, aby zobaczyć jak pracujemy. Potem przeniesiemy się do naszego ogrodu na tyłach budynku, gdzie odbędzie się nieoficjalna część spotkania z letnim Grill Barbecue. O kuchnię zadba znany warszawski Foodtruck – Nice to Eat You.

Zapraszamy serdecznie!

PARTNERZY

AGENDA

11:30
Rejestracja i powitalna kawa

12:00
Kluczowe wyzwania cyberbezpieczeństwa oraz skuteczna obrona dzięki CrowdStrike EDR. Prezentacja platformy oraz pokaz demo ataku fileless na urządzenie końcowe i funkcjonalności EDR

12:50
Przerwa kawowa

13:10
Kompleksowa ochrona poczty e-mail z rozwiązaniem Proofpoint

13:50
Sprawdź jak łatwo integrować rozwiązania CrowdStrike oraz Proofpoint

14:10
Pożegnaj z nami lato. Greeneris Security Garden BBQ

Nice To Eat You to craftowe
BOSTOŃSKIE SMASH BURGERY!

Skurczybyk

Bułka maślana, slow cooked pulled chicken (szarpany kurczak), masło orzechowe, bekon, ser, świeże jabłko, baby szpinak, sos musztardowo-pomiodowy

Smash Royal

Bułka maślana, 2x 90g wołowiny smashed, 2x cheddar, ogórek konserwowy, cebula, musztarda, ketchup

Double Cheese Double Bacon Smash

Bułka maślana, 2x 90g wołowiny, 2x cheddar, 2x bekon, sałata, cebula, pikle, sos Aioli, sos BBQ

Jalapeño Smash

Bułka maślana, 2x 90g wołowiny, bekon, piklowane jalapeño, baby szpinak, świeża czerwona cebula, majo limonkowy

Wegetarianka

Bułka maślana, grillowana cukinia, ser Halloumi, marynowany burak, baby szpinak, świeży ogórek, sałata, majo basil

Exclusive Networks

Exclusive Networks jest globalnym liderem dystrybucji z wartością dodaną, obecnym w 170 krajach, dostarczającym zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie cyberbezpieczeństwa i cloud. Firma działa w unikatowym modelu ,,local sale, global scale”. Zapewnia on wymianę doświadczeń z ekspertami z całego świata oraz stabilny rozwój w globalnych strukturach, a jednocześnie niezależność, bliskość z partnerami, bezpośrednie wsparcie handlowe i techniczne, świadczone przez osoby, doskonale znające rynek lokalny i posługujące się ich językiem.

W 2021 roku firma rozszerzyła swój obszar działalności o region CEE, dołączając do swoich struktur Veracomp – największego dystrybutora VAD z ponad 30-letnim doświadczeniem, obecnego w 18 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.​

Exclusive Networks Poland zapewnia partnerom know-how, zespół 300 ekspertów oraz doskonałą znajomość rynku IT, dbając o długofalowe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Ofertę firmy tworzą zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie sieci, pamięci masowych i serwerów, Cloud i Data Center, cyberbezpieczeństwa, Unified Communications, systemów Pro AV i Digital Signage, rozwiązań przemysłowych i IoT, a także produktów SOHO, grafiki i gamingu.

CrowdStrike

to rynkowy lider w dziedzinie ochrony urządzeń końcowych przy pomocy technologii EDR. Swoją przewagę udowadnia wieloma odznaczeniami od niezależnych organizacji testujących tego typu oprogramowanie. Lider w zestawieniach najbardziej uznanych organizacjach jak Gartner czy Forrester. CrowdStrike Falcon buduje swoją przewagę dzięki skutecznym silnikom behawioralnym bazującym na wskaźnikach IOA i chmurze ThreatGraph. ThreatGraph kolekcjonuje dane zebrane z sensorów z całego świata celem dogłębnej analizy i wyszukiwania nowych zagrożeń i technik ataku. Dzięki temu CrowdStrike jest w stanie dostarczyć do swojego rozwiązania unikalne dane o zagrożeniach, które pozwalają skutecznie zabezpieczyć środowisko pracy.

Zobacz więcej: CrowdStrike

Proofpoint

to amerykański dostawca profesjonalnych systemów zabezpieczeń dla poczty e-mail oraz danych przechowywanych w chmurach prywatnych i publicznych (np. Microsoft 365).

Rozwiązania Proofpoint chronią firmy przed atakami celowanymi (przygotowywanymi często nie tylko pod kątem konkretnej organizacji, ale nawet konkretnego pracownika), wykorzystując do tego najnowsze technologie jak AI czy izolacja przeglądarki.

Proofpoint jest również dostawcą platformy szkoleniowej – zwiększającej świadomość bezpieczeństwa cybernetycznego i pomagającej pracownikom przedsiębiorstw komercyjnych i instytucji publicznych wyrobić i ugruntować codzienne dobre nawyki w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Zobacz więcej: Proofpoint Email Protection

Prelegenci

Wśród prelegentów wydarzenia będą przedstawiciele Greeneris oraz Partnerów, eksperci z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu oraz sprzedaży rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Rafał Staś

Prezes Zarządu Greeneris
Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa

 

Jarosław Świechowicz

Dyrektor rozwoju usług
Greeneris

  Zarejestruj się i zarezerwuj uczestnictwo

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  Greeneris Security Summer Ending 2023

  Miejsce spotkania

  Ogród Greeneris
  ul. Wojciecha Korfantego 5
  01-496 Warszawa