Greeneris Security Summer Ending 2023

Prezentacje z dnia 31 sierpnia 2023 r.

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy prezentacje z eventu, które mogą Państwo pobrać.

> Prezentacja CrowdStrike | Pdf 1.5 MB

> CrowdStrike Technical Overview of Threat Intelligenceintegrations | Pdf 1 MB

> Prezentacja Proofpoint | Pdf 6 MB

PARTNERZY

Exclusive Networks

Exclusive Networks jest globalnym liderem dystrybucji z wartością dodaną, obecnym w 170 krajach, dostarczającym zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie cyberbezpieczeństwa i cloud. Firma działa w unikatowym modelu ,,local sale, global scale”. Zapewnia on wymianę doświadczeń z ekspertami z całego świata oraz stabilny rozwój w globalnych strukturach, a jednocześnie niezależność, bliskość z partnerami, bezpośrednie wsparcie handlowe i techniczne, świadczone przez osoby, doskonale znające rynek lokalny i posługujące się ich językiem.

W 2021 roku firma rozszerzyła swój obszar działalności o region CEE, dołączając do swoich struktur Veracomp – największego dystrybutora VAD z ponad 30-letnim doświadczeniem, obecnego w 18 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.​

Exclusive Networks Poland zapewnia partnerom know-how, zespół 300 ekspertów oraz doskonałą znajomość rynku IT, dbając o długofalowe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Ofertę firmy tworzą zaawansowane technologie cyfrowe w zakresie sieci, pamięci masowych i serwerów, Cloud i Data Center, cyberbezpieczeństwa, Unified Communications, systemów Pro AV i Digital Signage, rozwiązań przemysłowych i IoT, a także produktów SOHO, grafiki i gamingu.

CrowdStrike

to rynkowy lider w dziedzinie ochrony urządzeń końcowych przy pomocy technologii EDR. Swoją przewagę udowadnia wieloma odznaczeniami od niezależnych organizacji testujących tego typu oprogramowanie. Lider w zestawieniach najbardziej uznanych organizacjach jak Gartner czy Forrester. CrowdStrike Falcon buduje swoją przewagę dzięki skutecznym silnikom behawioralnym bazującym na wskaźnikach IOA i chmurze ThreatGraph. ThreatGraph kolekcjonuje dane zebrane z sensorów z całego świata celem dogłębnej analizy i wyszukiwania nowych zagrożeń i technik ataku. Dzięki temu CrowdStrike jest w stanie dostarczyć do swojego rozwiązania unikalne dane o zagrożeniach, które pozwalają skutecznie zabezpieczyć środowisko pracy.

Zobacz więcej: CrowdStrike

Proofpoint

to amerykański dostawca profesjonalnych systemów zabezpieczeń dla poczty e-mail oraz danych przechowywanych w chmurach prywatnych i publicznych (np. Microsoft 365).

Rozwiązania Proofpoint chronią firmy przed atakami celowanymi (przygotowywanymi często nie tylko pod kątem konkretnej organizacji, ale nawet konkretnego pracownika), wykorzystując do tego najnowsze technologie jak AI czy izolacja przeglądarki.

Proofpoint jest również dostawcą platformy szkoleniowej – zwiększającej świadomość bezpieczeństwa cybernetycznego i pomagającej pracownikom przedsiębiorstw komercyjnych i instytucji publicznych wyrobić i ugruntować codzienne dobre nawyki w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Zobacz więcej: Proofpoint Email Protection