Live Webinar

Zoom & Yealink – idealny duet do sal wideokonferencyjnych

Start: środa 25 października 2023 r. godzina 10.00.

Partnerzy

yealink logo
Szanowni Państwo,

zapraszamy na bezpłatny webinar na temat dedykowanych do sal wideokonferencyjnych rozwiązań firmy Zoom oraz Yealink. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości produktów Yealink w połączeniu z różnymi platformami do wideokonferencji.

Zapraszamy!

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

  • Jak wykorzystać Zoom w sali konferencyjnej
  • Co można zyskać dzięki funkcjom Zoom Rooms
  • Jak dobrać odpowiednie wyposażenie do sali konferencyjnej
  • Jak najlepiej wykorzystać rozwiązania Yealink w swojej sali
  • Jakie są zalety współpracy Zoom z Yealink

Zoom Rooms

to oparty na oprogramowaniu system pokoi, który zapewnia zintegrowane otoczenie dla prowadzenia konferencji głosowych, bezprzewodowego udostępniania ekranu i prowadzenia wideokonferencji. Z systemu Zoom Rooms możemy korzystać stacjonarnie w danym pomieszczeniu lub zdalnie z innego pomieszczenia, korzystający ze swoich komputerów lub urządzeń mobilnych.

Yealink MeetingBoard 65

jest dotykowym ekranem all-in-one z wbudowaną kamerą 4k oraz matrycą 16 mikrofonów beamforming. Użytkownik może szybko przełączać się między systemem Android 10, Windows OS z natywnym Teams oraz trybem BYOD.

Yealink MeetingBar A20

to dedykowane do współpracy z aplikacją Zoom rozwiązanie, optymalnie sprawdzające się w małych pomieszczeniach. Jest to rozwiązanie typu plug-and-play, zatem wystarczy podłączyć je do komputera z zainstalowaną aplikacją Zoom i można rozpoczynać wideo spotkanie.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Pobierz aplikację: Zoom.

Po wypełnieniu krótkiego formularza na platformie Zoom, otrzymają Państwo wiadomość na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do pokoju. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.