Live Webinar

Zapewnij Swojej firmie bezpieczeństwo i zgodność w komunikacji mailowej z Microsoft 365

Start: wtorek, 5 grudnia 2023 r. godzina 10:00

Partnerzy

Zapraszamy na webinar, podczas którego omówimy kluczowe aspekty bezpieczeństwa i zgodności w komunikacji mailowej. W dzisiejszych czasach, kiedy cyberzagrożenia stanowią stałe wyzwanie, wiemy, że odpowiednie i przyjazne dla użytkowników zabezpieczenia są bardzo istotne.

Podczas tego wydarzenia skoncentrujemy się na praktycznych aspektach zabezpieczania komunikacji mailowej za pomocą usług Microsoft 365. Będziemy przedstawiać możliwości usług takich jak Defender for Office 365, Data Loss Prevention, Azure Information Protection, Litigation Hold, E-discovery. Naszym celem jest podzielenie się sprawdzonymi technikami, które pomogą Wam w zabezpieczeniu firmowych danych oraz utrzymaniu zgodności z obowiązującymi przepisami.

Zarejestruj się.

Podczas webinaru dowiesz się:

 • Jak skutecznie zabezpieczać komunikację mailową za pomocą Defender for Office 365.
 • Jak Data Loss Prevention (DLP) pomaga w identyfikować przypadkowe i intencjonalne przesyłanych danych, zapobiegając wyciekom poufnych informacji.
 • Jak etykietowanie w komunikacji mailowej pozwala na klasyfikowanie i oznaczanie wiadomości e-mail zgodnie z ich poziomem poufności i istotności oraz jak umożliwia szyfrowanie wiadomości e-mail, kontrolowanie możliwości kopiowania, drukowania czy przesyłania załączników, zwiększając bezpieczeństwo informacji.
 • Jak Retencion labels działa jako mechanizm blokujący proces usuwania danych, co jest niezwykle istotne w kontekście przechowywania dokumentacji oraz zabezpieczania potencjalnie kluczowych informacji dla organizacji.
 • Jak E-discovery umożliwia skuteczne przeszukiwanie i identyfikowanie kluczowych dokumentów oraz wiadomości e-mail, które są istotne dla procesów prawnych lub wymagań regulacyjnych.

Agenda spotkania

W naszym webinarze zdobędziesz praktyczne informacje na temat bezpieczeństwa i zgodności w komunikacji mailowej, bez konieczności samodzielnego poszukiwania ich w internecie. Dostarczymy Ci konkretne odpowiedzi i sprawdzone metody, które możesz natychmiast wdrożyć w swojej firmie. Dołączając do nas, otrzymasz wiedzę, która pomoże Ci w skutecznej ochronie danych przed zagrożeniami i utrzymaniu zgodności z przepisami.
 • Podstawy Bezpiecznej Komunikacji Mailowej: Antyspam i Anty-malware.
 • Defender for Office 365 – Klucz do Skutecznej Ochrony.
 • Data Loss Prevention (DLP) – Strategie zapobiegania wyciekom danych.
 • Azure Information Protection jako narzędzie do etykietowania i zabezpieczania poufnych wiadomości.
 • E-discovery efektywne przeszukiwanie danych w kontekście prawnych dochodzeń.
 • Retencion Labels jako kontrola przechowywania i usuwania dokumentów.
Defender for Office 365 – skutecznie chroni skrzynki pocztowe przed spamem, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.
DLP (Data Loss Prevention) – zapobiega utracie danych, chroniąc poufne informacje przed nieautoryzowanym dostępem.
eDiscovery – umożliwia przeszukiwanie różnych źródeł danych, takich jak poczta elektroniczna, dokumenty, wiadomości tekstowe czy pliki w chmurze, aby znaleźć odpowiednie informacje w związku z procesami prawnymi. Usługa ta oferuje zaawansowane narzędzia przeszukiwania, filtrowania i analizy danych, które pomagają w identyfikowaniu istotnych dokumentów i informacji.
Azure Information Protection (AIP) – zapewnia bezpieczeństwo poufnych informacji firmowych. Działa poprzez klasyfikowanie danych i przypisywanie odpowiednich etykiet, które określają poziomy poufności i zabezpieczeń. Dzięki AIP organizacje mogą kontrolować dostęp do swoich danych, śledzić ich ruch, a także uniemożliwiać nieuprawnionym użytkownikom dostęp do kluczowych informacji.
Retencion Labels – umożliwia zastosowanie polityk związanych z przechowywaniem i usuwaniem danych oraz możliwość blokowania procesu usuwania danych.
Exchange Online Protection (EOP) – to usługa filtrowania poczty elektronicznej, działa jako brama antyspamowa i anty-malware.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Microsoft Teams, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane