VOD Webinar

Nowości Zoom w 2024 roku

Partnerzy

Szanowni Państwo,

zapraszamy na bezpłatny webinar na temat nowości i innowacji, które Zoom planuje wdrożyć w nadchodzącym roku. Podczas spotkania opowiemy Państwu o nowych funkcjonalnościach Zooma, a także o produktach, które zostaną wprowadzone na rynek w 2024 roku. Podsumujemy również wszystkie zmiany jakie zaszły w platformie w 2023 roku.

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

  • Jakich nowości możemy spodziewać się w najbliższym roku w platformie Zoom
  • Jakie funkcje poprawią twoje spotkania w nowym roku
  • Jakie korzystne zmiany zajdą w interfejsie Zoom
  • Czym jest usługa Zoom Contact Center

Zoom

Zoom to rozwiązanie stworzone z myślą o wszechstronnej komunikacji wideo. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji jest ona wykorzystywana na całym święcie do codziennej współpracy i kontaktu pomiędzy pracownikami (gdziekolwiek się znajdują), wideokonferencji wewnętrznych i globalnych, webinariów, szkoleń, prowadzenia wykładów i lekcji on-line oraz spotkań twarzą w twarz.

Zoom Scheduler
Teraz ogólnie dostępny program Zoom Scheduler umieszcza spotkanie w kalendarzu gospodarza z już dołączonym linkiem do spotkań Zoom, oszczędzając czas obu uczestników. Gospodarze mogą korzystać ze swojego preferowanego kalendarza: Zoom Scheduler bezproblemowo współpracuje z Zoom Meetings oraz Zoom Mail i Kalendarzem i integruje się zarówno z Kalendarzem Google, jak i Microsoft 365.

Funkcje Zoom Scheduler obejmują:

• Możliwość planowania spotkań jeden na jeden lub spotkań grupowych i określania, ile osób może uczestniczyć w dowolnym dostępnym terminie.
• Wybierz dostępność cykliczną lub niestandardową dla jednorazowych spotkań.
• Generuj przedziały dostępności, gdy którykolwiek lub wszyscy członkowie zespołu są dostępni.
• Automatyzuj i dostosowuj powiadomienia e-mail.
• Zbieraj preferowane informacje podczas procesu rezerwacji uczestnika.

Zoom Clips
Dzięki Zoom Clips użytkownicy mogą nagrywać wideo i ekran oraz ustawiać uprawnienia do oglądania i udostępniać je innym. Klipy są przechowywane w scentralizowanym systemie zarządzania treścią użytkownika, co ułatwia wyszukiwanie i odkrywanie oraz promowanie zaangażowania. Członkowie zespołu mogą komentować filmy, a twórcy mogą śledzić wyświetlenia filmów.

Contact Center
Centrum kontaktowe w chmurze pomaga firmom obsługiwać przychodzącą i wychodząca komunikację z klientami przez Internet. Odbywa się to za pośrednictwem oprogramowania w chmurze obsługującego różne kanały komunikacji, które można wykorzystać do zapewnienia wydajnej i spersonalizowanej obsługi klienta, w tym za pośrednictwem połączeń głosowych, wideo, SMS-ów, komunikatorów i innych.
Ze względu na to, że przedsiębiorstwa chcą udostępniać swoim klientom preferowane przez nich kanały komunikacji, rozwiązania centrum kontaktowego w chmurze pomagają w zapewnianiu doskonałych doświadczeń klientów, jednocześnie ułatwiając pracę konsultanta.

Napisy na żywo
Podczas spotkań prowadzący lub inny uczestnik spotkania wyznaczony przez prowadzącego może zapewniać ręcznie napisy kodowane, może je zapewniać zintegrowana usługa napisów kodowanych innej firmy lub funkcja automatycznych napisów aplikacji Zoom (zwana również transkrypcją na żywo) może zapewnić automatyczne napisy odpowiednio do ustawień napisów kodowanych. Te same opcje są dostępne w przypadku webinarów, chociaż ręczne napisy mogą być zapewniane tylko przez prowadzącego lub panelistę. Każda z tych opcji napisów jest również widoczna w Zoom Rooms.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.