Live Webinar

Ochrona Tożsamości Użytkowników w Twojej Firmie z Microsoft 365

Start: wtorek, 30 stycznia 2024 r. godzina 10:00

Partnerzy

Zapraszamy na webinar, poświęcony tematyce Ochrony Tożsamości Użytkowników z Microsoft 365. W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, skuteczna ochrona tożsamości staje się kluczowym aspektem zapewnienia bezpieczeństwa cyfrowego. Podczas naszej prezentacji skoncentrujemy się na różnych obszarach, mających istotny wpływ na zapewnienie kompleksowej ochrony. Przedstawimy, jak Ochrona Tożsamości stanowi fundament oraz jak istotne jest to zagadnienie w obliczu współczesnych wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem. Omówimy skuteczne zarządzanie tożsamościami w Microsoft 365 i środowisku hybrydowym, z wykorzystaniem min. narzędzia Defender for Identity, które pełni kluczową rolę w identyfikowaniu i reagowaniu na potencjalne zagrożenia.

Podczas webinaru omówimy również istotę wielopoziomowej autentykacji (MFA) jako skutecznego narzędzia w wzmacnianiu ochrony kont użytkowników. Przybliżymy koncepcję dostępu warunkowego w Microsoft 365, w kontekście zabezpieczania tożsamości przed nieautoryzowanym dostępem.

Nie zabraknie także praktycznych wskazówek dotyczących samodzielnego resetowania hasła (SSPR), skutecznej ochrony haseł oraz Privilege Identity Manager (PIM), który umożliwia zarządzanie uprawnieniami w środowisku Microsoft 365.

Dołącz do naszego spotkania, aby zdobyć wiedzę oraz praktyczne narzędzia, które wspomogą Twoją firmę w skutecznym zarządzaniu tożsamościami i wzmocnią poziom bezpieczeństwa.

Doświadczony prezenter

Spotkanie poprowadzi certyfikowany trener Microsoft, doświadczony wykładowca oraz prawdziwy pasjonata technologii. Jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie gwarantują nie tylko interesującą prezentację, ale także praktyczne i wartościowe spojrzenie na omawiane tematy:
Arkadiusz Mostowski z Greeneris.

Podczas webinaru dowiesz się:

 • jak rola Ochrony Tożsamości stanowi fundament ochrony w kontekście współczesnych wyzwań cyberbezpieczeństwa.
 • Jak zarządzać tożsamościami w środowisku chmurowym i hybrydowym, wykorzystując narzędzie Defender for Identity oraz Entra.
 • Jaką rolę pełni MFA w wzmocnieniu ochrony użytkowników?
 • Jak Dostęp Warunkowy pomaga w zabezpieczeniu tożsamości przed potencjalnymi zagrożeniami.
 • Jak ważnym elementem bezpieczeństwa jest ochrona haseł.
 • Jak logowanie bez użycia haseł wzmacnia poziom bezpieczeństwa tożsamości.
 • Jak samoobsługowe resetowanie haseł zmniejsza ilość zgłoszeń do administartorów i zapewnia szybki dostęp do konta.
 • Jak zarządzanie uprawnieniami pomaga kontrolować dostęp do kluczowych zasobów w organizacji.

Agenda spotkania

W trakcie naszego webinaru otrzymasz praktyczne wskazówki ochrony tożsamości w Twojej firmie. Nie musisz już samodzielnie szukać informacji w internecie – dostarczymy konkretne odpowiedzi i sprawdzone metody, które można natychmiast wdrożyć w Twojej organizacji. Dołączając do nas, otrzymasz wiedzę, która pomoże Ci w skutecznej ochronie tożsamości Twoich użytkowników.
 • Rola ochrony tożsamości jako fundament w kontekście współczesnych wyzwań cyberbezpieczeństwa.
 • Efektywne strategie zarządzania tożsamościami w środowisku chmurowym i hybrydowym, przy wykorzystaniu narzędzi takich jak Defender for Identity.
 • Kluczowa rola wieloskładnikowej autentykacji (MFA) w zabezpieczaniu kont użytkowników.
 • Praktyczne aspekty dostępu warunkowego w Microsoft.
 • Metoda bezpiecznego i efektywnego resetowania haseł przez użytkowników.
 • Znaczenie i praktyki skutecznej ochrony haseł jako kluczowego elementu bezpieczeństwa w obliczu dzisiejszych zagrożeń.
 • Analiza roli Privilege Identity Manager (PIM) w efektywnym zarządzaniu uprawnieniami, minimalizacji ryzyka i kontroli dostępu do kluczowych zasobów.

Opis usług

Opis usług

Microsoft Defender for Identity monitoruje tożsamość w całej organizacji. Zintegrowane z usługą Microsoft 365 Defender, używa sygnałów z lokalnej usługi Active Directory i chmury do identyfikacji, wykrywania oraz badania zaawansowanych zagrożeń organizacyjnych.

Privileged Identity Manager (PIM) umożliwia kontrolę i zarządzanie dostępem do kont użytkowników. Działa na zasadzie udzielania tymczasowych uprawnień administratora, eliminując stały dostęp do zasobów.

Single Sign-On (SSO) umożliwia użytkownikom logowanie się tylko raz, a następnie korzystanie z wielu aplikacji i usług bez konieczności wielokrotnego wprowadzania danych uwierzytelniających.

Multi-Factor Authentication (MFA) to dodatkowy poziom zabezpieczeń, który wymaga od użytkowników potwierdzenia swojej tożsamości poprzez co najmniej dwa różne czynniki, takie jak np. hasło oraz kod SMS.

Self-Service Password Reset (SSPR) umożliwia użytkownikom samodzielne resetowanie swojego hasła bez konieczności kontaktowania się z pomocą techniczną.

Conditional Access umożliwia organizacjom kontrolowanie dostępu do zasobów na podstawie określonych warunków. Działa na zasadzie ustanawiania reguł, które decydują o przyznaniu lub odmowie dostępu użytkownikowi w zależności od spełnienia określonych warunków, takich jak lokalizacja, rodzaj urządzenia czy stan zabezpieczeń.

 

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Microsoft Teams, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane