Świadomość cyberbezpieczeństwa w świetle przepisów NIS 2.0 – sprawdź dlaczego EDR/XDR staje się niezbędnym elementem strategii bezpieczeństwa.
Poznaj rozwiązania SentinelOne
Start: wtorek, 27 lutego 2024 r. godzina 10:00
spotkania:
Zapraszamy na drugi webinar poświęcony przygotowaniu podmiotów gospodarczych do realizacji dyrektywy NIS 2.0. Pamiętajmy, że kraje członkowskie mają obowiązek jej implementacji do października 2024.
Od pierwszej dyrektywy w 2016 roku świat cyberbezpieczeństwa zmienił się diametralnie. Technologia cały czas się rozwija, jednak cyberprzestępcy wciąż starają się być dwa kroki z przodu i posługują się coraz bardziej wyrafinowanymi formami ataku. Z jednej strony spowodowane jest to chęcią zysku i świadomością, iż wciąż większość organizacji zabezpiecza swoje zasoby punktowo, przy użyciu klasycznych narzędzi. Z drugiej strony atakujący wiedzą, że ich działania mogą w danym momencie dokonać coraz większej destabilizacji oraz paraliżu działania wielu firm i instytucji.
W czasie webinaru przedstawiamy koncepcję wdrożenia pogłębionej strategii bezpieczeństwa urządzeń końcowych w oparciu o rozwiązania EDR/XDR SentinelOne, które skutecznie chronią firmy i instytucje przez każdym typem ataków.
Zapraszamy serdecznie!
Dyrektywa NIS 2.0 ma zastosowanie do różnych branż, jako branże kluczowe, wyróżniono:
Usługi finansowe: banki, giełdy, domy maklerskie i inne instytucje finansowe.
Usługi zdrowotne: szpitale, kliniki i inne instytucje medyczne.
Usługi energetyczne: elektrownie, sieci przesyłowe i dystrybucyjne, rafinerie i inne.
Usługi transportowe: linie lotnicze, przewoźnicy kolejowi, firmy logistyczne i inne.
Usługi łączności: dostawcy usług telekomunikacyjnych, dostawcy usług internetowych i inne.
Usługi usług publicznych: sektor publiczny, w tym administracja państwowa, urzędy i inne instytucje publiczne.
Usługi handlowe: sklepy internetowe, platformy handlowe, systemy płatności i inne.
Agenda
Start: 27 lutego 2024 r, godzina 10:00
- Wymagania dyrektywy NIS 2.0 oraz konieczność zastosowania nowoczesnych rozwiązań cyberbezpieczeńśtwa
- Miejsce rozwiązań EDR/XDR w celu realizacji priorytetów NIS 2.0
- Omówienie zalet systemy XDR na podstawie SentinelOne
- Live demo
Na webinarze dowiesz się:
- Jaki cel ma wprowadzenie dyrektywy NIS 2.0.
- Jak skutecznie bronić się w obliczu nowych ataków cyberprzestępców.
- Jak być bezpiecznym przy ograniczonych kosztach w organizacji.
- Na czym polega różnica między EDR a XDR (Extended Detection & Response) i co możesz zyskać.
- Jak pokonać atak ransomware przy użyciu technologii SentinelOne.
Po zakończeniu webinaru, uczestnicy będą mogli otrzymać wersję próbną rozwiązania SentinelOne.
SentinelOne XDR
Misją SentinelOne jest pokonanie każdego ataku. Rozwiązanie Singularity XDR wdrożone w organizacjach skutecznie broni przed każdym typem znanych ataków na urządzenia końcowe na całym świecie. XDR czyli Extended Detection and Response, to rozwinięcie systemu EDR zapewniające wykrywanie i reakcję, ale również korelację informacji z systemami bezpieczeństwa firm trzecich: sieci, serwery, chmury, SIEM i wiele innych.
Cechy systemu SentinelOne:
- System łatwy do wdrożenia i zarządzania.
- Sprawdzony, wypróbowany i doceniony zarówno przez wiele uznanych światowych organizacji, jak również przez polskie firmy i instytucje.
- SentinelOne stworzono bazując na mechanizmach behawioralnych sztucznej inteligencji, aby powstrzymać znane i nieznane zagrożenia. Opatentowane behawioralne modele sztucznej inteligencji zostały zweryfikowane przez ocenę ATT&CK MITRE i inne, takie jak SE Labs i VirusBulletin.
- W pakietach rozwiązania można znaleźć dodatkowo funkcje takie jak centralne zarządzanie konfiguracją firewall, zarządzanie dostępem z urządzeń USB i Bluetooth.
- Dodatkowo platforma pozwala na identyfikację nieautoryzowanych urządzeń w sieci IT, jak również OT i może dodatkowo być oprzyrządowana do pełnej ochrony powierzchni ataku sieciowego za pomocą rozwiązania Ranger IoT.
Zarejestruj się na Webinar
Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!
Jak dołączyć do Webinaru?
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Pobierz aplikację: Zoom.
Po wypełnieniu krótkiego formularza na platformie Zoom, otrzymają Państwo wiadomość na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do pokoju. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.