VOD Webinar

Poznaj nowe sposoby ochrony przed zagrożeniami mobilnymi.

Mobile Threat Defense przy wsparciu rozwiązań Lookout.

Nagranie z dnia 14 maja 2024 r.

Partnerzy

Szanowni Państwo,
obecnie system pracy coraz częściej odbywa się z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, co stwarza nowe luki w systemie bezpieczeństwa firmy. Poznaj nowoczesne rozwiązania firmy Lookout, które wykrywają i reagują na zagrożenia w czasie rzeczywistym – od wiadomości tekstowych mających na celu kradzież danych uwierzytelniających po aplikacje z ryzykownymi połączeniami – zapewniając ochronę przedsiębiorstwa i danych.

Zapraszam serdecznie na webinar, na którym przedstawimy rozwiązanie pozwalające zarówno zarządzać urządzeniami mobilnymi jak i zautomatyzować ochronę w celu zapobieżenia kradzieżom i infiltracji danych firmowych.

Kiedy powinieneś wziąć udział w webinarze:

 • Jeśli Twoi pracownicy korzystają z prywatnych urządzeń do łączenia się z aplikacjami i zasobami firmowymi.
 • Gdy chcesz, żeby urządzenia mobilne firmowe i prywatne wykorzystywane przez pracowników do celów służbowych posiadały jeden z najlepszych systemów ochrony przed cyberzarożeniami.
 • Jeśli chciałbyś za pomocą jednej konsoli mieć pewność i kontrolę, że pracownicy mają włączone i aktualne systemy operacyjne i chroniące przed atakami.
 • Gdy chcesz wiedzieć jak otrzymywać na bieżąco informacje na temat każdego zidentyfikowanego zagrożenia, pozwalającą na podjęcie odpowiedniego działania.

Agenda spotkania

 • Poznaj główne zagrożenia czyhające obecnie na urządzenia mobilne
 • Poznaj Lookout Mobile Endpoint Security
 • Demo rozwiązania Lookout

Uczestnicząc w webinarze poznasz:

 • Specjalistyczne zabezpieczenie przed zagrożeniami charakterystycznych dla urządzeń mobilnych.
 • W jaki sposób łatwo i wygodnie wdrożyć Lookout Mobile Endpoint Security.
 • Jak uprościć przestrzeganie zasad bezpieczeństwa urządzeń mobilnych w całej organizacji.

Lookout Mobile Endpoint Security

Lookout jest systemem, który wyłapuje i rozpoznaje zagrożenia, oznacza jego stopień złośliwości i dostarcza administratorom w przejrzysty sposób instrukcje radzenia sobie z problemem. Powiadomienia o zagrożeniach są natychmiast wysyłane do użytkownika jak i do administratora, który otrzymuje wszystkie potrzebne informacje na panelu administracyjnym.
W platformie Workspace ONE można szybko zidentyfikować, przeglądnąć cyberataki i naruszenia bezpieczeństwa oraz w łatwy i szybki sposób podejmować odpowiednie środki zaradcze. Dzięki platformie MTD wszystkie dane na urządzeniach mobilnych ( z systemami iOS, Android i Chrome OS) są chronione.

Integracja platformy Lookout z Workspace ONE uzupełnia zabezpieczenia urządzeń mobilnych, a ich implementacja jest łatwa do wdrożenia i zarządzania.

Prezenterzy

Piotr Staś

Dyrektor Operacyjny Greeneris

Od 2003 roku związany zawodowo z branżą technologiczną, gdzie jeszcze jako uczeń uruchomił swój pierwszy projekt osiedlowej sieci komputerowej. Od 2007 już jako absolwent kierunku Teleinformatyki Politechniki Wrocławskiej – w trakcie studiów zdobywał doświadczenie w pracy u dostawców usług rozwiązań IT. Pracę zawodową rozpoczynał jako inżynier systemowy, biorąc udział w ciekawych i skomplikowanych projektach ogólnopolskich w obszarze bezpieczeństwa oraz telefonii IP. Od 2012 swój rozwój osobisty skierował w obszar bezpieczeństwa rozwiązań mobilnych, w którym nieustannie poszerza swoje kwalifikacje. Obecnie odpowiedzialny za analizę potrzeb klientów.

Jasin Mehovic

Director Channel Central Europe & EMEA SIs – Lookout

Ponad 15 lat doświadczenia w branży oprogramowania i ponad 13 lat specjalizacji w bezpieczeństwie IT, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa mobilnego. Przed dołączeniem do Lookout, Jasin był starszym kierownikiem sprzedaży u różnych dostawców SaaS i bezpieczeństwa. W Lookout jest odpowiedzialny za kanał w DACH i Europę Wschodnią – wspierając lokalnych partnerów handlowych oraz dystrybucje rozwiązań.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane