VOD Webinar

Skuteczne strategie ochrony danych z wykorzystaniem rozwiązań DLP w Microsoft 365

Nagranie z dnia 28 maja 2024 r.

Partnerzy

Zapraszamy na webinar poświęcony strategiom ochrony danych z wykorzystaniem rozwiązań DLP w Microsoft 365. Podczas tego wydarzenia omówimy, jak DLP wspiera organizacje w zapobieganiu wyciekom danych, identyfikacji i ograniczaniu ryzyka. Przedstawimy również, jak można minimalizować ryzyko i chronić firmę przed negatywnymi skutkami nieuprawnionego ujawnienia danych. Dołącz do naszego spotkania, aby zdobyć wiedzę oraz praktyczne narzędzia, które pomogą Twojej firmie uniknąć wycieku danych.

Doświadczony prezenter

Spotkanie poprowadzi certyfikowany trener Microsoft, doświadczony wykładowca oraz prawdziwy pasjonata technologii. Jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie gwarantują nie tylko interesującą prezentację, ale także praktyczne i wartościowe spojrzenie na omawiane tematy.

Podczas webinaru dowiesz się:

 • Czym jest DLP i Jaką Rolę Odpowiada w Codziennych Zadaniach Firmowych
 • Czym jest DLP for Endpoint i jakie możliwości oferuje.
 • Jakie funkcje i zastosowania ma DLP for Office w środowisku Microsoft.
 • Jak DLP for Teams działa w kontekście identyfikacji i ochrony danych w komunikacji Microsoft Teams.

Agenda spotkania

 • Co to jest DLP i jak wpływa na codzienne działania firmowe?
 • Znaczenie Ochrony Danych na Stacjach Roboczych: DLP for Endpoint.
 • Ochrona Danych przed Wyciekiem w Środowisku Microsoft: Możliwości DLP for Office.
 • Identyfikacja i zabezpieczanie danych w komunikacji Microsoft Teams: DLP for Teams.

DLP for Office

Monitoruje, czy dane są udostępniane lub przenoszone w obrębie aplikacji Exchange, OneDrive, Sharepoint. W przypadku wykrycia takiej aktywności zablokuję wysyłkę wiadomości mail zawierającą poufne dane, uniemożliwi dostęp użytkownikom do dokumentów zawierających wrażliwe informacje. W przypadku podjęcia próby udostępnienia poufnych informacji poza organizację posiada możliwość informowania użytkowników o próbie udostępnienia poufnych informacji, które to jest zabronione.

DLP for Teams

Monitoruje, czy dane są udostępniane lub przenoszone w obrębie aplikacji Teams, włącznie z wiadomościami lub kanałami z udziałem gości. W przypadku wykrycia takiej aktywności, może automatycznie usuwać wiadomości zawierające wrażliwe dane oraz uniemożliwiać dostęp użytkownikom do dokumentów zawierających wrażliwe informacje. Polityki mogą być dostosowywane do konkretnych kanałów. W przypadku podjęcia próby udostępnienia poufnych informacji poza organizację posiada możliwość informowania użytkowników o próbie udostępnienia poufnych informacji, które to jest zabronione.

DLP for Endpoint

Monitoruje, czy dane są udostępniane lub przenoszone na stacjach roboczych oraz dyskach wymiennych np. pendrive. W przypadku wykrycia takiej aktywności, może podjąć odpowiednie działania w celu zapobiegania wyciekom. Możliwości zapobiegania wyciekom obejmują blokowanie kopiowania dokumentów lub wrażliwych informacji do niewspieranych aplikacji, a także blokowanie przesyłania plików na strony internetowe, do aplikacji czy dysków zewnętrznych. W przypadku podjęcia próby udostępnienia poufnych informacji poza organizację posiada możliwość informowania użytkowników o próbie udostępnienia poufnych informacji, które to jest zabronione.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR - VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  Nagranie z dnia 28 maja 2024 r.