VOD Webinar

Nowości w portfolio SentinelOne – analityk AI i ochrona chmury publicznej

Nagranie z dnia: 5 czerwca 2024 r.

Partnerzy

Szanowni Państwo, zapraszamy na webinar poświęcony rozwiązaniom SentinelOne. W trakcie spotkania powiemy o rozwiązaniach cyberochrony opartych na sztucznej inteligencji oraz przedstawimy zagadnienie ochrony chmury publicznej, wszystko za pomocą aplikacji SentinelOne. W erze cyfrowej, gdzie cyberzagrożenia ewoluują z dnia na dzień, sztuczna inteligencja (AI) staje się potężnym narzędziem w arsenale strategii cyberbezpieczeństwa. AI oferuje możliwości, które mogą znacząco poprawić zdolności organizacji do przewidywania, wykrywania i reagowania na cyberataki. Jednym z takich rozwiązań jest SentinelOne Purple AI. Bezpieczeństwo chmury publicznej stanowi wyzwanie dla biznesu. Chyba że dysponujesz odpowiednimi narzędziami ochrony. Zapewniają one Twojej firmie bezpieczny dostęp do danych w chmurze. Ale niezawodna kontrola dostępu to tylko jeden aspekt kompleksowej ochrony Twoich zasobów w chmurze publicznej. Poznaj rozwiązanie Cloud Native Security – system ochrony środowisk chmury publicznej (AWS, Azure, GCP, Oracle). Zapraszamy!

Na webinarze dowiesz się:

 • Na jakie zagrożenia jest w tym momencie najbardziej narażona Twoja organizacja.
 • Jak wdrożyć dodatkową pomoc sztucznej inteligencji w nowoczesnej ochronie.
 • Jak zapewnić bezpieczny dostęp do danych w chmurze.
 • Poznasz nowoczesne rozwiązania SentinelOne – jednego z liderów codziennej ochrony Twoich urządzeń końcowych.

Agenda spotkania

 • Charakterystyka nowych ataków cyberprzestępców oraz nowoczesny sposoby obrony.
 • Purple AI – analityk bezpieczeństwa wspomagany sztuczną inteligencją.
 • Cloud Native Security – system ochrony środowisk chmury publicznej (AWS, Azure, GCP, Oracle).

SentinelOne XDR

Misją SentinelOne jest pokonanie każdego ataku. Rozwiązanie Singularity XDR wdrożone w organizacjach skutecznie broni przed każdym typem znanych ataków na urządzenia końcowe na całym świecie. XDR czyli Extended Detection and Response, to rozwinięcie systemu EDR zapewniające wykrywanie i reakcję, ale również korelację informacji z systemami bezpieczeństwa firm trzecich: sieci, serwery, chmury, SIEM i wiele innych. SentinelOne Purple AI to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa oparte na sztucznej inteligencji. Pozwala zespołom ds. bezpieczeństwa wykrywać zagrożenia wcześniej, reagować szybciej i pozostawać krok przed atakami. Oto kilka kluczowych cech Purple AI:
 • Tłumaczenie języka naturalnego na zapytania: Purple AI przekształca zapytania w języku naturalnym na strukturalne zapytania dotyczące zagrożeń. To ułatwia pracę analitykom bez konieczności znajomości skomplikowanych języków zapytań.
 • Podsumowywanie dzienników zdarzeń i wskaźników: Rozwiązanie automatycznie podsumowuje dzienniki zdarzeń i wskaźniki, co pozwala na szybsze zrozumienie sytuacji i podejmowanie działań.
 • Współpraca w ramach śledztw: Purple AI ułatwia współpracę w trakcie śledztw. Analitycy mogą pracować nad wspólnymi notatkami, dzielić się informacjami i analizować wyniki razem.
 • Wysoka ochrona danych: Purple AI nigdy nie jest szkolone na danych klientów. Procesy i wnioski nie są udostępniane innym klientom. Rozwiązanie jest zaprojektowane z najwyższym poziomem zabezpieczeń.
Dzięki Purple AI zespoły ds. bezpieczeństwa mogą efektywniej wykrywać i reagować na zagrożenia, a także prowadzić bardziej zaawansowane śledztwa.

SentinelOne Cloud Native Security

To zaawansowane rozwiązanie bezpieczeństwa oparte na sztucznej inteligencji, które ma na celu ochronę środowisk chmurowych. Oto kilka kluczowych aspektów tego rozwiązania:
 • CNAPP (Cloud Native Attack Protection Platform): CNAPP to platforma ochrony przed atakami w środowiskach chmurowych. Wykorzystuje zaawansowaną sztuczną inteligencję do wykrywania i blokowania zagrożeń. Dzięki temu organizacje mogą skutecznie chronić swoje zasoby w chmurze przed atakami.
 • Automatyczna detekcja i reakcja: rozwiązanie oferuje automatyczną detekcję i reakcję na zagrożenia w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zespoły ds. bezpieczeństwa mogą szybko reagować na potencjalne ataki i minimalizować ryzyko.
 • Ochrona oparta na sztucznej inteligencji: SentinelOne Cloud Native Security wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji do analizy zachowań i wykrywania niebezpiecznych aktywności. To pozwala na skuteczną ochronę przed różnymi typami zagrożeń, w tym ransomware, malware i atakami typu zero-day.
 • Bezpieczeństwo na poziomie przedsiębiorstwa: rozwiązanie jest skalowalne i zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom dużych organizacji. Dzięki temu można chronić krytyczne zasoby w chmurze bez obaw o ograniczenia skali czy wydajności.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć, jakDziała Purple AI oraz jak Cloud Native Security zapewnia widoczność i raportowanie bez fałszywych alarmów, skontaktuj się z nami, abyśmy przeprowadzili darmową prezentację.

Prezenterzy

Seweryn Jodłowski

Principal Solutions Engineer

SentinelOne

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Inżynier systemowy z zawodu i zamiłowania. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie sieciowe oraz bezpieczeństwa technologii IT. Brał udział w ciekawych projektach ochrony środowisk IT klientów Europy Wschodniej. W 2021 roku rozpoczął swoją przygodę z firmą SentinelOne. Wcześniej, przez ponad 9 lat, pracował w firmie Palo Alto Networks na stanowisku Senior Systems Engineer. Prywatnie ojciec Maćka i Wojtka oraz entuzjasta sportów ekstremalnych, szczególnie tych, które można uprawiać z poziomu kanapy wykorzystując konsolę PS4 lub komputer Amiga. Reprezentant Polski w grze Sensible World of Soccer

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

Nagranie z dnia: 5 czerwca 2024 r.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR - VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane