Live WebinarDaxenIT

Nowości w portfolio SentinelOne – analityk AI i ochrona chmury publicznej

Środa, 5 czerwca 2024 r. godzina 10.00

Partnerzy

Szanowni Państwo,

zapraszamy na webinar poświęcony rozwiązaniom SentinelOne. W trakcie spotkania powiemy o rozwiązaniach cyberochrony opartych na sztucznej inteligencji oraz przedstawimy zagadnienie ochrony chmury publicznej, wszystko za pomocą aplikacji SentinelOne.

W erze cyfrowej, gdzie cyberzagrożenia ewoluują z dnia na dzień, sztuczna inteligencja (AI) staje się potężnym narzędziem w arsenale strategii cyberbezpieczeństwa. AI oferuje możliwości, które mogą znacząco poprawić zdolności organizacji do przewidywania, wykrywania i reagowania na cyberataki. Jednym z takich rozwiązań jest SentinelOne Purple AI.

Bezpieczeństwo chmury publicznej stanowi wyzwanie dla biznesu. Chyba że dysponujesz odpowiednimi narzędziami ochrony. Zapewniają one Twojej firmie bezpieczny dostęp do danych w chmurze. Ale niezawodna kontrola dostępu to tylko jeden aspekt kompleksowej ochrony Twoich zasobów w chmurze publicznej. Poznaj rozwiązanie Cloud Native Security – system ochrony środowisk chmury publicznej (AWS, Azure, GCP, Oracle).

Zapraszamy!

Na webinarze dowiesz się:

 • Na jakie zagrożenia jest w tym momencie najbardziej narażona Twoja organizacja.
 • Jak wdrożyć dodatkową pomoc sztucznej inteligencji w nowoczesnej ochronie.
 • Jak zapewnić bezpieczny dostęp do danych w chmurze.
 • Poznasz nowoczesne rozwiązania SentinelOne – jednego z liderów codziennej ochrony Twoich urządzeń końcowych.

Agenda spotkania

 • Charakterystyka nowych ataków cyberprzestępców oraz nowoczesny sposoby obrony.
 • Purple AI – analityk bezpieczeństwa wspomagany sztuczną inteligencją.
 • Cloud Native Security – system ochrony środowisk chmury publicznej (AWS, Azure, GCP, Oracle).

SentinelOne XDR

Misją SentinelOne jest pokonanie każdego ataku. Rozwiązanie Singularity XDR wdrożone w organizacjach skutecznie broni przed każdym typem znanych ataków na urządzenia końcowe na całym świecie. XDR czyli Extended Detection and Response, to rozwinięcie systemu EDR zapewniające wykrywanie i reakcję, ale również korelację informacji z systemami bezpieczeństwa firm trzecich: sieci, serwery, chmury, SIEM i wiele innych.

SentinelOne Purple AI to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa oparte na sztucznej inteligencji. Pozwala zespołom ds. bezpieczeństwa wykrywać zagrożenia wcześniej, reagować szybciej i pozostawać krok przed atakami. Oto kilka kluczowych cech Purple AI:

 • Tłumaczenie języka naturalnego na zapytania: Purple AI przekształca zapytania w języku naturalnym na strukturalne zapytania dotyczące zagrożeń. To ułatwia pracę analitykom bez konieczności znajomości skomplikowanych języków zapytań.
 • Podsumowywanie dzienników zdarzeń i wskaźników: Rozwiązanie automatycznie podsumowuje dzienniki zdarzeń i wskaźniki, co pozwala na szybsze zrozumienie sytuacji i podejmowanie działań.
 • Współpraca w ramach śledztw: Purple AI ułatwia współpracę w trakcie śledztw. Analitycy mogą pracować nad wspólnymi notatkami, dzielić się informacjami i analizować wyniki razem.
 • Wysoka ochrona danych: Purple AI nigdy nie jest szkolone na danych klientów. Procesy i wnioski nie są udostępniane innym klientom. Rozwiązanie jest zaprojektowane z najwyższym poziomem zabezpieczeń.

Dzięki Purple AI zespoły ds. bezpieczeństwa mogą efektywniej wykrywać i reagować na zagrożenia, a także prowadzić bardziej zaawansowane śledztwa.

SentinelOne Cloud Native Security

To zaawansowane rozwiązanie bezpieczeństwa oparte na sztucznej inteligencji, które ma na celu ochronę środowisk chmurowych. Oto kilka kluczowych aspektów tego rozwiązania:

 • CNAPP (Cloud Native Attack Protection Platform): CNAPP to platforma ochrony przed atakami w środowiskach chmurowych. Wykorzystuje zaawansowaną sztuczną inteligencję do wykrywania i blokowania zagrożeń. Dzięki temu organizacje mogą skutecznie chronić swoje zasoby w chmurze przed atakami.
 • Automatyczna detekcja i reakcja: rozwiązanie oferuje automatyczną detekcję i reakcję na zagrożenia w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zespoły ds. bezpieczeństwa mogą szybko reagować na potencjalne ataki i minimalizować ryzyko.
 • Ochrona oparta na sztucznej inteligencji: SentinelOne Cloud Native Security wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji do analizy zachowań i wykrywania niebezpiecznych aktywności. To pozwala na skuteczną ochronę przed różnymi typami zagrożeń, w tym ransomware, malware i atakami typu zero-day.
 • Bezpieczeństwo na poziomie przedsiębiorstwa: rozwiązanie jest skalowalne i zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom dużych organizacji. Dzięki temu można chronić krytyczne zasoby w chmurze bez obaw o ograniczenia skali czy wydajności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć, jakDziała Purple AI oraz jak Cloud Native Security zapewnia widoczność i raportowanie bez fałszywych alarmów, skontaktuj się z nami, abyśmy przeprowadzili darmową prezentację.

Prezenterzy

Seweryn Jodłowski

Principal Solutions Engineer

SentinelOne

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Inżynier systemowy z zawodu i zamiłowania. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie sieciowe oraz bezpieczeństwa technologii IT. Brał udział w ciekawych projektach ochrony środowisk IT klientów Europy Wschodniej. W 2021 roku rozpoczął swoją przygodę z firmą SentinelOne. Wcześniej, przez ponad 9 lat, pracował w firmie Palo Alto Networks na stanowisku Senior Systems Engineer. Prywatnie ojciec Maćka i Wojtka oraz entuzjasta sportów ekstremalnych, szczególnie tych, które można uprawiać z poziomu kanapy wykorzystując konsolę PS4 lub komputer Amiga. Reprezentant Polski w grze Sensible World of Soccer

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do pokoju webinarowego na platformie Zoom, na której będzie prowadzona prezentacja. Dołączyć do wydarzenia można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub przez darmową aplikacje mobilną dostępną na urządzenia z IOS lub Android. Uwaga: prosimy o sprawdzenie czy filtr Państwa skrzynki nie umieścił tej wiadomości w folderze Spam.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | DaxenIt

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane