VOD Webinar

Microsoft Sentinel: Narzędzie Wspierające Bezpieczeństwo Twojej Firmy w Azure

Nagranie z dnia 12 czerwca 2024 r.

Partnerzy

Szanowni Państwo,

w dobie wzrastającej liczby skomplikowanych i złośliwych ataków cybernetycznych, nie wystarczy polegać wyłącznie na standardowych rozwiązaniach ochrony danych. Potrzebne są nowoczesne i inteligentne narzędzia, które potrafią wykrywać, monitorować i reagować na zagrożenia z wielu miejsc w czasie rzeczywistym.

Dlatego chcemy przybliżyć Państwu usługę Microsoft Sentinel opartą na Chmurze Microsoft Azure – która kompleksowo zabezpiecza Twoją infrastrukturę i dane poprzez zbieranie, analizowanie i reagowanie na zdarzenia związane z bezpieczeństwem w jednym miejscu.

Zapraszamy do rejestracji!

Cloud Solutions Architect

TD SYNNEX

Ponad 7 lat doświadczenia z produktami, a także technicznymi aspektami szerokopojętej chmury Microsoftu. W swojej karierze prowadzi migracje środowisk chmurowych, optymalizację działania i kosztową Azure, uzupełnione szkoleniami technicznymi od podstawowych do warsztatów technicznych. Po pracy pasjonat fotografii, kolejnictwa, a także rowerowych wycieczek.

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

 • Czym jest Microsoft Sentinel i środowisko Microsoft Azure?
 • Jak zarządzać eventami w środowisku Microsoft Sentinel.
 • Jak zautomatyzować reakcję na zdarzenia i incydenty.
 • Poznasz możliwości integracji Sentinel z innymi narzędziami zabezpieczającymi, zarówno firm trzecich, jak i rozwiązaniami Microsoft.
 • Zobaczysz na żywo, jak wygląda praca z Microsoft Sentinel, platformą do monitorowania bezpieczeństwa w chmurze.
 • Jak optymalizować koszty związane z używaniem narzędzia Microsoft Sentinel.

Agenda spotkania

 • Współczesne zagrożenia dla rozwijających się organizacji
 • Microsoft Azure – co to jest?
 • Zarządzanie eventami w środowisku
 • Automatyzacja reakcji na zdarzenia i incydenty
 • Connectory Sentinel z narzędziami 3rd party i MS Defender
 • Pokaz Demo Microsoft Sentinel

Dodatkowo uczestnicy zakwalifikowani przez Microsoft będą mogli skorzystać z darmowych testów rozwiązania MS Sentinel.

Microsoft Sentinel

Microsoft Sentinel to zaawansowane narzędzie do zarządzania i analizy bezpieczeństwa, stworzone przez firmę Microsoft. Oferuje ono kompleksowe rozwiązania do monitorowania zagrożeń oraz reagowania na incydenty cybernetyczne. Microsoft Sentinel integruje się z różnymi źródłami danych – w tym on-premise – umożliwiając zbieranie informacji z wielu systemów i urządzeń, co pozwala na efektywne wykrywanie ataków. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i zaawansowanych analiz, narzędzie to pomaga w identyfikacji nieznanych wcześniej zagrożeń oraz dostarcza rekomendacje dotyczące działań obronnych. Pozwala na tworzenie automatycznych odpowiedzi na zagrożenia. W rezultacie Microsoft Sentinel umożliwia firmom skuteczną ochronę przed cyberatakami oraz szybkie reagowanie na incydenty, co jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa IT.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR - VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane