Webinar

Nutanix Data Center

Otwarta Hyper-Konwergencja w DC

Start: czwartek, 24.06.2021

Partnerzy spotkania

Agenda

10:00 – 11:00

Nutanix wprowadzenie do technologii HCI – All in One Data Center, czy to możliwe?

Czy można w ramach jednego rozwiązania dostać wszystko co jest wymagane do posiadania wydajnego, bezpiecznego a jednocześnie prostego w obsłudze środowiska? Dlaczego zmiana w posiadanej infrastrukturze jest trudna? Jakie odpowiedzi na te pytania ma dla nas jeden z liderów rozwiązań HCI na świecie. 

11:00 – 12:00

Nutanix Deep Dive – PRISM w akcji, Disaster Recovery

Prism to jeden z głównych elementów składowych platformy dostarczanej przez Nutanixa. Zobaczmy, jak może wyglądać twoje nowe środowisko, zobaczmy jego składniki. Przekonaj się, czy rozwiążą one twoje problemy, z którymi mierzysz się na co dzień w pracy. Wspólnie z Producentem pokażemy co kryje w sobie PRISM. 

12:00 – 12:15 Przerwa 

 12:15 – 15:00

Nutanix Warszaty

Hands-on-lab dla osób zainteresowanych technologią Nutanix, czyli jak zarządzać platformą Nutanix HCI w wykorzystaniem Prism.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

    ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR


    DANE UCZESTNIKA

    Pola oznaczone znakiem * są wymagane