Webinar

Jak pomóc pracownikom bronić się przed cyberzagrożeniami?

Poznaj rozwiązanie: KnowBe4

Partnerzy spotkania

Czy wiesz, że w Twojej firmie ponad 30% pracowników kliknie w linka lub otworzy załącznik w fałszywej wiadomości mailowej i poda poufne dane, a tym samym umożliwi dostęp do danych Twojej organizacji przestępcom?

Zapraszam na webinar, na którym opowiem:

  • o rodzajach cyberzagrożeń, na które najmniej odporni są pracownicy,
  • o tym jak pozyskać wiedzę, kto jest najsłabszym ogniwem bezpieczeństwa i co zrobić, aby tą sytuację naprawić,
  • o rozwiązaniu – platformie do podnoszenia świadomości użytkowników, która poprzez szkolenia i symulację ataków pomaga pracownikom zrozumieć mechanizmy spamu, phishingu, spear phishingu, oprogramowania ransomware i inżynierii społecznej,
  • również o możliwościach edukacji pracowników w sprawdzonej, przestępnej formie czasowej i kosztowej.

Iwona Straus
Ekspert w dziedzinie rozwiązań chmurowych i cyberbezpieczeństwa
Doradca Zarządu ds. Rozwoju Sprzedaży Greeneris

Na fałszywą wiadomość phishing nabrało się 37% użytkowników wg badań przeprowadzonych na 4 milionach klientów jednej z głównych platform budujących świadomość bezpieczeństwa w organizacjach na całym świecie. Z kolej według badań brytyjskiej firmy konsultingowej na ponad 400 tys. użytkowników 50% osób otworzyło fałszywe maile a 32% kliknęło załącznik lub linka do strony.

Człowiek jest najsłabszym ogniwem bezpieczeństwa. Stąd podstawową metodą obrony m.in. przed atakami phishingowymi jest zdolność do samodzielnego rozpoznania podejrzanego maila przez pracownika.

Czy wiesz, że możesz pomóc swoim pracownikom bronić się przed cyberzagrożeniami i tym samym podnieść świadomość bezpieczeństwa w organizacji?

Prowadząca spotkanie:

Iwona Straus

Doradca Zarządu ds. Rozwoju Sprzedaży w Greeneris
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży ICT. W firmach IT odpowiadała za tworzenie i realizację strategii sprzedaży, zarządzanie zespołami sprzedażowymi, budowanie oferty usług i produktów IT. Pełniła również funkcje członka zarządów spółek IT. Pasjonatka nowych technologii, szczególnie z obszarów cybersecurity i cloud. Od momentu zaistnienia technologii chmurowych realizowała pierwsze projekty migracji dla klientów w Polsce i zagranicą. Mentorka.

KnowBe4

KnowBe4 to największa na świecie zintegrowana platforma do szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa połączona z symulowanymi atakami phishingowymi. Dołącz do ponad 40 000 naszych klientów, aby poradzić sobie z nieustającym problemem inżynierii społecznej.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wiedo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

    OBEJRZYJ WEBINAR

    DANE UCZESTNIKA


    Pola oznaczone znakiem * są wymagane