Webinar

Rozwiązanie do budowy sieci SD-WAN
Ochrona Endpointów i Data Center

Webinar: 27.01.2021

Partnerzy spotkania

Agenda

10:00 – 10:40

VMware CarbonBlack – bezpieczeństwo ochrony Endpoint’ów i maszyn w Data Center

Carbon Black, nowoczesny system EDR zastępujący rozwiązania Antywirusowe który to znajduje swoje zastosowanie w ochronie stacji końcowych a również w ochronie maszyn w Data Center w celu stworzenie jednolitej i bezpiecznej architektury SDDC (Software Defined Data Center).
W czasie pełnym wyzwań przed jakim stanęły dzisiejsze przedsiębiorstwa czyli w pełni rozproszonej siły roboczej – zerowe zaufanie i zgodność z bezpieczeństwem stały się nadrzędne. Informacje o zaufaniu urządzeń muszą łączyć się z ochroną punktów końcowych, aby zapewnić wgląd i analizę wymagane do pokonania coraz bardziej wyrafinowanych cyberataków.
W czasie tej sesji zaprezentujemy rozwiązanie VMware Carbon Black jako jednego z komponentów architektury Zero Trust i jednocześnie nowoczesnego systemu ochrony przed nowoczesnymi zagrożeniami.

10:40 – 11:30

VMware VeloCloud – Nowoczesne rozwiązanie budowy sieci rozległych SD-WAN

VMware VeloCloud to nowoczesne rozwiązania do budowy sieci rozległych z wykorzystaniem technologii SD-WAN. Dzięki temu rozwiązaniu możemy z jednego miejsca zarządzać w sposób efektywny od pojedynczych do tysięcznych urządzeń końcowych, optymalizować działanie sieci dbać w sposób dynamiczny o QoS oraz zapewnić najwyższego poziomu bezpieczeństwo. VeloCloud to lider rozwiązań SD-WAN który wyznacza trendy i nowe rozwiązania, dodatkowo jest on częścią szerokiej architektury VMware do budowy nowoczesnego Data Center w oparciu o architekturę SDDC (Software Defined DataCenter)

11:30 – 11:40 przerwa
11:40 – 12:20

VMware Test Drive Demo – praktyczny pokaz rozwiązań

Zaprezentujmy możliwości środowiska demonstracyjnego VMware Test Drive, w którym można w praktyce zapoznać się z produktami z rodziny End User Computing w tym VMware Carbon Black. Dla zainteresowanych osób dostępem do tego środowiska demonstracyjnego wygenerujemy konta, które przez okres 30 dni pozwolą na zapoznanie się z interesującymi funkcjonalnościami omawianych rozwiązań.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Certyfikat znajomości wybranych zagadnień IT

Po zakończeniu spotakania uczestniczy otrzymają Certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień oraz przygotowaliśmy upominek, który zostanie wysłany na adres podany w poniższym formularzu.

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00. Zakończenie planowane jest o godzinie 12:45. 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.