Jeżeli nie widzisz poprawnie tej wiadomości, kliknij tutaj.

Szanowni Państwo,

Nowoczesne miejsce pracy musi być mobilne i bezpieczne dlatego coraz więcej firm rozważa wdrożenie rozwiązania wirtualizacji desktopów i aplikacji. Hiperkonwergencja już nie jest ciekawostką a dojrzałą platformą coraz częściej stosowaną przez firmy. Firma VMware wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom wprowadziła szereg udogodnień w swojej platformie wirtualizacji desktopów tj. Horizon 8. Pokażemy jakie usprawnienia i uproszczenie architektury zostało wprowadzone do tej platformy względem rozwiązań poprzednich generacji. Opowiemy o koncepcjach HCI, założeniach architektury i ich działaniu, wyjaśnimy, dlaczego platformy HCI tak często są rekomendowane dla nowoczesnych aplikacji i co można zyskać w biznesie stosując tego typu rozwiązania.

 W programie

 VMware Horizon 8 czyli praca zdalna w świecie mobilnym

  • VMware Horizon na platformie Microsoft Azure czyli Microsoft Windows Virtual Desktop w świecie hybrydowym
  • Data Center w architekturze HCI – czyli warstwa sprzętowo dla nowoczesnych aplikacji np. VMware Horizon
  • Data Center wg. DellEMC – VxRail Deep Dive
  • Pokaz – Kompleksowa architektura End User Computing VMware – Workspace ONE + Access + Horizon

Na zakończenie pokarzemy – Kompleksową architekturę End User Computing VMware – WorkspaceOne + Access + Horizon

W czasie tej sesji będziemy chcieli pokazać kompleksowo platformę VMware Workspace ONE Enterprise i jak stworzyć cyfrowe środowisko pracy tzw. Digital Workspace wykorzystując pełne portfolio rozwiązań VMware w architekturze End User Computing, która łączy rozwiązania wirtualizacji desktopów aplikacji czyli Horizon 8 z zarządzaniem urządzeniami WorkspaceONE i zarządzania tożsamością WorkspaceONE Access

 Serdecznie zapraszam

Rafał Staś
Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa
Prezes Zarządu Greeneris Sp. z o.o.
Greeneris Sp. z o.o.
T: +48 22 439 03 20
e-mail: biuro@greeneris.com

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja (akceptowane będą tylko rejestracje dokonane przy użyciu firmowych adresów e-mail) oraz otrzymanie potwierdzenia drogą e-mailową. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line.

Greeneris Sp. z o.o. | ul.Górczewska 216 lokal 404, 01-460 Warszawa
Kontakt: tel. +48 22 439 03 20, e-mail: biuro@greeneris.com