E-Seminarium

Endpoint Detection and Response

Virtual Desktop Infrastructure

VMware Workspace One Test Drive Demo

Dostępne terminy:

22 października | 10:00 – 11:30

29 października | 10:00 – 11:30

Agenda

Endpoint Detection and Response – VMware Carbon Black

Carbon Black, nowoczesny EDR w Endpoint Management & Security czyli jak stworzyć bezpieczne cyfrowe środowisko pracy.
W czasie pełnym wyzwań przed jakim stanęły dzisiejsze przedsiębiorstwa czyli w pełni rozproszonej siły roboczej – zerowe zaufanie i zgodność z bezpieczeństwem stały się nadrzędne. Informacje o zaufaniu urządzeń muszą łączyć się z ochroną punktów końcowych, aby zapewnić wgląd i analizę wymagane do pokonania coraz bardziej wyrafinowanych cyberataków.
W czasie tej sesji zaprezentujemy rozwiązanie Vmware Carbon Black jako jednego z komponentów architektury Zero Trust i jednocześnie nowoczesnego systemu ochrony przed nowoczesnymi zagrożeniami

Virtual Desktop Infrastructure – VMware Horizon

Windows Virtual Desktop (WVD) firmy Microsoft ma potencjał, aby zmienić zasady gry dla każdego, kto rozważa rozwiązanie Desktop as a Service. Działając na platformie Azure, WVD urzeczywistnia wszystkie korzyści płynące z chmury publicznej. Podczas tej sesji dowiesz się o nowej ofercie Microsoft WVD oraz o tym, jak firma VMware może pomóc w ulepszeniu i rozszerzeniu tej oferty.

 • Wprowadzenie do Windows Virtual Desktop (WVD) i korzyści, jakie WVD może przynieść Twojej firmie.
 • Współpraca firm Microsoft i VMware w celu rozszerzenia funkcji WVD do usługi Horizon Cloud na platformie Microsoft Azure.
 • Jak platformy Azure i VMware Horizon tworzą bezpieczne, kompleksowe i hostowane w chmurze rozwiązanie klasy. korporacyjnej do dostarczania WVD.

VMware Test Drive Demo – praktyczny pokaz rozwiązań

Zaprezentujmy możliwości środowiska demonstracyjnego VMware Test Drive, w którym można w praktyce zapoznać się z produktami z rodziny End User Computing w tym Workspace One, Horizon VDI. Dla zainteresowanych osób dostępem do tego środowiska demonstracyjnego wygenerujemy konta, które przez okres 30 dni pozwolą na zapoznanie się z interesującymi funkcjonalnościami omawianych rozwiązań.

Zarejestruj się na E-Seminarium

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar Endpoint Detection and Response | Virtual Desktop Infrastructure.
Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Certyfikat ukończenia E-Seminarium

Po zakończeniu seminarium uczestniczy otrzymają Certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień oraz przygotowaliśmy upominek, który zostanie wysłany na adres podany w poniższym formularzu.

Udział w seminarium

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Prosimy o wybór terminu uczestnictwa w webinarze. Spotkania rozpoczną się o godzinie 10:00. Zakończenie planowane jest o godzinie 11:30.

 

  WYBIERZ TERMIN

  22 października godzina 10:00-11:3029 października godzina 10:00-11:30

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  Partnerzy wydarzenia