Jeżeli nie widzisz poprawnie tej wiadomości, kliknij tutaj.
Webinar Mobility & Zero Trust Architecture

Przygotuj się na epokę hybrydowych miejsc pracy

Dzięki platformie VMware Workspace ONE UEM za pomocą jednej konsoli zapewnisz pełną obsługę urządzeń mobilnych i stacjonarnych, kontrolę nad aplikacjami, uprawnieniami pracowników oraz bezpieczeństwo zasobów firmowych.

VMware Workspace ONE – Nowoczesne zarządzenie Android Enterprise, Apple IOS i Windows 10

VMware Workspace ONE to najlepsza i najbogatsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku. Dodatkowo stała się bazą dla architektury Zero Trust integrując w sobie nie tylko mechanizmy zarządzania ale również oferując i integrując się z innymi rozwiązaniami VMware np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Zaawansowana Analityka Bezpieczeństwa czy też rozwiązaniami innych dostawców na rynku.

Partner:

Materiał szkoleniowy jest bezpłatny. Warunkiem otrzymania dostępu jest rejestracja (akceptowane będą tylko rejestracje dokonane przy użyciu firmowych adresów e-mail). Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo indywidualny link do webinaru on-line.

Organizator:

Greeneris Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Nad Rzeczką 21 b, 03-257, Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców pod numerem 0000435724, której dokumentacja rejestrowa jest przechowywana przez Sąd Rejonowy Warszawie, NIP 524-275-35-56, z kapitałem zakładowym w wysokości 302.460 PLN