Warsztaty

Warsztaty Microsoft 365 Business Premium i jego działanie w praktyce

Start: wtorek, 26.04.2022

 

Partnerzy spotkania

Szanowni Państwo,

Warsztaty kierujemy do małych i średnich firm, które nie miały jeszcze okazji przetestować działania chmury Microsoft, a chciałyby umożliwić sobie wygodną pracę z każdego miejsca oraz swobodną komunikację z innymi, w czasie gdy globalna sytuacja przyspieszyła transformacje cyfrowe, a wielu właścicieli firm jest zmuszonych wdrażać nowe technologie i zarządzać bardziej skomplikowaną infrastrukturą IT – często bez dedykowanego personelu.

Odpowiedzi na poniższe pytania pozwolą Ci ocenić, czy nasz warsztat jest idealnym miejscem dla Ciebie.

 • Czy szukasz obecnie niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań do współpracy, dzięki którym uzyskasz dostęp do aplikacji służbowych z dowolnego miejsca, a jednocześnie chcesz, aby Twoje dane były chronione przed cyberzagrożeniami?
 • Czy chcesz zachować minimalną złożoność swojej infrastruktury, ponieważ boisz się wzrostu kosztów związanych z zatrudnieniem nowych administratorów?
 • Czy nigdy wcześniej nie miałeś okazji testować rozwiązań chmurowych firmy Microsoft z obawy przed niepotrzebną stratą czasu potrzebną na naukę nowych funkcjonalności?

Podczas 90 minut naszych warsztatów nie tylko odpowiemy na Twoje obawy, ale również zaprezentujemy możliwe rozwiązania Twoich problemów i pomożemy przejść lekko przez proces wdrażania się w nowe środowisko.

Następnie przejdziemy do wersji demonstracyjnej, która pokazuje, jak platforma Microsoft 365 i dostępne w jej ramach aplikacje umożliwiają wygodną, ale również bezpieczną pracę z każdego miejsca.

Na koniec umożliwimy zadawanie pytań oraz udostępnimy Państwu próbny pakiet Microsoft 365 na 30 dni z gwarancją współpracy z nami na każdym etapie wdrażania się w nowe środowisko.

Agenda

10:00 – 11.30
 • Jakie wyzwania stoją przed organizacjami z sektora małych i średnich firm w zakresie komunikacji i współpracy?
 • Jakie zagrożenia czyhają na pracowników w sieci?
 • Bezpieczeństwo w organizacji z rozproszoną strukturą.
 • Zarządzanie urządzeniami służbowymi i prywatnymi.
 • Demonstracja środowiska Microsoft 365.
 • Q&A

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz indywidualny link do spotkania on-line. Webinar będzie prowadzony przez platformę Microsoft Teams.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  Zarejestruj się

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane