E-Seminarium

Modern Management dla Android i Apple IOS

Modern Management dla Windows 10

VMware Workspace One Test Drive Demo

Dostępne terminy:

21 października | 10:00 – 11:30

28 października | 10:00 – 11:30

Agenda

Workspace ONE UEM jako system Modern Management dla zarządzania systemami Android i Apple IOS

Uczestnicy będą mogli posłuchać i zapoznać się na żywo z platformą zarządzania WONE i technologią Modern Management dla rozwiązań Android i Apple / MAC OS / iOS. Będzie możliwość zadawania pytania oraz dzielenia się pomysłami i najlepszymi praktykami z innymi praktykami zajmującymi się produktami, technologiami w obszarze mobilności.

Workspace ONE UEM w rozwiązaniu Modern Management dla systemu Windows 10

W czasie sesji będzie można zobaczyć jak system Workspace ONE adresuje potrzeby współczesnych przedsiębiorstw w celu zarządzania systemem Microsoft Windows 10. Windows 10 to nowoczesny system do którego starszego typu rozwiązania zarządzania coraz bardziej nie pasują, dlatego firmy chcące wykorzystać cały potencjał możliwości jak również elastyczność zarządzania szczególnie w dobie pracy zdalnej poszukują nowych możliwości. Workspace ONE jest w pełni zgodny z zaleceniami Microsoft dla tzw. Modern Management.

VMware Test Drive Demo – praktyczny pokaz rozwiązań

Zaprezentujmy możliwości środowiska demonstracyjnego VMware Test Drive, w którym można w praktyce zapoznać się z produktami z rodziny End User Computing w tym Workspace One, Horizon VDI. Dla zainteresowanych osób dostępem do tego środowiska demonstracyjnego wygenerujemy konta, które przez okres 30 dni pozwolą na zapoznanie się z interesującymi funkcjonalnościami omawianych rozwiązań.

Zarejestruj się na E-Seminarium

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar Modern Management dla Android i Apple IOS | Modern Management dla Windows 10.
Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Certyfikat ukończenia E-Seminarium

Po zakończeniu seminarium uczestniczy otrzymają Certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień oraz przygotowaliśmy upominek, który zostanie wysłany na adres podany w poniższym formularzu.

Udział w seminarium

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Prosimy o wybór terminu uczestnictwa w webinarze. Spotkania rozpoczną się o godzinie 10:00. Zakończenie planowane jest o godzinie 11:30.

 

    WYBIERZ TERMIN

    21 października godzina 10:00-11:3028 października godzina 10:00-11:30

    DANE UCZESTNIKA


    Pola oznaczone znakiem * są wymagane

    Partnerzy wydarzenia