E-Seminarium

Modern Management dla Windows 10

22 października | 10:00

Workspace ONE UEM w rozwiązaniu Modern Management dla systemu Windows 10

W czasie sesji będzie można zobaczyć jak system Workspace ONE adresuje potrzeby współczesnych przedsiębiorstw w celu zarządzania systemem Microsoft Windows 10.
Windows 10 to nowoczesny system do którego starszego typu rozwiązania zarządzania coraz bardziej nie pasują, dlatego firmy chcące wykorzystać cały potencjał możliwości jak również elastyczność zarządzania szczególnie w dobie pracy zdalnej poszukują nowych możliwości. Workspace ONE jest w pełni zgodny z zaleceniami Microsoft dla tzw. Modern Management.

Zarejestruj się na E-Seminarium

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar Modern Management dla Windows 10. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Upominek dla uczestników spotkania

Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowaliśmy upominek, który zostanie wysłany na adres podany w poniższym formularzu.

Udział w seminarium

Po rejestracji, na 3 dni przed rozpoczęciem seminarium otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Początek webinaru 22 października o godzinie 10:00. Zakończenie planowane jest o godzinie 11:30.

    WYBIERZ TERMIN

    22 października godzina 10:00-11:3029 października godzina 10:00-11:30

    DANE UCZESTNIKA


    Pola oznaczone znakiem * są wymagane