Konferencja i Warsztaty

Unified Endpoint
Management and Security

Gdańsk 2-3.10.2019 | Katowice 8-9.10.2019 | Warszawa 16-17.10.2019

VMware radykalnie przekształca sektor IT w oparciu o technologie, dzięki którym firmy są bardziej prężne, wydajne i rentowne. Firma VMware, która jest pionierem w dziedzinie wirtualizacji i automatyzacji na podstawie reguł, upraszcza złożoność infrastruktury IT całego centrum danych. Za pośrednictwem oprogramowania do wirtualizacji, profesjonalnych usług i solidnego ekosystemu ponad 55 000 partnerów, który zapewnia współpracę aplikacji oraz możliwość wyboru dla użytkowników, dostarcza wartościowe rozwiązania dla ponad 500 000 klientów.

Poprzez wirtualizację infrastruktury – od centrum danych po przetwarzanie w chmurze i urządzenia przenośne – VMware umożliwia świadczenie usług IT z dowolnego urządzenia oraz w dowolnym miejscu i czasie.

VMware Workspace One (dawniej AirWatch) jest liderem w zakresie bezpiecznego zarządzania urządzeniami, aplikacjami, pocztą elektroniczną oraz zasobami dokumentów w środowisku mobilnym. Począwszy od wdrożenia i poprzez wsparcie nasze rozbudowane rozwiązanie jest zintegrowane w czasie rzeczywistym na widok całej floty firmowej i urządzeń pracowników jak Apple iOS, Android, Windows, BlackBerry oraz z systemem Symbian.

Jako największy dostawca EMM – AirWatch oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązania do zarządzania mobilnością dostarczając: Mobile Security, zarządzanie urządzeniami, zarządzanie aplikacjami z pakietem SDK dla aplikacji korporacyjnych, bezpieczne zarządzanie zawartością i zaawansowaną mobilną integrację.

SentinelOne – Active EDR jest platformą reprezentującą nową generację systemów ochrony antywirusowej wszystkich urządzeń końcowych. SentinelOne opiera się na mechanizmach uczenia maszynowego i sztuczniej inteligencji. Skutecznie zabezpiecza stacje robocze i serwery, przed wszelkiego rodzaju atakiem hackerskim, na każdym etapie cyklu zagrożenia.

SentinelOne oferuje do 1 miliona dolarów ochrony gwarancyjnej przed atakami ransomware.

Dowiedz się więcej o: SentinelOne

Check Point – przedsiębiorstwo komputerowe produkujące sprzęt i oprogramowanie komputerowe. Najbardziej znane z produkcji zapór sieciowych i systemów VPN. Firma została założona w 1993 roku w Ramat Ganie przez Gila Szweda, Szelomo Kramera i Mariusa Nachta. Zatrudnia około 1900 pracowników. Spółka jest notowana na giełdzie.

Check Point SandBlast Mobile to innowacyjne podejście do bezpieczeństwa mobilnego, które wykrywa i blokuje ataki na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android przed ich uruchomieniem. SandBlast Mobile to rozwiązanie Mobile Threat Defense (MTD), które zapewnia pełne wykrywanie i ograniczanie zagrożeń, pełną widoczność, najlepszy wskaźnik mobilności i proste wdrożenie.

Dowiedz się więcej o: Check Point SandBlast

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Gdańsk

2-3 października 2019

Novotel Gdańsk Centrum
ul. Pszenna 1
80-749 Gdańsk

Katowice

8-9 października 2019

Novotel Katowice Centrum
al. Roździeńskiego 16
40-202 Katowice

Warszawa

16-17 października 2019

Atlas Tower
Centrum Konferencyjne
Golden Floor Plaza
Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa