Partnerzy spotkania

VMware radykalnie przekształca sektor IT w oparciu o technologie, dzięki którym firmy są bardziej prężne, wydajne i rentowne. Firma VMware, która jest pionierem w dziedzinie wirtualizacji i automatyzacji na podstawie reguł, upraszcza złożoność infrastruktury IT całego centrum danych. Za pośrednictwem oprogramowania do wirtualizacji, profesjonalnych usług i solidnego ekosystemu ponad 55 000 partnerów, który zapewnia współpracę aplikacji oraz możliwość wyboru dla użytkowników, dostarcza wartościowe rozwiązania dla ponad 500 000 klientów. Poprzez wirtualizację infrastruktury – od centrum danych po przetwarzanie w chmurze i urządzenia przenośne – VMware umożliwia świadczenie usług IT z dowolnego urządzenia oraz w dowolnym miejscu i czasie.

workspaceone

VMware Workspace ONE (dawniej AirWatch) jest liderem w zakresie bezpiecznego zarządzania urządzeniami, aplikacjami, pocztą elektroniczną oraz zasobami dokumentów w środowisku mobilnym. Począwszy od wdrożenia i poprzez wsparcie nasze rozbudowane rozwiązanie jest zintegrowane w czasie rzeczywistym na widok całej floty firmowej i urządzeń pracowników jak Apple iOS, Android, Windows, BlackBerry oraz z systemem Symbian.

Jako największy dostawca EMM – Workspac ONE oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązania do zarządzania mobilnością dostarczając: Mobile Security, zarządzanie urządzeniami, zarządzanie aplikacjami z pakietem SDK dla aplikacji korporacyjnych, bezpieczne zarządzanie zawartością i zaawansowaną mobilną integrację.

workspaceone

VMware VeloCloud to nowoczesne rozwiązania do budowy sieci rozległych z wykorzystaniem technologii SD-WAN. Dzięki temu rozwiązaniu możemy z jednego miejsca zarządzać w sposób efektywny od pojedynczych do tysięcznych urządzeń końcowych, optymalizować działanie sieci dbać w sposób dynamiczny o QoS oraz zapewnić najwyższego poziomu bezpieczeństwo. VeloCloud to lider rozwiązań SD-WAN który wyznacza trendy i nowe rozwiązania, dodatkowo jest on częścią szerokiej architektury VMware do budowy nowoczesnego Data Center w oparciu o architekturę SDDC (Software Defined DataCenter).

workspaceone

VMware Carbon Black to nowoczesny system EDR zastępujący rozwiązania Antywirusowe który to znajduje swoje zastosowanie w ochronie stacji końcowych a również w ochronie maszyn w Data Center w celu stworzenie jednolitej i bezpiecznej architektury SDDC (Software Defined Data Center).

logo-greeneris

Greeneris Sp. z o.o. Jesteśmy spółką działającą na rynku polskim, specjalizującą się we wdrożeniach, świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa IT, zarządzania mobilności (Android, iOS) oraz innych kluczowych obszarów IT. Zatrudniamy certyfikowanych inżynierów oraz konsultantów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomagają w doborze właściwych rozwiązań. Działania firmy są udokumentowane licznymi wdrożeniami w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach polskich, jak i korporacjach międzynarodowych, działających na terenie kraju. Firma jest również regularnie wyróżniana przez producentów rozwiązań w obszarach swoich specjalizacji.

Partnerzy merytoryczni spotkań