E-Seminarium

Unified Endpoint
Management and Security

Partnerzy spotkania

VMware radykalnie przekształca sektor IT w oparciu o technologie, dzięki którym firmy są bardziej prężne, wydajne i rentowne. Firma VMware, która jest pionierem w dziedzinie wirtualizacji i automatyzacji na podstawie reguł, upraszcza złożoność infrastruktury IT całego centrum danych. Za pośrednictwem oprogramowania do wirtualizacji, profesjonalnych usług i solidnego ekosystemu ponad 55 000 partnerów, który zapewnia współpracę aplikacji oraz możliwość wyboru dla użytkowników, dostarcza wartościowe rozwiązania dla ponad 500 000 klientów.

Poprzez wirtualizację infrastruktury – od centrum danych po przetwarzanie w chmurze i urządzenia przenośne – VMware umożliwia świadczenie usług IT z dowolnego urządzenia oraz w dowolnym miejscu i czasie.

VMware Workspace One (dawniej AirWatch) jest liderem w zakresie bezpiecznego zarządzania urządzeniami, aplikacjami, pocztą elektroniczną oraz zasobami dokumentów w środowisku mobilnym. Począwszy od wdrożenia i poprzez wsparcie nasze rozbudowane rozwiązanie jest zintegrowane w czasie rzeczywistym na widok całej floty firmowej i urządzeń pracowników jak Apple iOS, Android, Windows, BlackBerry oraz z systemem Symbian.

Jako największy dostawca EMM – AirWatch oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązania do zarządzania mobilnością dostarczając: Mobile Security, zarządzanie urządzeniami, zarządzanie aplikacjami z pakietem SDK dla aplikacji korporacyjnych, bezpieczne zarządzanie zawartością i zaawansowaną mobilną integrację.

logo-greeneris
Greeneris Sp. z o.o.

Spółka działająca na rynku polskim, specjalizująca się we wdrożeniach, świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa IT, zarządzania mobilności (Android, iOS) oraz innych kluczowych obszarów IT. Zatrudniamy certyfikowanych inżynierów oraz konsultantów, którzy swoją wiedzę i doświadczeniem pomagaj w doborze właściwych rozwiązań. Działania firmy są udokumentowane licznymi wdrożeniami w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach polskich, jak i korporacjach międzynarodowych działających na terenie kraju. Firma jest również regularnie wyróżniana przez producentów rozwiązań w obszarach swoich specjalizacji.

Arrow Enterprise Computing Solutions

Arrow ECS dostawca technologii wspierający rozwój wydajnych, praktycznych i kompleksowych rozwiązań informatycznych łączycych różne technologie w celu zaspokojenia sprecyzowanych potrzeb biznesowych. W ofercie znajdują się systemy, które w pełny sposób prezentują rozwiązania pamięci masowych, zabezpieczeń infrastruktury oraz oprogramowania w złożonym środowisku IT. Kompleksowe rozwiązania w zakresie infrastruktury IT i wiedza techniczna czynią nas liderem na rynku Value Added Distribution, czyli dystrybutorów z wartością dodaną. Nasze zasoby i programy pomagają Partnerom się rozwijać, wydajniej działać oraz przekształcać biznes tak, by móc szybko dostosować się do zmieniającego się rynku.​

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Modern Management dla Android i Apple IOS

VMware Workspace ONE UEM

Modern Management dla Windows 10

VMware Workspace ONE UEM

VMware Test Drive Demo

Praktyczny pokaz rozwiązań

Dostępne terminy:

21 października | 10:00
28 października | 10:00

Endpoint Detection and Response

VMware Carbon Black

Virtual Desktop Infrastructure

VMware Horizon

VMware Test Drive Demo

Praktyczny pokaz rozwiązań

Dostępne terminy:

22 października | 10:00
29 października | 10:00