Nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby specjalizujące się w rozwiązaniach zaawansowanych technologii ICT. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania macierzowe z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań IT, w szczególności związanych z mobilnością, bezpieczeństwem i transformacją chmurową.

Poznaj prelegentów

Rafał Staś

Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa

Prezes Zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Rafał Staś posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego IT oraz bezpieczeństwa. Pracował przy wielu projektach informatycznych, w których pełnił rolę inżyniera systemowego, konsultanta rozwiązań czy projekt menedżera. Pracował w Polsce jak i poza granicami kraju dla dużych światowych korporacji. W Polsce prowadził projekty dla klientów z różnych obszarów rynku od finansów, poprzez sektor energetyczny, telekomunikacyjny projekty dla małych i tych największych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w szerokiej gamie rozwiązań, obecnie rozwiązania mobilne i bezpieczeństwo a wcześniej rozwiązania sieciowe i systemowe. Posiada udokumentowane kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami firm z którymi współpracuje. Obecnie poza dalszym poszerzeniem wiedzy technologicznej jest również osobą zarządzającą firmą Greeneris Sp. z o.o. w której jest odpowiedzialny za rozwój części technologicznej i dobór odpowiednich rozwiązań.

Jarosław Świechowicz

Dyrektor rozwoju usług

Członek zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Związany z branżą informatyczną od ponad 20 lat specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących zarządzania i bezpieczeństwa środowisk teleinformatycznych. Posiada szerokie doświadczenia technologiczne i biznesowe zdobyte podczas realizacji złożonych projektów zakresu bezpieczeństwa, infrastruktury sieciowej oraz zunifikowanej komunikacji. Swoje doświadczenia zdobywał pracując między innymi w firmie Cisco, gdzie jako architekt rozwiązań biznesowych prowadził i koordynował projekty teleinformatyczne w instytucjach centralnej administracji publicznej, służbie zdrowia, przemyśle oraz w szeregu czołowych przedsiębiorstwach w Polsce. Współpracował również z firmą Securecom Technologies z Irlandii. Owocem tej współpracy jest opatentowanie urządzenia pozwalającego na monitoring i zwiększanie bezpieczeństwa osób starszych oraz ludzi pracujących w trudnych warunkach. Jest posiadaczem patentu urządzenia zdefiniowanego pod nazwą “A PORTABLE COMMUNICATIONS DEVICE”, które zostało opatentowane w Stanach Zjednoczonych oraz Unii Europejskiej.

Piotr Staś

Dyrektor Operacyjny

Od 2003 roku związany zawodowo z branżą technologiczną, gdzie jeszcze jako uczeń uruchomił swój pierwszy projekt osiedlowej sieci komputerowej. Od 2007 już jako absolwent kierunku Teleinformatyki Politechniki Wrocławskiej – w trakcie studiów zdobywał doświadczenie w pracy u dostawców usług rozwiązań IT. Pracę zawodową rozpoczynał jako inżynier systemowy, biorąc udział w ciekawych i skomplikowanych projektach ogólnopolskich w obszarze bezpieczeństwa oraz telefonii IP. Od 2012 swój rozwój osobisty skierował w obszar bezpieczeństwa rozwiązań mobilnych, w którym nieustannie poszerza swoje kwalifikacje. Obecnie odpowiedzialny za analizę potrzeb klientów.
Jego hobby to motoryzacja, gdzie po pracy oddaje się mechanice pojazdowej oraz wyścigom motocyklowym. Swoją pasję aktywnie realizuje na zamkniętych torach w Polsce i za granicą.

Radosław Skoneczny

Dyrektor ds. Sprzedaży Cyberbezpieczeństwa

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży ICT, pracując zarówno w charakterze mi.in. inżyniera sprzedaży, konsultanta, architekta rozwiązań oraz kierownika produktów. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych światowych korporacjach jak i polskich firmach integratorskich. Od wielu lat odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań ICT jak i zaawansowanych usług. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Iwona Straus

Doradca Zarządu ds. Rozwoju Sprzedaży

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży ICT. W firmach IT odpowiadała za tworzenie i realizację strategii sprzedaży, zarządzanie zespołami sprzedażowymi, budowanie oferty usług i produktów IT. Pełniła również funkcje członka zarządów spółek IT. Pasjonatka nowych technologii, szczególnie z obszarów cybersecurity i cloud. Od momentu zaistnienia technologii chmurowych realizowała pierwsze projekty migracji dla klientów w Polsce i zagranicą. Mentorka.

Grzegorz Kluszczyk

Menedżer Działu Technicznego

Certyfikowany specjalista technologii VMware – Digital Workspace i Desktop and Mobility, oraz technologii Microsoft. Prowadzi wielu projektów, w których pełni rolę projekt menedżera, architekta czy inżyniera systemowego. Od roku 2015 specjalizuje się w technologii obecnego produktu VMware Workspace ONE.

Hubert Pietrzyk

Inżynier systemowy

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej. W firmie Greeneris pełni rolę inżyniera systemowego. W swojej codziennej pracy zajmuje się rozwiązaniami z dziedziny bezpieczeństwa IT oraz mobilności. Pełni także rolę konsultanta w realizowanych projektach z obszaru bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw i korporacji.

Sebastian Misiak

Inżynier systemowy

Certyfikowany specjalista VMware Digital Workspace, Zscaler ZIA, ZPA oraz Microsoft 365.
W firmie Greeneris pełni rolę inżyniera systemowego. Na co dzień odpowiada za wsparcie i wdrożenia rozwiązań związanych z bezpieczeństwem i mobilnością.

Paweł Smejda

Business Development Manager

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT zdobyte w międzynarodowych korporacjach i u krajowych integratorów. Odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań i usług z obszaru zaawansowanych technologii IT. Specjalizacja w zakresie obejmującym bezpieczeństwo systemów IT i OT.

Partnerzy wydarzenia