Nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby specjalizujące się w rozwiązaniach zaawansowanych technologii ICT. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania macierzowe z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań IT, w szczególności związanych z mobilnością, bezpieczeństwem i transformacją chmurową.

Poznaj prelegentów

Rafał Staś

Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa

Prezes Zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Rafał Staś posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego IT oraz bezpieczeństwa. Pracował przy wielu projektach informatycznych, w których pełnił rolę inżyniera systemowego, konsultanta rozwiązań czy projekt menedżera. Pracował w Polsce jak i poza granicami kraju dla dużych światowych korporacji. W Polsce prowadził projekty dla klientów z różnych obszarów rynku od finansów, poprzez sektor energetyczny, telekomunikacyjny projekty dla małych i tych największych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w szerokiej gamie rozwiązań, obecnie rozwiązania mobilne i bezpieczeństwo a wcześniej rozwiązania sieciowe i systemowe. Posiada udokumentowane kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami firm z którymi współpracuje. Obecnie poza dalszym poszerzeniem wiedzy technologicznej jest również osobą zarządzającą firmą Greeneris Sp. z o.o. w której jest odpowiedzialny za rozwój części technologicznej i dobór odpowiednich rozwiązań.

Jarosław Świechowicz

Dyrektor rozwoju usług

Członek zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Związany z branżą informatyczną od ponad 20 lat specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących zarządzania i bezpieczeństwa środowisk teleinformatycznych. Posiada szerokie doświadczenia technologiczne i biznesowe zdobyte podczas realizacji złożonych projektów zakresu bezpieczeństwa, infrastruktury sieciowej oraz zunifikowanej komunikacji. Swoje doświadczenia zdobywał pracując między innymi w firmie Cisco, gdzie jako architekt rozwiązań biznesowych prowadził i koordynował projekty teleinformatyczne w instytucjach centralnej administracji publicznej, służbie zdrowia, przemyśle oraz w szeregu czołowych przedsiębiorstwach w Polsce. Współpracował również z firmą Securecom Technologies z Irlandii. Owocem tej współpracy jest opatentowanie urządzenia pozwalającego na monitoring i zwiększanie bezpieczeństwa osób starszych oraz ludzi pracujących w trudnych warunkach. Jest posiadaczem patentu urządzenia zdefiniowanego pod nazwą “A PORTABLE COMMUNICATIONS DEVICE”, które zostało opatentowane w Stanach Zjednoczonych oraz Unii Europejskiej.

Piotr Staś

Dyrektor Operacyjny

Od 2003 roku związany zawodowo z branżą technologiczną, gdzie jeszcze jako uczeń uruchomił swój pierwszy projekt osiedlowej sieci komputerowej. Od 2007 już jako absolwent kierunku Teleinformatyki Politechniki Wrocławskiej – w trakcie studiów zdobywał doświadczenie w pracy u dostawców usług rozwiązań IT. Pracę zawodową rozpoczynał jako inżynier systemowy, biorąc udział w ciekawych i skomplikowanych projektach ogólnopolskich w obszarze bezpieczeństwa oraz telefonii IP. Od 2012 swój rozwój osobisty skierował w obszar bezpieczeństwa rozwiązań mobilnych, w którym nieustannie poszerza swoje kwalifikacje. Obecnie odpowiedzialny za analizę potrzeb klientów.
Jego hobby to motoryzacja, gdzie po pracy oddaje się mechanice pojazdowej oraz wyścigom motocyklowym. Swoją pasję aktywnie realizuje na zamkniętych torach w Polsce i za granicą.

Iwona Straus

Doradca Zarządu ds. Rozwoju Sprzedaży

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży ICT. W firmach IT odpowiadała za tworzenie i realizację strategii sprzedaży, zarządzanie zespołami sprzedażowymi, budowanie oferty usług i produktów IT. Pełniła również funkcje członka zarządów spółek IT. Pasjonatka nowych technologii, szczególnie z obszarów cybersecurity i cloud. Od momentu zaistnienia technologii chmurowych realizowała pierwsze projekty migracji dla klientów w Polsce i zagranicą. Mentorka.

Grzegorz Kozak

Dyrektor ds. Sprzedaży Cyberbezpieczeństwa

Z branżą IT związany zawodowo od 20 lat. Doświadczenie zdobywał u czołowego integratora, realizując i koordynując prace budowy ogólnopolskiej sieci WAN dla jednego z producentów branży Automotive, a następnie w sprzedaży rozwiązań sieciowych, bezpieczeństwa i Data Center m.in. jako opiekun klientów Sektora Publicznego w Cisco. Wśród wielu prowadzonych i wygranych projektów jest pierwsze w Polsce wdrożenie sieci IPv6 na polskiej uczelni wyższej.
Od ponad pięciu lat specjalizuje się w sprzedaży rozwiązań bezpieczeństwa.
Pasjonat nowych technologii, a prywatnie miłośnik podróży, górskich wędrówek, żagli i gotowania.

Andrzej Olak

Business Development Manager

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT i usług zdobyte w korporacjach międzynarodowych IBM, HP jak i w polskich firmach. Specjalista w rozwiązaniach biznesowych oraz z zakresu bezpieczeństwa. W Greeneris specjalizuje się w oferowaniu rozwiązań z zakresu Zarządzania Tożsamością.

Grzegorz Kluszczyk

Menedżer Działu Technicznego

Certyfikowany specjalista technologii VMware – Digital Workspace i Desktop and Mobility, oraz technologii Microsoft. Prowadzi wiele projektów, w których pełni rolę projekt menedżera, architekta czy inżyniera systemowego. Od roku 2015 specjalizuje się w technologii obecnego produktu VMware Workspace ONE.

Sebastian Misiak

Inżynier systemowy

Certyfikowany specjalista VMware Digital Workspace, Zscaler ZIA, ZPA oraz Microsoft 365.
W firmie Greeneris pełni rolę inżyniera systemowego. Na co dzień odpowiada za wsparcie i wdrożenia rozwiązań związanych z bezpieczeństwem i mobilnością.

Paweł Smejda

Business Development Manager

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT zdobyte w międzynarodowych korporacjach i u krajowych integratorów. Odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań i usług z obszaru zaawansowanych technologii IT. Specjalizacja w zakresie obejmującym bezpieczeństwo systemów IT i OT.

Partnerzy wydarzenia