E-Seminarium

Virtual Desktop Infrastructure

29 października | 10:00

Virtual Desktop Infrastructure – VMware Horizon

Windows Virtual Desktop (WVD) firmy Microsoft ma potencjał, aby zmienić zasady gry dla każdego, kto rozważa rozwiązanie Desktop as a Service. Działając na platformie Azure, WVD urzeczywistnia wszystkie korzyści płynące z chmury publicznej. Podczas tej sesji dowiesz się o nowej ofercie Microsoft WVD oraz o tym, jak firma VMware może pomóc w ulepszeniu i rozszerzeniu tej oferty.

    • Wprowadzenie do Windows Virtual Desktop (WVD) i korzyści, jakie WVD może przynieść Twojej firmie.
    • Współpraca firm Microsoft i VMware w celu rozszerzenia funkcji WVD do usługi Horizon Cloud na platformie Microsoft Azure.
    • Jak platformy Azure i VMware Horizon tworzą bezpieczne, kompleksowe i hostowane w chmurze rozwiązanie klasy. korporacyjnej do dostarczania WVD.

 

Zarejestruj się na E-Seminarium

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar Virtual Desktop Infrastructure. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Upominek dla uczestników spotkania

Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowaliśmy upominek, który zostanie wysłany na adres podany w poniższym formularzu.

Udział w seminarium

Po rejestracji, na 3 dni przed rozpoczęciem seminarium otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Początek webinaru 29 października o godzinie 10:00. Zakończenie planowane jest o godzinie 11:30.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.