VMware Anywhere Workspace

Czyli platforma pracy w świecie mobilnym dla pracownika biurowego, terenowego lub produkcyjnego

Poznaj rozwiązania: Workspace ONE UEM & Horizon VDI

Start: czwartek, 09.12.2021

Szanowni Państwo,

Zapewnienie bezpiecznego dostępu do kluczowych aplikacji jest bieżącą potrzebą dla wszystkich firm zmuszonych do przystosowania się do pracy zdalnej podczas pandemii. Zmiana ta ujawniła słabości w operacjach IT i infrastrukturze biznesowej, zwłaszcza w zakresie obsługi obszarów i środowisk roboczych użytkowników końcowych.

Zapraszam na webinar, w trakcie którego zaprezentuję nowoczesną koncepcję cyfrowej przestrzeni roboczej firmy VMware Anywhere Workspace, uproszczającą zarządzania urządzeniami i aplikacjami pracowników zdalnych. Zsynchronizowane narzędzia VMware pozwalają na stworzenie wydajnych i bezpiecznych środowisk dla pracowników bez względu na to, gdzie się znajdują i z jakiego urządzenia korzystają, jak komputery, laptopy, tablety, smartfony, urządzenia wzmocnione i internetowe IoT. Tego rodzaju platforma jest unikalną na rynku.

Radosław Skoneczny
Dyrektor ds. Sprzedaży Cyberbezpieczeństwa

Partnerzy spotkania

Workspace ONE – nowoczesna platforma do zarządzania urządzeniami mobilnymi, przemysłowymi, przenośnymi oraz komputerami jak i ochrony danych firmowych w jednym

VMware Workspace ONE w oczach wielu ekspertów to najlepsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku, zarówno w obszarze biurowym jak i produkcyjnym. Workspace ONE jest doskonałą bazą do wdrożenia architektury Zero Trust integrując w sobie mechanizmy do zarządzania oraz rozwiązania VMware, jak np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Analityka Bezpieczeństwa a także rozwiązaniami innych dostawców na rynku.

VMware Horizon – rozwiązanie obniżające koszty utrzymania i zarządzania IT dzięki wirtualizacji stacji roboczych (VDI) oraz aplikacji (VDA)

Horizon to platforma do dostarczania różnego rodzaju systemów operacyjnych na dowolne urządzenie. Wykorzystując to rozwiązanie, użytkownicy mają dostęp do swoich pulpitów i aplikacji za pośrednictwem jednego obszaru roboczego. Dodatkowo optymalizacja kosztowa rozwiązania oraz jego możliwości technologiczne i biznesowe znajdują uznanie wśród w coraz większej ilości firm. Firma VMware ze swoją platformą Horizon daje jednocześnie właściwe narzędzie do budowania środowisk multi-cloud oraz zaawansowane narzędzia zarządzania środowiskiem VDI.