VOD Webinar

Microsoft Advanced Security

Jak stworzyć strategię bezpieczeństwa Zero Trust w środowisku hybrydowym w oparciu o technologię Microsoft

Partnerzy spotkania

Szanowni Państwo,

Podczas wydarzenia Microsoft Advanced Security zaprezentujemy Państwu podejście Zero-Trust z zastosowaniem produktów Microsoft obejmując zarówno środowisko lokalne oraz rozproszone.

Zero-Trust jest podejściem/koncepcją, która powstała w odpowiedzi na dynamiczne zmiany dodatkowo przyspieszone okresem pandemii. Dzięki możliwościom pracy zdalnej, powszechnemu dostępowi do technologii dla każdego oraz ogromnego rozwoju aplikacji i usług świata cyfrowego, punkt ciężkości przesuwa się z zabezpieczania sieci organizacji na zabezpieczeniu poszczególnych płaszczyzn.

Podstawowe zasady to:

 • Jawna weryfikacja podczas próby dostępu.
 • Dostęp z najmniejszymi możliwymi uprawnieniami.
 • Założenie naruszenia dostępu.

Na wydarzeniu skupimy się na przedstawieniu współpracy oraz wynikających z niej możliwości rozwiązań jakimi są Azure Active Directory, Microsoft Endpoint Management oraz Microsoft Defender, skupiając się na zabezpieczeniu warstw tożsamości, urządzeń, aplikacji oraz danych. Wydarzenie jest nakierowane na nowoczesne zabezpieczenie metodologią Zero-Trust organizacji posiadających infrastrukturę lokalną, które zdecydowały się wykorzystać potencjał chmury.

 

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

 • Z jakich usług skorzystać by zaadoptować Zero-Trust?
 • W jakiej kolejności wprowadzać mechanizmy bezpieczeństwa?
 • Które narzędzia chmurowe można wykorzystać do ochrony środowiska on-premise?

Azure Active Directory

Jest największym dostawcą tożsamości w chmurze, który oferuje bogate możliwości zarządzania tożsamością oraz dostępem. Odpowiada na większość potrzeb związanych z silnym uwierzytelnieniem, zachowaniem użytkownika zgodnym z oczekiwaniami (User Behavior Analytics), oraz dynamiczne zarządzanie dostępem w zależności od zdefiniowanych zasad czy poziomu zagrożenia

Microsoft Endpoint Management

To oparty na chmurze, zbiór rozwiązań umożliwiających wdrażanie, konfiguracje oraz późniejsze zarządzanie urządzeniami (MDM) oraz aplikacjami (MAM). Ułatwia kontrolę i dostęp punktów końcowych do zasobów na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych z dodatkowym rozróżnieniem właściciela urządzenia.

Microsoft 365 Defender

Pakiet ochronny zapewniający mechanizmy ochrony tożsamości, urządzeń oraz aplikacji chmurowych w kontekście zagrożeń cyberbezpieczeństwa. Oferuje kontrolę w czasie rzeczywistym, analizę przed i po incydencie bezpieczeństwa a także zaawansowane metody wykrywania i zapobiegania zagrożeniom z wykorzystaniem automatyzacji oraz sztucznej inteligencji.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  OBEJRZYJ WEBINAR

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane