VOD Webinar

Bezpieczeństwo w chmurze według nowej kategorii Gartnera – Security Service Edge

Czyli jak zoptymalizować działanie Microsoft 365 i innych aplikacji.

Poznaj rozwiązanie Zscaler

Partnerzy spotkania

Szanowni Państwo,

Sprostanie wyzwaniom jakie stawia przed nami transformacja cyfrowa, przenoszenie danych i biznesu do chmury a także zmiana organizacji pracy biurowej i przejście na model hybrydowy, wymaga zastosowania zupełnie nowych narzędzi informatycznych. Ten nowy obszar został również zauważony przez analityków Gartnera czego przykładem jest pojawienie się nowej kategorii w raportach – Security Service Edge.

Na naszym webinarze pragniemy przybliżyć Państwu rozwiązania SSE oraz jej liderów. Pokażemy również na przykładzie, jak zwiększyć bezpieczeństwo pracy w chmurze i transformacji cyfrowej oraz optymalizację pracy z aplikacjami Mircosoft 365 z zastosowaniem platformy Zscaler.

Paweł Smejda
Business Development Manager w obszarze bezpieczeństwa IT

W programie spotkania

Security Service Edge

Nowa kategoria cyberbezpieczeństwa wg Gartnera. Zbiór zintegrowanych, skoncentrowanych na chmurze funkcji bezpieczeństwa, które ułatwiają bezpieczny dostęp do stron internetowych, aplikacji dostępnych jako usługa (SaaS) i aplikacji prywatnych.

Zintegrowane usługi bezpieczeństwa w chmurze firmy Zscaler

Platforma Zero Trust Exchange: Zscaler Internet Access (ZIA), Zscaler Private Access (ZPA), Zscaler Digital Experience (ZDX).

Współpraca z Microsoft 365 i wsparcie procesu transformacji cyfrowej

Case Study – Przykłady rozwiązania konkretnych wyzwań współczesnego środowiska IT

Live Demo

Prezentacja działania platformy Zscaler

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

 • Czego dotyczy nowa kategoria Gartnera Security Service Edge i jacy są jej liderzy.
 • Na czym polega unikalność platformy Zscaler i dlaczego warto ją stosować.
 • Jak można poprawić satysfakcję użytkowników Microsoft 365 przy użyciu Zscaler.
 • Jak zwiększyć bezpieczeństwo dostępu do aplikacji firmowych z dowolnego miejsca.
 • W jaki sposób szybko lokalizować źródła problemów w rozproszonej architekturze.

Platforma Zscaler

Zscaler ze swoim rozwiązaniem typu Secure Web Gateway przebojowo wszedł na rynek tego typu rozwiązań, konsekwentnie utrzymując tytuł lidera przez 10 lat z rzędu według firmy analitycznej Gartner. Rozwijając swją platformę i dodając nowe funkcjonalności i systemy został również liderem w nowej, szerszej kategorii rozwiązań – Secure Service Edge.

Zscaler udostępnia pełny zestaw narzędzi do zabezpieczenia pracy w środowiskach chmurowych jak pełna inspekcja ruchu do sieci internet z każdego miejsca na świecie czy kontrola dostępu i ochrona przed wyciekiem danych. Zastosowanie tego rozwiązania poprawia również wydajność pracy z coraz bardziej powszechnym środowiskiem i aplikacjami w ramach platformy Microsoft 365 co wpływa bezpośrednio na podniesienie poziomu satysfakcji użytkowników w organizacji. Umożliwia również szybkie znalezienie źródła potencjalnych problemów jakie mogą wystąpić w gąszczu rozproszonej infrastruktury sieciowej a tym samym zminimalizować czas potrzebny na usunięcie źródła tych problemów i rozmiary ich potencjalnych skutków.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  OBEJRZYJ WEBINAR

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane