EUC Anywhere Workspace

czyli jak rozwiązania technologiczne VMware wspierają pracę biurową, zdalną i hybrydową

Poznaj rozwiązania: Workspace ONE UEM & Horizon VDI

Nagranie webinaru z dnia 16.02.2022 r.

Szanowni Państwo,

Zapewnienie bezpiecznego dostępu do kluczowych aplikacji jest bieżącą potrzebą dla wszystkich firm zmuszonych do przystosowania się do pracy zdalnej podczas pandemii. Zmiana ta ujawniła słabości w operacjach IT i infrastrukturze biznesowej, zwłaszcza w zakresie obsługi obszarów i środowisk roboczych użytkowników końcowych.

Zapraszam na webinar, w trakcie którego zaprezentuję nowoczesną koncepcję cyfrowej przestrzeni roboczej firmy VMware Anywhere Workspace, uproszczającą zarządzania urządzeniami i aplikacjami pracowników zdalnych. Zsynchronizowane narzędzia VMware pozwalają na stworzenie wydajnych i bezpiecznych środowisk dla pracowników bez względu na to, gdzie się znajdują i z jakiego urządzenia korzystają, jak komputery, laptopy, tablety, smartfony, urządzenia wzmocnione i internetowe IoT. Tego rodzaju platforma jest unikalną na rynku.

Radosław Skoneczny
Dyrektor ds. Sprzedaży Cyberbezpieczeństwa

Partnerzy spotkania

Zobacz nagranie webinaru z dnia 16 lutego.

Workspace ONE – nowoczesna platforma do zarządzania urządzeniami mobilnymi, przemysłowymi, przenośnymi oraz komputerami jak i ochrony danych firmowych w jednym

VMware Horizon – rozwiązanie obniżające koszty utrzymania i zarządzania IT dzięki wirtualizacji stacji roboczych (VDI) oraz aplikacji (VDA)