Webinar

Anywhere Workspace

Kompleksowe rozwiązania bezpiecznej cyfrowej przestrzeni roboczej

Partnerzy spotkania

Bezpieczne środowisko cyfrowe ułatwiające zdalną prace

Nawet 77 proc. ludzi będzie chciało pracować zdalnie po zakończeniu pandemii. Już dzisiaj możesz przygotować swoją firmę na tę cyfrową przyszłość. Praca zdalna to jednak nie tylko wymóg czasów. Badania pokazują, że to czynnik podnoszący efektywność biznesową organizacji, a także przyciągający nowych pracowników. Wiele wskazuje, że firmy będą więc działać w coraz bardziej hybrydowym środowisku, łącząc pracę biurową z tą w modelu zdalnym. To wymaga jednak nowego podejścia. Każda organizacja musi dziś posiadać cyfrowy fundament, który zapewni bezpieczeństwo firmowych systemów oraz umożliwi wszystkim zatrudnionym odpowiedni i bezproblemowy dostęp do biznesowych aplikacji i danych z dowolnego miejsca na świecie.

Portfolio rozwiązań VMware Future Ready Workforce stanowi taki właśnie fundament. Łącząc rozwiązania w chmurze obliczeniowej z urządzeniami końcowymi, umożliwiamy efektywną pracę gdziekolwiek i na dowolnym urządzeniu. Jako VMware oferujemy organizacjom kompleksowy zestaw cyfrowych narzędzi, które pozwalają stworzyć elastyczne, skalowalne, bezpieczne i ujednolicone cyfrowe środowisko pracy, które pomoże każdej firmie bezpiecznie stawiać kroki w nowym, post-pandemicznym świecie.

Poznaj rozwiązania VMware

 • Workspace ONE – Nowoczesne zarządzenie Android Enterprise, Apple IOS i Windows 10
 • Workspace ONE Access – bezpieczny dostęp do aplikacji firmowych i chmurowych, jak rozpocząć migrację w kierunku organizacji bez haseł
 • VMware Horizon dla rozwiązań Windows Virtual Desktop
 • VMware Carbon Black – nowoczesny EDR na stacje końcowe i zwirtualizowane Data Center

  ZAREJESTRUJ SIĘ

  Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo link do Webinaru.

  DANE UCZESTNIKA

  Pola oznaczone znakiem * są wymagane