Warsztaty on-line

Warsztaty – CrowdStrike

Zapisz się na warsztat w wybranym terminie:
8 czerwca, godz.10.00 lub 9 czerwca, godz. 10.00

Partnerzy spotkania

Agenda

10:00 – 11:00

CrowdStrike – nowoczesny EDR

Rosnąca ilość ataków na urządzenia końcowe oraz wykorzystywanie w tym celu coraz bardziej zaawansowanych narzędzi – takich jak ataki fileless, 0-day czy socjotechniki skierowane na użytkowników końcowych – sprawia, że ochrona endpointów jest obecnie jednym z największych wyzwań stojącym przed każdym działem IT. Dodatkowo, konieczność zapewnienia odpowiedniej widoczności uruchamianych procesów, która umożliwi szybkie i skuteczne przeprowadzenie procesu Threat Hunting, bądź analizy po-włamaniowej, wymusza kolekcjonowanie danych z całego środowiska oraz zapewnienie narzędzi do kompleksowej ich analizy.
CrowdStrike jest liderem w ochronie punktów końcowych nowej generacji. Producent zrewolucjonizował ten obszar, będąc pierwszą firmą, która ujednoliciła oprogramowanie antywirusowe nowej generacji (AV), wykrywanie i reagowanie na zagrożenia punktów końcowych (EDR) oraz monitoring 24/7. CrowdStrike wykorzystuje AI oraz modele behawioralne, które umożliwiają skuteczną detekcję i ochronę przed każdym rodzajem zagrożeń, również tych bezplikowych czy też podatności 0-day. Moduł EDR pozwala na kolekcjonowanie i korelację informacji o procesach uruchamianych na stacjach końcowych, a automatyzacja analizy zdarzeń oraz integracja z frameworkiem MITRE ATT&CK, pozwalają zdecydowanie przyśpieszyć pracę inżynierów SOC

Plan warsztatów

 • Omówienie głównych funkcjonalności na podstawie konsoli zarządzającej,
 • Zarządzanie politykami CrowdStrike,
 • Pokaz demo ataku fileless i migracji z klasycznego rozwiązania antywirusowego
 • Insight – wykorzystywanie silnika EDR do proaktywnej analizy bezpieczeństwa,
 • Obsługa urządzeń mobilnych,

Uczestnicy warsztatów

Warsztaty adresowane są do osób zainteresowanych najnowszymi trendami w zakresie zabezpieczania stacji końcowych oraz osób chcących zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie symulacji ataków i ich analizy.

Wymagania

Od uczestników nie wymagana jest wcześniejsza wiedza na temat omawianych zagadnień, jednakże podstawy z zakresu ochrony endpoint lub znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa ułatwią uczestnictwo w warsztatach.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Certyfikat znajomości wybranych zagadnień IT

Po zakończeniu spotakania uczestniczy otrzymają Certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień oraz przygotowaliśmy upominek, który zostanie wysłany na adres podany w poniższym formularzu.

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WARSZTATY ON-LINE - CrowdStrike

  Proszę wskazać dzień, w którym chcą Państwo uczestniczyć w warsztatach - 8 lub 9 czerwca.

  Warsztaty CrowdStrike - 8 czerwca, godz. 10:00Warsztaty CrowdStrike - 9 czerwca, godz. 10:00

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane