Warsztaty on-line

Warsztaty – Zscaler

Zapisz się na warsztat w wybranym terminie:
8 czerwca, godz.10.00 lub 9 czerwca, godz 10.00

Partnerzy spotkania

Agenda

Zscaler – platforma bezpieczeństwa. Idealna ochrona dla pracowników firm w świecie pracy hybrydowej, mobilnej i stacjonarnej

Ostatnie 4-5 lat i w szczególności sytuacja ostatniego roku, która przyśpieszyła tylko zmiany w obszarze cyberbezpieczeństwa, pokazuje że system ochrony IT w organizacjach musimy budować na nowych zasadach.  

Rozwiązania firmy Zscaler pozwalają na uproszczenie sieci firmowych, jednocześnie podnosząc bezpieczeństwo i komfort pracy z aplikacjami własnymi, chmurowymi dla każdego rodzaju użytkowników – stacjonarnych, hybrydowych czy mobilnych. Zscaler to jedna z najszybciej rozwijających się firm z obszaru bezpieczeństwa IT na świecie. Klientami Zscalera są m.in. takie firmy jak: General Electric, Simens, Nokia lub CocaCola, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, jeszcze szybciej uzyskują realne korzyści i przewagę konkurencyjną nad pozostałymi organizacjami.

Dwa główne rozwiązania, w których zawierają się wszystkie technologie bezpieczeństwa sieciowo-chmurowego to:

Zscaler Internet Access (ZIA™) pakiet technologii bezpieczeństwa na wyjściu do Internetu, zapewniając zintegrowane usługi kompleksowego bezpieczeństwa przy zminimalizowanych opóźnieniach wnoszonych przez przetwarzanie w chmurze rozwiązań jak Advanced Firewall, Sandbox, Webfiltering, DNS filtering, DLP to tylko niewielka część możliwości tej usługi.

Zscaler Private Access™ (ZPA™) następca rozwiązań VPN (ruch z Internetu do zasobów firmowych) o całkowicie innej architekturze –  zapewnia bezpieczne połączenie do aplikacji pracujących w środowiskach on-premise, hybrydowych lub z wykorzystaniem wielu chmur. Usługa wykorzystuje chmurę Zscaler i jej zdefiniowaną programowo architekturę do zapewniania użytkownikom pełnej funkcjonalności i pogłębionego bezpieczeństwa.

Plan warsztatów

 • Omówienie architektury rozwiązania Zscaler Private Access
 • Doświadczenie rozwiązania Zscaler Private Access z perspektywy użytkownika i administratora
 • Omówienie architektury rozwiązania Zscaler Internet Access
 • Pokaz wybranych funkcjonalności ZIA i omówienie głównych funkcjonalności na podstawie konsoli zarządzającej

Wymagania

 • Od uczestników nie jest wymagana wcześniejsza wiedza na temat omawianych zagadnień, jednakże podstawy z zakresu zabezpieczania infrastruktury IT ułatwią uczestnictwo w warsztatach.
 • Zachęcamy do przygotowania maszyny Windows 10. Instalacja aplikacji „Zscaler Client Connector” nie będzie konieczna, ale umożliwi lepsze zapoznanie się z rozwiązaniem Zscaler Private Access.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WARSZTATY ON-LINE - ZSCALER

  Proszę wskazać dzień, w którym chcą Państwo uczestniczyć w warsztatach - 8 lub 9 czerwca.

  Warsztat Zscaler - 8 czerwca, godz. 10:00Warsztat Zscaler - 9 czerwca, godz. 10:00

  DANE UCZESTNIKA

  Pola oznaczone znakiem * są wymagane