Warsztaty on-line

Warsztaty – Zscaler

Zapisz się na warsztat w wybranym terminie:
8 czerwca, godz.10.00 lub 9 czerwca, godz 10.00

Partnerzy spotkania

Agenda

10:00 – 11:00

Zscaler – platforma bezpieczeństwa. Idealna ochrona dla pracowników firm w świecie pracy hybrydowej, mobilnej i stacjonarnej

Ostatnie 4-5 lat i w szczególności sytuacja ostatniego roku, która przyśpieszyła tylko zmiany w obszarze cyberbezpieczeństwa, pokazuje że system ochrony IT w organizacjach musimy budować na nowych zasadach.  

Rozwiązania firmy Zscaler pozwalają na uproszczenie sieci firmowych, jednocześnie podnosząc bezpieczeństwo i komfort pracy z aplikacjami własnymi, chmurowymi dla każdego rodzaju użytkowników – stacjonarnych, hybrydowych czy mobilnych. Zscaler to jedna z najszybciej rozwijających się firm z obszaru bezpieczeństwa IT na świecie. Klientami Zscalera są m.in. takie firmy jak: General Electric, Simens, Nokia lub CocaCola, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, jeszcze szybciej uzyskują realne korzyści i przewagę konkurencyjną nad pozostałymi organizacjami.

Dwa główne rozwiązania, w których zawierają się wszystkie technologie bezpieczeństwa sieciowo-chmurowego to:

Zscaler Internet Access (ZIA™) pakiet technologii bezpieczeństwa na wyjściu do Internetu, zapewniając zintegrowane usługi kompleksowego bezpieczeństwa przy zminimalizowanych opóźnieniach wnoszonych przez przetwarzanie w chmurze rozwiązań jak Advanced Firewall, Sandbox, Webfiltering, DNS filtering, DLP to tylko niewielka część możliwości tej usługi.

Zscaler Private Access™ (ZPA™) następca rozwiązań VPN (ruch z Internetu do zasobów firmowych) o całkowicie innej architekturze –  zapewnia bezpieczne połączenie do aplikacji pracujących w środowiskach on-premise, hybrydowych lub z wykorzystaniem wielu chmur. Usługa wykorzystuje chmurę Zscaler i jej zdefiniowaną programowo architekturę do zapewniania użytkownikom pełnej funkcjonalności i pogłębionego bezpieczeństwa.

Plan warsztatów

 • Omówienie architektury rozwiązania Zscaler Private Access
 • Doświadczenie rozwiązania Zscaler Private Access z perspektywy użytkownika i administratora
 • Omówienie architektury rozwiązania Zscaler Internet Access
 • Pokaz wybranych funkcjonalności ZIA i omówienie głównych funkcjonalności na podstawie konsoli zarządzającej

Wymagania

 • Od uczestników nie jest wymagana wcześniejsza wiedza na temat omawianych zagadnień, jednakże podstawy z zakresu zabezpieczania infrastruktury IT ułatwią uczestnictwo w warsztatach.
 • Zachęcamy do przygotowania maszyny Windows 10. Instalacja aplikacji „Zscaler Client Connector” nie będzie konieczna, ale umożliwi lepsze zapoznanie się z rozwiązaniem Zscaler Private Access.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Certyfikat znajomości wybranych zagadnień IT

Po zakończeniu spotakania uczestniczy otrzymają Certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień oraz przygotowaliśmy upominek, który zostanie wysłany na adres podany w poniższym formularzu.

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WARSZTATY ON-LINE - ZSCALER

  Proszę wskazać dzień, w którym chcą Państwo uczestniczyć w warsztatach - 8 lub 9 czerwca.

  Warsztat Zscaler - 8 czerwca, godz. 10:00Warsztat Zscaler - 9 czerwca, godz. 10:00

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane