Materiały wideo

Zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo z zapisu preznetacji na Webinarach “Mobility & Zero Trust Architecture” w dniach 26-27 stycznia 2021 roku.

Lista Webinarów

Architektura Zero Trust Access – Workspace One, Workspace One Access i Intelligence jako spójna platforma ZTA

Uczestnicy będą mogli posłuchać i zapoznać się na żywo z platformą zarządzania WONE jako kluczowego elementu architektury coraz szerzej rozpoznawalnej na rynku jakim jest Zero Trust. Warto zapoznać się jakie elementy wchodzą w skład takiej architektury przy jej ewentualnym wprowadzaniu do organizacji tak aby praca w środowisku rozproszonym była efektywna i bezpieczna. VMware WorkspaceOne adresuje trzy z czterech głównych obszarów ZTA a jakie dowiedziecie się Państwo podczas tej sesji

Workspace ONE UEM w rozwiązaniu Modern Management dla systemu Android, Apple IOS, Windows 10

W czasie sesji będzie można zobaczyć jak system Workspace ONE adresuje potrzeby współczesnych przedsiębiorstw w celu zarządzania systemami Android, Apple MAC OS / iOS i Microsoft Windows 10. Szczególna uwagę należy zwrócić, że Windows 10 to nowoczesny system do którego starszego typu rozwiązania zarządzania coraz bardziej nie pasują, dlatego firmy chcące wykorzystać cały potencjał możliwości jak również elastyczność zarządzania szczególnie w dobie pracy zdalnej poszukują nowych możliwości. Workspace ONE jest w pełni zgodny z zaleceniami Microsoft dla tzw. Modern Management. Będzie możliwość zadawania pytania oraz dzielenia się pomysłami i najlepszymi praktykami z innymi praktykami zajmującymi się produktami, technologiami w obszarze mobilności.

Windows Virtual Desktop – rozwiązania pracy zdalnej z chmury Azure wykorzystujące rozwiązania VMware

Sesja w czasie, której pokażemy jak można zrealizować efektywne kosztowo i technologicznie środowisko dostarczające wirtualne desktopy z chmury Azure. Microsoft Windows Virtual Desktop to nowe podejście do technologii VDI, które zostało zoptymalizowane dla firm – szczególną uwagę zwraca nowa technologia w systemie Windows 10 – MultiSession, która jest tylko i wyłącznie dostępna z Azure przez co całość rozwiązania zyskuje dodatkowe benefity, VMware to natomiast serce które zarządza całym środowiskiem w nowoczesny sposób a o którym opowiemy podczas tej sesji.

VMware Test Drive Demo – praktyczny pokaz rozwiązań

Zaprezentujmy możliwości środowiska demonstracyjnego VMware Test Drive, w którym można w praktyce zapoznać się z produktami z rodziny End User Computing w tym Workspace One, Horizon VDI. Dla zainteresowanych osób dostępem do tego środowiska demonstracyjnego wygenerujemy konta, które przez okres 30 dni pozwolą na zapoznanie się z interesującymi funkcjonalnościami omawianych rozwiązań.

VMware CarbonBlack – bezpieczeństwo ochrony Endpoint’ów i maszyn w Data Center

Carbon Black, nowoczesny system EDR zastępujący rozwiązania Antywirusowe który to znajduje swoje zastosowanie w ochronie stacji końcowych a również w ochronie maszyn w Data Center w celu stworzenie jednolitej i bezpiecznej architektury SDDC (Software Defined Data Center). W czasie pełnym wyzwań przed jakim stanęły dzisiejsze przedsiębiorstwa czyli w pełni rozproszonej siły roboczej – zerowe zaufanie i zgodność z bezpieczeństwem stały się nadrzędne. Informacje o zaufaniu urządzeń muszą łączyć się z ochroną punktów końcowych, aby zapewnić wgląd i analizę wymagane do pokonania coraz bardziej wyrafinowanych cyberataków.

Partnerzy wydarzenia