VOD Webinar

Bezpieczne Cyfrowe Środowisko Pracy

Poznaj rozwiązania VMware – Anywhere Workspace, do pracy zdalnej i hybrydowej.

Prezentacje prowadzi
Rafał Staś – Prezes i Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa w Greeneris

Partnerzy spotkania

Współpraca zespołowa z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia

W następstwie pandemii praca rozproszona stała się realną, długoterminową strategią — stwarzającą nowe sposoby współpracy, wprowadzania innowacji i wspólnego osiągania celów biznesowych. Jednak dotarcie do miejsca, w którym praca może z łatwością przydać się w dowolnym miejscu, jest podróżą, która wiąże się z wieloma wyzwaniami.

Dzięki VMware organizacje mogą zapewnić swoim stacjonarnym i mobilnym użytkownikom niezawodny, optymalny i bezpieczny dostęp do dowolnych aplikacji w dowolnym miejscu – on-premise centrum danych, chmura publiczna lub SaaS. 

Workspace ONE: Unified Platform for Management and Security

Anywhere Workspace – kompleksowe podejście do pracy hybrydowej w nowoczesnych organizacjach

VMware Anywhere Workspace to kompleksowe podejście do wszystkich zagadnień związanych z pracą w hybrydowym świecie dzisiejszych organizacji . Architektura, która wiąże w całość technologie zarządzania tożsamością i urządzaniami użytkowników końcowych – WorkspaceOne UEM, wirtualizacji desktopów – Horizon, budowaniem sieci rozległych z wykorzystaniem technologii SD-WAN/SASE – VMware Velocloud oraz bezpieczeństwa punktów końcowych przy zaimplementowaniu rozwiązania Endpoint Detection and Response – VMware CarbonBlack. Jest również jedną z niewielu adresujących wiele aspektów technologicznych i biznesowych w tak pełny sposób. Przystawimy w przystępnym skrócie zalety każdego z tych elementów oraz jak tworzą tak złożoną architekturę wraz z krótkim pokazem działania kluczowych elementów.

 

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:

  • Na jakie aspekty należy zwracać uwagę podczas transformacji cyfrowej organizacji i jakie elementy rozwiązań warto brać pod uwagę implementując nowoczesne mechanizmy dla pracy hybrydowej w organizacjach od strony szerokiego IT i bezpieczeństwa
  • W jaki sposób rozpocząć drogę do budowania środowiska pracy rozproszone tzw. Anywhere Workspace aby móc być innowacyjną i zwinną organizacją, przed którą są stawiane nowe wymagania
  • Dlaczego VMware jest liderem rozwiązań technologicznych w obszarze Anywhere Workspace, który jest jednym z pionierów kompleksowego adresowania wyzwań, które stoją przed współczesnymi organizacjami
Prowadzący:

Rafał Staś

Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa
Prezes Zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Rafał Staś posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego IT oraz bezpieczeństwa. Pracował przy wielu projektach informatycznych, w których pełnił rolę inżyniera systemowego, konsultanta rozwiązań czy projekt menedżera. Pracował w Polsce jak i poza granicami kraju dla dużych światowych korporacji. W Polsce prowadził projekty dla klientów z różnych obszarów rynku od finansów, poprzez sektor energetyczny, telekomunikacyjny projekty dla małych i tych największych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w szerokiej gamie rozwiązań, obecnie rozwiązania mobilne i bezpieczeństwo a wcześniej rozwiązania sieciowe i systemowe. Posiada udokumentowane kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami firm z którymi współpracuje. Obecnie poza dalszym poszerzeniem wiedzy technologicznej jest również osobą zarządzającą firmą Greeneris Sp. z o.o. w której jest odpowiedzialny za rozwój części technologicznej i dobór odpowiednich rozwiązań.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

Bezpieczne Środowisko Pracy z VMware

    OBEJRZYJ WEBINAR

    DANE UCZESTNIKA


    Pola oznaczone znakiem * są wymagane