Live Webinar

Zabezpiecz proaktywnie swoje środowisko Microsoft – rozwiązania Quest Software

Security Guardian – zmniejsz ryzyko ataków i bądź bezpieczny

Nagranie z 24 kwietnia 2024 r.

Partnerzy

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa na webinar, na którym zaprezentujemy rozwiązania firmy Quest Software dla środowiska Microsoft , pozwalające na proaktywne zabezpieczenie krytycznych obiektów MS Active Directory, skrzynek pocztowych MS Exchange oraz plików i folderów MS Windows.

Zabezpiecz proaktywnie swoje środowisko Microsoft.
Poznaj nowe rozwiązanie Quest Software – Security Guardian, które pozwoli na zmniejszenie powierzchni ataków.

Zaprezentujemy rozwiązania Quest Software dedykowane dla administratorów, działów bezpieczeństwa oraz dla managerów IT m.in. do audytu zmian, odzyskiwania kompletnego środowiska Active Directory, raportowania dostępów użytkowników do zasobów w czasie rzeczywistym oraz do wskazywania szczególnie narażonych miejsc w środowisku Microsoft.

Przedstawimy również podczas webinaru Państwu rozwiązania Quest do migracji, pozwalające na uproszczenie i zminimalizowanie wpływu tego typu projektów na pracę organizacji – metoda ZeroIMPACT, a także na obniżenie kosztów procesów migracyjnych.

Marcin Michalewicz

Quest Software Solutions Engineer

Agenda spotkania

 • Współczesne środowisko Microsoft – aktualne wyzwania dla administratorów, użytkowników i działów bezpieczeństwa
 • Przegląd rozwiązań Quest Software: Change Auditor, Recovery Manager, Reporter, Migration Manager
 • Security Guardian – nowoczesna ochrona współpracująca z rozwiązaniem AI Microsoft Security Copilot
 • Q&A

Change Auditor

rozwiązanie do audytu zmian w środowisku IT, które w czasie rzeczywistym wykrywa i diagnozuje naruszenia polityk bezpieczeństwa. Zabezpiecza przed wprowadzeniem niewłaściwych zmian, które mogą spowodować wystąpienie luk w zabezpieczeniach lub niedostępność zasobów oraz dodatkowo dostarcza predefiniowane raporty.

Recovery Manager

rozwiązanie do odzyskiwania środowiska Active Directory, które umożliwia przywrócenia wszystkich serwerów domeny AD z jednego miejsca, testowanie poprawności odtworzenia domeny, a także wykonywanie kopii zapasowej i przywracanie obiektów z dokładnością do pojedynczych atrybutów w trybie online, bez konieczności restartowania serwera.

Reporter

zapewnia szczegółowe raportowanie środowiska AD: gromadzi, przechowuje i raportuje dane, które są potrzebne do oceny bezpieczeństwa, analizy środowiska Active Directory z uwzględnieniem historycznych zmian w konfiguracji.

Security Guardian

nowe rozwiązanie zaprojektowane w celu zmniejszenia ryzyka ataków. Wskazuje miejsca w Active Directory wymagające szczególnych zabezpieczeń oraz alarmuje czy środowisko te jest narażone oraz podpowiada w jaki sposób rozwiązać wykryte problemy.

Migration Manager

Migration Manager, On Demand Migration – rozwiązania do prostych i bezpiecznych migracji, między innymi do Office 365 oraz pomiędzy tenantami tej platformy.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  Nagranie z 2024 04 24