Spotkanie Technologiczne Uwaga. Bezpłatne. Tylko 50 miejsc

AI & Security Microsoft – Greeneris Solutions Day

Warszawa, wtorek 16 kwietnia 2024 r.

Miejsce: Siedziba Microsoft Polska – sala Audytorium

Al. Jerozolimskie 195A, 02-222 Warszawa

Partnerzy spotkania
solarwinds logo

Szanowni Państwo,
zapraszamy na spotkanie technologiczne z ekspertami Greeneris TD Synnex oraz Microsoft.

AI & Security Microsoft – Greeneris Solutions Day

W trakcie spotkania pokażemy najnowsze rozwiązania Microsoft z zakresu Microsoft 365, Security, AI oraz porozmawiamy o zmianach, jakie wnosi wprowadzenie dyrektywy NIS2.
Nasi prelegenci pokażą szereg rozwiązań związanych z systemem Microsoft 365, takich jak:

 • Microsoft Intune,
 • Microsoft Defender for Endpoint
 • Microsoft Sentinel
 • Microsoft DLP for Office
 • Microsoft DLP for Endpoint
 • Azure Information Protection
 • Copilot

Konferencja już 16 kwietnia 2024 r. od godziny 9:30
Miejscem konferencji jest Siedziba Microsoft Polska – sala Audytorium,
zlokalizowana przy Al. Jerozolimskich 195A w Warszawie

16/04/2024 } 9:30 – 16:00

Siedziba Microsoft Polska – sala Audytorium
Al. Jerozolimskie 195A,
02-222 Warszawa

Dlaczego warto dołączyć do spotkania:

Na spotkaniu poruszymy wiele istotnych kwestii związanych z wymogiem dostosowania przedsiębiorstw do dyrektywy NIS 2.0 oraz poznasz narzędzia Microsoft, które sprostają temu zadaniu. Poznasz m.in. zagadnienia:

 • Charakterystyka obecnych zagrożeń bezpieczeństwa IT w organizacjach.
 • Jak sztuczna inteligencja wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w firmie.
 • Jak wykorzystać narzędzia Microsoft 365 do monitorowania i ograniczania dostępu do udostępniania danych poza organizację.
 • Jak efektywne zarządzać urządzeniami w organizacji, identyfikować i eliminować podatności urządzeń, chroniąc je potencjalnymi zagrożeniami.
 • Rozwiązania Microsoft do monitorowania i neutralizacji zagrożeń związane z urządzeniami końcowymi w sieci firmowej.

AGENDA

9:30 – 10:00
Rejestracja i poranna kawa

10:00 – 10:10
Rozpoczęcie

10:10 – 10:40
Dyrektywa NIS2 – jakie zmiany wniesie jej wprowadzenie

10:40 – 11:25
Ochrona Tożsamości Użytkowników z Microsoft 365

11:25 – 12:00
Przerwa

12:00 – 12:45
Bezpieczeństwo twoich urządzeń w firmie dzięki Microsoft Intune i Microsoft Defender for Endpoint

12:45 – 13:30
Bezpieczeństwo na wyższym poziomie: Detekcja, analiza i reakcja na ataki cybernetyczne z Microsoft Sentinel

13:30 – 14:30
Lunch

14:30 – 15:15
Bezpieczna wymiana Informacji i danych dzięki Microsoft 365. Poznaj rozwiązania DLP Microsoft

15:15 – 16:00
Security Copilot – cyfrowy asystent AI w obronie Twojego biznesu

16:00 – 16:45
Jak zabezpieczyć Active Directory by spać spokojnie

17:00
Zakończenie

Wyjątkowe miejsce

Wydarzenie to wspaniała okazja, aby zobaczyć Siedzibę Microsoft Polska w Warszawie. To więcej niż pięknie zaprojektowana i naszpikowana technologią przestrzeń do spotkań i wymiany doświadczeń oraz współpracy nad projektami cyfrowej transformacji poszczególnych klientów. To miejsce jest centrum cyfrowej transformacji. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli skorzystać z doświadczenia najwyższej klasy ekspertów firm Greeneris, Microsoft oraz TD Synnex i wspólnie z nimi identyfikować i rozwiązywać wyzwania, przed jakimi stają ich organizacje. Zaczynając od wizji, poprzez strategię biznesową, architekturę technologiczną, testowanie, aż po wdrożenie rozwiązania w Państwa organizacji. To miejsce, w którym dowiesz się jak wprowadzić poziom rozwiązań IT oraz bezpieczeństwa na wyższy poziom.

Adres:
Siedziba Microsoft Polska – sala Audytorium
Al. Jerozolimskie 195A,
02-222 Warszawa
Greeneris jest autoryzowanym partnerem Microsoft. Jesteśmy profesjonalnym integratorem w zakresie ochrony bezpieczeństwa urządzeń, danych, użytkowników i tożsamości. Wdrażamy również rozwiązania pracy zdalnej (narzędzia komunikacyjne, wirtualne desktopy).

Dzięki szerokiej ofercie produktowej oraz naszemu zespołowi, który tworzą osoby specjalizujące się w rozwiązaniach zaawansowanych technologii ICT, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych narzędzi IT. W szczególności związanych z mobilnością, bezpieczeństwem i transformacją chmurową oraz rozwiązania do spotkań wideo i współpracy on-line.

microsoft partner
oprogramowanie Microsoft dla firm

Wprowadzenie do omawianych rozwiązań

Microsoft Intune

Umożliwia efektywne zdalne zarządzanie wszystkimi urządzeniami pracowników w Twojej firmie. Niezależnie od tego, czy są to smartfony, tablety czy komputery, Intune pozwala na łatwe dostosowanie ustawień, instalowanie aplikacji oraz monitorowanie bezpieczeństwa.

Defender for Endpoint

Identyfikuje, zatrzymuje i neutralizuje zagrożenia związane z urządzeniami końcowymi w sieci firmowej. Pozwala to szybko reagować na incydenty związane z bezpieczeństwem, minimalizując ryzyko ataków na urządzenia pracowników.

Data Loss Prevention

Ochrona przed utratą danych to rozwiązanie z dziedziny zabezpieczeń, które identyfikuje przypadki niebezpiecznego lub niewłaściwego udostępniania, przenoszenia lub używania poufnych danych i pomaga zapobiec ich występowaniu. Pomaga ono organizacji w monitorowaniu i ochronie poufnych informacji w systemach lokalnych, w lokalizacjach chmurowych oraz na urządzeniach punktów końcowych.

Microsoft Entra

To nowoczesny produkt firmy Microsoft do zarządzania tożsamością i dostępem. Jego możliwości obejmują scentralizowane zarządzanie tożsamością i dostępem zarówno dla chmury hybrydowej (obejmującej systemy lokalne), jak i wielochmurowej (obejmującej wielu dostawców chmury).

Microsoft Sentinel

Zaawansowane narzędzie do zarządzania i analizy bezpieczeństwa. Oferuje kompleksowe rozwiązania do monitorowania zagrożeń oraz reagowania na incydenty cybernetyczne. Integruje się z różnymi źródłami danych – w tym on-premise – umożliwiając zbieranie informacji z wielu systemów i urządzeń, co pozwala na efektywne wykrywanie ataków. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i zaawansowanych analiz, narzędzie to pomaga w identyfikacji nieznanych wcześniej zagrożeń oraz dostarcza rekomendacje dotyczące działań obronnych.

Microsoft Copilot

Microsoft Copilot to narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które ma na celu zwiększenie kreatywności, organizacji zadań i umiejętności użytkowników, a także usprawnienie ich pracy w codziennych zadaniach. Wykorzystuje wstępnie wytrenowane modele, takie jak GPT-4, aby zrozumieć, podsumowywać, przewidywać i generować zawartość.

Prelegenci

Rafał Staś

Prezes Zarządu Greeneris

Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa

Rafał Staś posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego IT oraz bezpieczeństwa. Pracował przy wielu projektach informatycznych, w których pełnił rolę inżyniera systemowego, konsultanta rozwiązań czy projekt menedżera. Pracował w Polsce jak i poza granicami kraju dla dużych światowych korporacji. W Polsce prowadził projekty dla klientów z różnych obszarów rynku od finansów, poprzez sektor energetyczny, telekomunikacyjny projekty dla małych i tych największych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w szerokiej gamie rozwiązań, obecnie rozwiązania mobilne i bezpieczeństwo a wcześniej rozwiązania sieciowe i systemowe.

Łukasz Szydłowski

Cloud Solutions Architect

TD SYNNEX

Ponad 7 lat doświadczenia z produktami, a także technicznymi aspektami szerokopojętej chmury Microsoftu. W swojej karierze prowadzi migracje środowisk chmurowych, optymalizację działania i kosztową Azure, uzupełnione szkoleniami technicznymi od podstawowych do warsztatów technicznych. Po pracy pasjonat fotografii, kolejnictwa, a także rowerowych wycieczek.

Marzena Kanclerz

Channel Sales Azure

Microsoft

W polskim oddziale Microsoft odpowiada za realizację projektów azurowych u klientów z segmentu Małych I Srednich Przedsiębiorstw. Współpracuje z szerokim kanałem Partnerów Chmurowych Microsoft w Polsce.

Paweł Łakomski

Sr. Security Technical Specialist

Microsoft

Paweł Łakomski jest doświadczonym specjalistą IT, koncentrującym się na bezpieczeństwie IT, usługach w chmurze i wirtualizacji. Obecnie pracuje w Microsoft, gdzie do jego obowiązków należy bezpieczeństwo i zgodność w obszarze Azure i Microsoft 365. Pracuje dla klientów ze wszystkich sektorów pełniąc rolę zaufanego doradcy w zakresie transformacji cyfrowej. Oprócz technologii Microsoft posiada doświadczenie i certyfikaty m.in. w rozwiązaniach Citrix i VMware. Paweł był prelegentem na wielu konferencjach technologicznych i uwielbia dzielić się wiedzą. Jest pasjonatem technologii i wierzy, że możemy ją wykorzystać, aby uczynić świat lepszym. 

Marcin Michalewicz

Solutions Engineer

Quest Software

  Zarejestruj się na wydarzenie: AI & Security Microsoft – Greeneris Solutions Day

  Zapraszamy do rejestracji na konferencje. Zarówno rejestracja jak i udział są bezpłatne.
  Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Wypełnij formularz już dziś!

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane