Webinar

Wprowadzenie do Anywhere Workspace

Zarejestruj się, aby obejrzeć webinar oraz uzyskać dostęp do pomocnych materiałów dzięki, którym dowiesz się jak rozwiązania VMware Future Ready Workforce pomagają pracownikom utrzymywać wysoką efektywność w czasach pracy zdalnej, gwarantując im dostęp do danych i firmowych aplikacji z dowolnego miejsca na świecie, w bezpieczny i niezawodny sposób.

Czy wiesz, że …

%

osób ubiegających się o pracę uważa, że praca zdalna nie jest już przywilejem tylko warunkiem koniecznym?

%

osób twierdzi, że pracodawcy muszą zapewnić odpowiedni dostęp do narzędzi cyfrowych aby umożliwić pracę zdalną

%

osób decyzyjnych mówi, że zintegrowana platforma cyfrowego obszaru roboczego to dla nich priorytet

Przygotuj się na epokę hybrydowych miejsc pracy

To ludzie i nowoczesne technologie, a nie szklane biurowce, stanowią o sile przedsiębiorstw

Nawet 77 proc. ludzi będzie chciało pracować zdalnie po zakończeniu pandemii. Już dzisiaj możesz przygotować swoją firmę na tę cyfrową przyszłość.

Praca zdalna przestała być przywilejem lub nagrodą dla nielicznych pracowników. Z dnia na dzień stała się obowiązującym sposobem wykonywania obowiązków, który pozwolił firmom przetrwać nieoczekiwane. Z badań VMware wynika, że ponad 70 proc. z nas będzie chciało kontynuować pracę z domu, jak już uporamy się z pandemią. Nasi respondenci przyznali przy tym, że są znacznie bardziej skuteczni pracując zdalnie, niż w biurze.

Badania pokazują, że praca zdalna to czynnik podnoszący efektywność biznesową organizacji, a także przyciągający nowych pracowników. Coraz więcej firm będzie więc działać w hybrydowym środowisku, łącząc pracę biurową z tą w modelu zdalnym. To wymaga jednak nowego podejścia. Każda organizacja musi dziś posiadać cyfrowy fundament, który zapewni bezpieczeństwo firmowych systemów oraz umożliwi wszystkim zatrudnionym odpowiedni i bezproblemowy dostęp do biznesowych aplikacji i danych z dowolnego miejsca na świecie. Portfolio rozwiązań VMware Future Ready Workforce stanowi taki właśnie fundament. Łącząc rozwiązania w chmurze obliczeniowej z urządzeniami końcowymi, umożliwiamy efektywną pracę gdziekolwiek i na dowolnym urządzeniu.

Kompleksowe rozwiązania VMware

VMware oferuje organizacjom kompleksowy zestaw cyfrowych narzędzi pozwalających stworzyć elastyczne, skalowalne, bezpieczne i ujednolicone cyfrowe środowisko pracy, które pomoże każdej firmie bezpiecznie stawiać kroki w nowym, post-pandemicznym świecie.

Workspace One UEM | VMware Horizon VDI | VMware Carbon Black EDR | Secure Access Service Edge Platform

Zarejestruj się, by otrzymać dostęp do prezentacji wideo, pomocnych infografik oraz możliwości uczestnictwa w naszych e-seminariach, dzięki którym dowiesz się jak rozwiązania VMware:

 • gwarantują swobodny dostęp do danych i aplikacji – pracownicy chcą mieć swobodny dostęp do niezbędnych narzędzi z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki chmurze obliczeniowej i technologii VDI od VMware otrzymują takie możliwości w bezpieczny i niezawodny sposób.
 • pozwalają sprawnie zarządzać i zabezpieczać urządzenia końcowe – w świecie rozproszonych środowisk pracy działy IT muszą jeszcze bardziej czuwać nad bezpieczeństwem firmowych danych. Dzięki VMware mogą zabezpieczyć wszystkie firmowe dane, a także zarządzać wszystkimi urządzeniami pracowników, bez względu gdzie się znajdują.
 • usprawniają działanie firmowych sieci – nowe zdalne środowiska pracy to nowe wymogi w zakresie wydajności i dostępności sieciowej. Dzięki VMware pracownicy mogą mieć jednak dostęp do firmowych sieci w bezpieczny i szybki sposób.

  Dostęp do materiałów: Anywhere Workspace

  Wypełnij formularz


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane

  Zobacz jak rozwiązania VMware mogą pomóc usprawnić pracę hybrydową

  Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Materiały Wideo
  • Pomocną listę kontrolną
  • Infografiki
  • Możliwość w uczestnictwie w seminariach i warsztatach online poświęconych wybranym elementom rozwiązań VMware
  • Możliwość utworzenia środowiska testowego – Test Drive
  vmware logo
  Z VMware Future Ready Workforce przygotujesz swoją firmę na pracę jutra. Umożliwienie pracownikom pracy zdalnej wymaga ścisłej współpracy pomiędzy działami HR, IT, bezpieczeństwa i operacji biznesowych. Jako VMware wierzymy, że tylko pracując razem, można zagwarantować sukces projektu. Potrzeby poszczególnych działów różnią się jednak od siebie. VMware we współpracy ze swoimi partnerami chce pomóc firmom w znalezieniu takich rozwiązań, które pomogą wszystkim użytkownikom. Dowiedz się więcej i poznaj przyszłość pracy zdalnej.