VOD Webinar

Zarządzanie i Bezpieczeństwo Stacji Roboczych z Microsoft 365 Business Premium

Nagranie z dnia 12 grudnia 2023 r.

Partnerzy

Zapraszamy na webinar poświęcony efektywnemu zarządzaniu urządzeniami w organizacji oraz poprawie ich bezpieczeństwa. W obliczu obecnych wyzwań, gdzie działy IT zmaga się z ogromem obowiązków, chcemy podzielić się sprawdzonymi rozwiązaniami, które są zaprojektowane, aby wspomóc działy IT w efektywnym zarządzaniu urządzeniami oraz zadbać o ich bezpieczeństwo.

Przedstawimy, jak efektywnie wdrożyć stacje robocze za pomocą Intune, zapewniając zoptymalizowany proces. Ponadto, omówimy, jak Conditional Access (CA) umożliwia blokowanie dostępu do danych firmowych dla nieautoryzowanych urządzeń. W trakcie prezentacji skupimy się na roli Defender for Endpoint w identyfikowaniu i eliminowaniu podatności urządzeń, chroniąc infrastrukturę przed potencjalnymi zagrożeniami. Dodatkowo zaprezentujemy praktyczne zastosowanie klasyfikowania i etykietowania dokumentów, a także pokażemy, jak izolować przeglądarkę Edge i aplikacje Office, zabezpieczając tym samym wrażliwe dane.

Dołącz do spotkania, aby zdobyć praktyczne wskazówki i rozwiązania, które pomogą Twojemu działowi IT w codziennej pracy.

Podczas webinaru dowiesz się jak:

 • efektywnie wdrażać stacje robocze za pomocą Intune, zapewniając zoptymalizowany proces,
 • Conditional Access umożliwia blokowanie nieautoryzowanych urządzeń, dbając o spójność i bezpieczeństwo środowiska pracy,
 • Defender for Endpoint identyfikuje i eliminuje podatności urządzeń, chroniąc przed potencjalnymi zagrożeniami ,
 • etykietowanie pozwala na klasyfikowanie i oznaczanie plików zgodnie z ich poziomem, kontrolowanie możliwości kopiowania, drukowania, zwiększając bezpieczeństwo informacji,
 • izolować przeglądarkę Edge i aplikacje Office, zabezpieczając wrażliwe dane za pomocą Application Guard,
 • Single Sign-On zwiększa efektywność użytkowników i wpływa na zabezpieczania dostępu.
Uczestnicząc w naszym webinarze, zyskasz praktyczną wiedzę dotyczącą efektywnego zarządzania urządzeniami w organizacji i zwiększania ich bezpieczeństwa. Dostarczymy Ci konkretne odpowiedzi i sprawdzone metody, które możesz natychmiast wdrożyć w swojej firmie. Dołącz do nas, aby zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które wspomogą efektywność działu IT oraz zabezpieczą infrastrukturę Twojej organizacji.

Agenda spotkania

 • Skuteczne strategie wdrażania i zarządzania stacjami roboczymi przy wykorzystaniu narzędzia Intune.
 • Zapewnienie spójności i bezpieczeństwa dzięki Conditional Access.
 • Rola i funkcje Defender for Endpoint w wykrywaniu oraz usuwaniu podatności urządzeń.
 • Azure Information Protection jako narzędzie do etykietowania i zabezpieczania plików.
 • Application Guard: Izolacja dla Bezpiecznej Pracy.
 • Omówienie zalet i praktycznych zastosowań SSO w kontekście zarządzania urządzeniami.

Bonus: Oferta Specjalna dla Uczestników

Atrakcyjna cena zakupu licencji Microsoft i możliwość uruchomienia licencji testowych. Zapytaj o ofertę po spotkaniu!

Spotkanie poprowadzi Arkadiusz Mostowski

Certyfikowany trener Microsoft, doświadczony wykładowca oraz prawdziwy pasjonata technologii. Jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie gwarantują nie tylko interesującą prezentację, ale także praktyczne i wartościowe spojrzenie na omawiane tematy.
Omawiane rozwiązania:

Defender for Endpoint

Identyfikuje, zatrzymuje i neutralizuje zagrożenia związane z urządzeniami końcowymi w sieci firmowej. Pozwala to szybko reagować na incydenty związane z bezpieczeństwem, minimalizując ryzyko ataków na urządzenia pracowników.

Azure Information Protection (AIP)

Zapewnia bezpieczeństwo poufnych informacji firmowych. Działa poprzez klasyfikowanie danych i przypisywanie odpowiednich etykiet, które określają poziomy poufności i zabezpieczeń. Dzięki AIP organizacje mogą kontrolować dostęp do swoich danych, śledzić ich ruch, a także uniemożliwiać nieuprawnionym użytkownikom dostęp do kluczowych informacji.

Intune

Umożliwia efektywne zdalne zarządzanie wszystkimi urządzeniami pracowników w Twojej firmie. Niezależnie od tego, czy są to smartfony, tablety czy komputery, Intune pozwala na łatwe dostosowanie ustawień, instalowanie aplikacji oraz monitorowanie bezpieczeństwa.

Conditional Access

Umożliwia organizacjom kontrolowanie dostępu do zasobów na podstawie określonych warunków. Działa na zasadzie ustanawiania reguł, które decydują o przyznaniu lub odmowie dostępu użytkownikowi w zależności od spełnienia określonych warunków, takich jak lokalizacja, rodzaj urządzenia czy stan zabezpieczeń.

Single Sign-On (SSO)

To rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom dostęp do wielu systemów i aplikacji, korzystając z jednego zestawu danych uwierzytelniających, zazwyczaj po jednorazowym zalogowaniu.

Application Guard

Izoluje przeglądarkę Microsoft Edge oraz aplikacje Office od naszego systemu dzięki czemu możemy uchronić się przed potencjalnymi zagrożeniami pochodzącymi z niezaufanych źródeł.

Zarejestruj się

Aby otrzymać dostęp do materiałów wideo należy wypełnić formularz zgłoszenia. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do odtworzenia nagrania.

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR | VOD

   

  DANE UCZESTNIKA


  Pola oznaczone znakiem * są wymagane