Webinar

Zero Trust Architecture

– bezpieczeństwo na wyższym poziomie

Start: wtorek, 25.05.2021

Partnerzy spotkania

Agenda

10:00 – 10:45

Wprowadzenie do Zero Trust – kluczowe elementy architektury ZTA

Zapoznanie z najważniejszymi elementami architektury, będącej w obszarach zainteresowań wszystkich organizacji na świecie ze względu na zmiany technologiczne oraz sposobów pracy w firmach. W trakcie sesji przedstawimy kluczowe komponenty oraz dowiedzą się Państwo na co należy zwracać uwagę i od czego zacząć budować podejście do architektury ZTA w firmie.

10:30 – 11:30

Zscaler – platforma bezpieczeństwa. Idealna ochrona dla pracowników firm w świecie pracy hybrydowej, mobilnej i stacjonarnej

Ostatnie 4-5 lat i w szczególności sytuacja ostatniego roku, która przyśpieszyła tylko zmiany w obszarze cyberbezpieczeństwa, pokazuje że system ochrony IT w organizacjach musimy budować na nowych zasadach.

Rozwiązania firmy Zscaler pozwalają na uproszczenie sieci firmowych, jednocześnie podnosząc bezpieczeństwo i komfort pracy z aplikacjami własnymi, chmurowymi dla każdego rodzaju użytkowników – stacjonarnych, hybrydowych czy mobilnych. Zscaler to jedna z najszybciej rozwijających się firm z obszaru bezpieczeństwa IT na świecie. Klientami Zscalera są m.in. takie firmy jak: General Electric, Simens, Nokia lub CocaCola, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, jeszcze szybciej uzyskują realne korzyści i przewagę konkurencyjną nad pozostałymi organizacjami.

Dwa główne rozwiązania, w których zawierają się wszystkie technologie bezpieczeństwa sieciowo-chmurowego to:

Zscaler Internet Access (ZIA™) pakiet technologii bezpieczeństwa na wyjściu do Internetu, zapewniając zintegrowane usługi kompleksowego bezpieczeństwa przy zminimalizowanych opóźnieniach wnoszonych przez przetwarzanie w chmurze rozwiązań jak Advanced Firewall, Sandbox, Webfiltering, DNS filtering, DLP to tylko niewielka część możliwości tej usługi.

Zscaler Private Access™ (ZPA™) następca rozwiązań VPN (ruch z Internetu do zasobów firmowych) o całkowicie innej architekturze –  zapewnia bezpieczne połączenie do aplikacji pracujących w środowiskach on-premise, hybrydowych lub z wykorzystaniem wielu chmur. Usługa wykorzystuje chmurę Zscaler i jej zdefiniowaną programowo architekturę do zapewniania użytkownikom pełnej funkcjonalności i pogłębionego bezpieczeństwa.

11:30 – 11:45 Przerwa
11:45 – 12:30

CrowdStrike – nowoczesny EDR w ochronie wszystkich urządzeń końcowych

CrowdStrike jest liderem w ochronie punktów końcowych nowej generacji. Producent zrewolucjonizował ten obszar, będąc pierwszą firmą, która ujednoliciła oprogramowanie antywirusowe nowej generacji (AV), wykrywanie i reagowanie na zagrożenia punktów końcowych (EDR) oraz monitoring 24/7. Platforma posiada olbrzymie możliwości analityczne, przez co zasila systemy SIEM a sama może stać się również platformą przewidującą potencjalne zagrożenie wykorzystując mechanizmy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Z rozwiązań firmy korzystają największe organizacje na świecie, w tym 3 z 10 największych pod względem przychodów globalnych przedsiębiorstw i dostawców usług medycznych oraz 5 z 10 największych instytucji finansowych.

12:30 – 13:15

Exabeam – nowoczesny SIEM. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w służbie cyberbezpieczeństwa?

Czy systemy bezpieczeństwa są w stanie sprostać rosnącym zagrożeniom cybernetycznym w czasach gdy firmowe zespoły reagowania na incydenty są przeciążone? W przeciwieństwie do starszych produktów SIEM, Exabeam jest zbudowany od podstaw, aby sprostać potrzebom bezpieczeństwa w świecie dużych zbiorów danych, zagrożeń opartych na tożsamości i bolesnych niedoborów wiedzy wprowadzając rozwiązania uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Exabeam Data Lake zapewnia usługę Security Data Lake do nieograniczonego przechwytywania, indeksowania i wyszukiwania danych w przewidywalnej cenie. Log Manager jest oparty na sprawdzonych technologiach big data typu open source i może zarządzać dowolnym typem danych bezpieczeństwa, w tym siecią, punktem końcowym, przepływem, a także dziennikami zdarzeń.

Exabeam User and Entity Behavior Analytics UEBA to wiodące na rynku rozwiązanie do wykrywania ataków opartych na poświadczeniach i zagrożeń wewnętrznych. Exabeam UEBA zapisuje cały zakres ataku – wszystkie dotknięte nim maszyny – dzięki czemu możesz pozbyć się hakerów z sieci.

Moduł reagowania SOAR na incydenty Exabeam zapewnia zautomatyzowane podręczniki, które zwiększają możliwości zespołu Incidents Response. Moduł reagujący na incydenty zwiększa produktywność i zapewnia najlepsze praktyki umożliwiające skuteczną reakcję.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Certyfikat znajomości wybranych zagadnień IT

Po zakończeniu spotakania uczestniczy otrzymają Certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień oraz przygotowaliśmy upominek, który zostanie wysłany na adres podany w poniższym formularzu.

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00. Zakończenie planowane jest o godzinie 12:45. 

    ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR


    DANE UCZESTNIKA

    Pola oznaczone znakiem * są wymagane