Webinar

VMware Solutions Day

– kompleksowe rozwiązania pracy hybrydowej

Start: środa, 26.05.2021

Partnerzy spotkania

Agenda

10:00 – 10:45

VMware Workspace ONE – Nowoczesne zarządzenie Android Enterprise, Apple IOS i  Windows 10

VMware Workspace ONE to najlepsza i najbogatsza platforma zarządzania urządzeniami różnych producentów na rynku. Dodatkowo stała się bazą dla architektury Zero Trust integrując w sobie nie tylko mechanizmy zarządzania ale również oferując i integrując się z innymi rozwiązaniami Vmware np. Access Management, Remote Access, Remote Management, Zaawansowana Analityka Bezpieczeństwa czy też rozwiązaniami innych dostawców na rynku. 

10:45 – 11:30

Workspace ONE Access – bezpieczny dostęp do aplikacji firmowych i chmurowych, jak rozpocząć migrację w kierunku organizacji bez haseł

Podczas tej sesji chcielibyśmy przybliżyć technologię, która umożliwi pozbycie się całkowicie haseł z organizacji. Omówimy możliwości platformy Workspace One Access w dostępie do zasobów chmurowych, jak wykorzystać technologię Mobile SSO i Conditional Access abyśmy mieli pewność, że tylko właściwi pracownicy i ich urządzenia mają dostęp do zasobów firmowych znajdujących się w chmurach prywatnych, hybrydowych i publicznych. Pokażemy również jak przy wsparciu np .rozwiązania firmy HYPR pozbyć się haseł w dostępie do systemów operacyjnych np. Windows 10 tak aby pracownicy firmy nie musieli już nigdy więcej pamiętać haseł a ich praca stała się zdecydowanie bardzie efektywna i bezpieczna.

11:30 – 11:45 Przerwa
11:45 – 12:30

VMware Horizon dla rozwiązań Windows Virtual Desktop firmy Microsoft

 Windows Virtual Desktop to technologia, która zmienia sposób budowania środowisk wirtualizacji PC’tów czy dostarczania aplikacji w sposób wirtualny z chmury jaką jest Microsoft Azure. Wprowadzanie nowych możliwości w obszarze wirtualizacji desktopów np. Windows multi-session powodują, że rozwiązanie to staje się przystępne dla większości organizacji na świecie. Dodatkowo optymalizacja kosztowa rozwiązania oraz jego możliwości technologiczne i biznesowe znajdują uznanie wśród w coraz większej ilości firm. Firma Vmware ze swoją platformą Horizon dodatkowo wzmacnia zalety tego rozwiązania dając właściwe narzędzie do budowania środowisk multi-cloud oraz zaawansowane narzędzia zarządzania środowiskiem VDI, które nie są dostępne w usłudze Microsoft. W czasie tej sesji przybliżymy i pokażemy zalety i możliwości wykorzystania obu platform w środowisku firmowym.

12:30 – 13:15

VMware Carbon Black – nowoczesny EDR na stacje końcowe i zwirtualizowane Data Center

Carbon Black, nowoczesny system ochrony Następnej Generacji Antywirusowej wraz z wbudowanymi mechanizmami ochrony EDR, który to znajduje swoje zastosowanie w obronie klasycznych PC’tów i również w ochronie maszyn w Data Center przed nowoczesnymi zagrożeniami oraz w celu stworzenie jednolitej i bezpiecznej architektury SDDC (Software Defined Data Center).
W czasie pełnym wyzwań przed jakim stanęły dzisiejsze przedsiębiorstwa czyli w pełni rozproszonej siły pracowniczej – zerowe zaufanie i zgodność z bezpieczeństwem stały się nadrzędne. Informacje o zaufaniu urządzeń muszą łączyć się z ochroną punktów końcowych, aby zapewnić wgląd i analizę wymagane do pokonania coraz bardziej wyrafinowanych cyberataków.
W czasie tej sesji zaprezentujemy rozwiązanie VMware Carbon Black jako jednego z komponentów architektury Zero Trust w wydaniu VMware i jednocześnie nowoczesnego systemu ochrony przed zagrożeniami.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne.
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Certyfikat znajomości wybranych zagadnień IT

Po zakończeniu spotakania uczestniczy otrzymają Certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień oraz przygotowaliśmy upominek, który zostanie wysłany na adres podany w poniższym formularzu.

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00. Zakończenie planowane jest o godzinie 12:45. 

    ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR


    DANE UCZESTNIKA

    Pola oznaczone znakiem * są wymagane